Immanuelson Duku
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
33Afkomst
NederlandGeboortedatum
1992-12-28Geboorteplaats
AmsterdamGeboorteland
NederlandLengte
188 cmGewicht
75 kgCarrièrestatistieken Immanuelson Duku
Vergelijk Immanuelson Duku met een andere speler
Hoe doet Immanuelson Duku het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Immanuelson Duku
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Tamworth - Leyton Orient
|
FA Cup | 2025-11-03 | 6.6 | 74 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 13 | - | 3 | - | - | - | 13 | 8 | - | - | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Coventry - Maidstone Utd
|
FA Cup | 2024-02-26 | 6.2 | 79 | Aanvaller | - | - | - | - | 14 | - | 8 | - | - | - | 13 | 2 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ipswich - Maidstone Utd
|
FA Cup | 2024-01-27 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 23 | - | 8 | - | - | - | 16 | 7 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 3 | - | - |
| Minuten gespeeld | 74 | 74.0 | - | 243 | 81.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 1 | 1.00 | 1.22 | 1 | 0.33 | 0.37 |
| Dribbels | - | - | - | 2 | 0.67 | 0.74 |
| Buitenspel | 1 | 1.00 | 1.22 | 2 | 0.67 | 0.74 |
| Passing | ||||||
| Passes | 13 | 13.00 | 15.81 | 50 | 16.67 | 18.52 |
| Aangekomen passes | 3 | 3.00 | 3.65 | 19 | 6.33 | 7.04 |
| Verdedigend | ||||||
| Duels | 13 | 13.00 | 15.81 | 42 | 14.00 | 15.56 |
| Duels gewonnen | 8 | 8.00 | 9.73 | 17 | 5.67 | 6.30 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 2 | 2.00 | 2.43 | 3 | 1.00 | 1.11 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 3.00 | 3.65 | 6 | 2.00 | 2.22 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Immanuelson Duku
Immanuelson Duku scoorde ooit in 31/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2018-08-21.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Immanuelson Duku
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Rochdale
|
Eastleigh
|
Gratis | € 0 | |
Rochdale
|
Eastleigh
|
Gratis | € 0 | |
Tamworth
|
Rochdale
|
Gratis | € 0 | |
Solihull Moors
|
Tamworth
|
Gratis | € 0 | |
Hednesford Town
|
Solihull Moors
|
Transfer | - | |
Solihull Moors
|
Hednesford Town
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Hednesford Town
|
Solihull Moors
|
Uitgeleend | - | |
Wealdstone
|
Hednesford Town
|
Transfer | - | |
Maidstone Utd
|
Wealdstone
|
Gratis | € 0 | |
Havant & Wville
|
York
|
Gratis | € 0 | |
Inverness CT
|
Havant & Wville
|
Gratis | € 0 | |
Raith Rovers
|
Inverness CT
|
Gratis | € 0 | |
Hayes & Yeading United
|
Raith Rovers
|
Gratis | € 0 | |
Torquay
|
Hayes & Yeading United
|
Gratis | € 0 | |
Cheltenham
|
Torquay
|
Gratis | € 0 | |
Cheltenham
|
FC Halifax Town
|
Uitgeleend | - | |
Barnet
|
Cheltenham
|
Transfer | - | |
Cheltenham
|
Barnet
|
Uitgeleend | - | |
Hayes & Yeading United
|
Cheltenham
|
Gratis | € 0 | |
Banbury United
|
Hayes & Yeading United
|
Gratis | € 0 | |
Hemel Hempstead Town
|
Banbury United
|
Gratis | € 0 | |
Chesham United
|
Hemel Hempstead Town
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Immanuelson Duku in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Immanuelson Duku in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Immanuelson Duku in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Immanuelson Duku een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Immanuelson Duku een assist heeft gegeven in de match.

