Innocent Emeghara
FC Winterthur
Vorige club
Fatih Karagümrük tot 2020-10-05
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
37Afkomst
ZwitserlandGeboortedatum
1989-05-27Geboorteplaats
LagosGeboorteland
NigeriaLengte
172 cmGewicht
66 kgCarrièrestatistieken Innocent Emeghara
Vergelijk Innocent Emeghara met een andere speler
Hoe doet Innocent Emeghara het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Innocent Emeghara vs Chris Wondolowski · Innocent Emeghara vs Adam Jahn · Innocent Emeghara vs Alberto Abdiel Quintero Medina
Stats Innocent Emeghara
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Qarabag - Vorskla Poltava
|
UEFA Europa League | 2018-10-25 | 6.7 | 58 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 0 | 92 | - | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Qarabag - Arsenal
|
UEFA Europa League | 2018-10-04 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 16 | 1 | 84 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sporting CP - Qarabag
|
UEFA Europa League | 2018-09-20 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 3 | 0 | 33 | 1 | 0 | 1 | 10 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Orlando City SC - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2016-06-18 | 5.9 | 12 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Philadelphia Union - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2016-04-30 | 6.4 | 55 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 13 | 0 | 76 | - | - | 0 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Portland Timbers - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2016-04-17 | 6.6 | 19 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 7 | 0 | 63 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Dallas - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2016-04-10 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - DC United
(wissel) |
Major League Soccer - MLS | 2016-04-03 | 6.0 | 15 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2016-03-20 | 6.5 | 13 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
New York Red Bulls - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2015-04-17 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 20 | 1 | 90 | - | - | 0 | 13 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
|
Major League Soccer - MLS | 2015-04-05 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 24 | 1 | 75 | - | - | 4 | 13 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
New England Revolution - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2015-03-28 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 27 | 0 | 84 | - | - | 2 | 17 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
San Jose Earthquakes - Chicago Fire
|
Major League Soccer - MLS | 2015-03-22 | 6.3 | 76 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 0 | 66 | - | - | 2 | 16 | 7 | 8 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2015-03-15 | 6.5 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 26 | 0 | 81 | - | - | 0 | 18 | 6 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Dallas - San Jose Earthquakes
|
Major League Soccer - MLS | 2015-03-08 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
3 | 3 | 238 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.43 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Major League Soccer - MLS
|
6 | 5 | 115 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.28 |
| Seizoen 2015 | ||||||||||
Major League Soccer - MLS
|
6 | 6 | 437 | 1 | - | 1 | 437 | 2 | 0 | 6.52 |
| Volledige carrière | 15 | 14 | 790 | 1 | - | 1 | 790 | 2 | 0 | 6.41 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 3 | - | - | 15 | - | - |
| Minuten gespeeld | 238 | 79.3 | - | 790 | 52.7 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 1 | 0.07 | 0.11 |
| Goals + assists | - | - | - | 1 | 0.07 | 0.11 |
| Schoten | 6 | 2.00 | 2.27 | 22 | 1.47 | 2.51 |
| Schoten op doel | 3 | 1.00 | 1.13 | 8 | 0.53 | 0.91 |
| Dribbels | 2 | 0.67 | 0.76 | 38 | 2.53 | 4.33 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 5 | 0.33 | 0.57 |
| Passing | ||||||
| Passes | 32 | 10.67 | 12.10 | 173 | 11.53 | 19.71 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.33 | 0.38 | 3 | 0.20 | 0.34 |
| Aangekomen passes | 209 | 69.67 | 79.03 | 1,030 | 68.67 | 117.34 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 2 | 0.67 | 0.76 | 2 | 0.13 | 0.23 |
| Intercepties | 1 | 0.33 | 0.38 | 9 | 0.60 | 1.03 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 21 | 7.00 | 7.94 | 124 | 8.27 | 14.13 |
| Duels gewonnen | 6 | 2.00 | 2.27 | 43 | 2.87 | 4.90 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 3 | 0.20 | 0.34 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 5 | 1.67 | 1.89 | 12 | 0.80 | 1.37 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 0.67 | 0.76 | 15 | 1.00 | 1.71 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.13 | 0.23 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Innocent Emeghara
Innocent Emeghara scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-03-15.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Innocent Emeghara
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Fatih Karagümrük
|
FC Winterthur
|
Gratis | € 0 | |
Qarabag
|
Fatih Karagümrük
|
Gratis | € 0 | |
Ermis
|
Qarabag
|
Gratis | € 0 | |
San Jose Earthquakes
|
Ermis
|
Transfer | - | |
Qarabag
|
San Jose Earthquakes
|
Gratis | € 0 | |
Qarabag
|
Hamburger SV
|
Transfer | - | |
Robur Siena
|
Qarabag
|
Gratis | € 0 | |
Robur Siena
|
Livorno
|
Uitgeleend | - | |
Lorient
|
Robur Siena
|
Transfer | € 2,8 miljoen | |
Lorient
|
Robur Siena
|
Uitgeleend | - | |
Grasshoppers
|
Lorient
|
Transfer | € 2,5 miljoen | |
FC Winterthur
|
Grasshoppers
|
Transfer | € 150.000 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Innocent Emeghara in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Innocent Emeghara een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Innocent Emeghara een assist heeft gegeven in de match.