Horacio David Salaberry Marrero
Cerro
Vorige club
Dinamo Tirana tot 2025-01-20
Biografie
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
39Afkomst
UruguayGeboortedatum
1987-04-03Geboorteplaats
Ecilda PaullierGeboorteland
UruguayLengte
183 cmGewicht
75 kgCarrièrestatistieken Horacio David Salaberry Marrero
Vergelijk Horacio David Salaberry Marrero met een andere speler
Hoe doet Horacio David Salaberry Marrero het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Horacio David Salaberry Marrero vs Cristian Alexis Borja González · Horacio David Salaberry Marrero vs William José Tesillo Gutiérrez · Horacio David Salaberry Marrero vs Héctor Antonio Urrego Hurtado
Stats Horacio David Salaberry Marrero
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
CA River Plate - Penarol
|
Copa CONMEBOL Sudamericana | 2023-03-08 | 6.2 | 92 | Verdediger | - | - | 1 | - | 56 | - | 51 | - | - | 2 | 4 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Once Caldas - Santa Fe
|
Primera A | 2016-11-20 | 6.7 | 45 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 75 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Atletico Nacional
|
Primera A | 2016-11-07 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 40 | 1 | 88 | - | - | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Fortaleza FC - Santa Fe
|
Primera A | 2016-10-29 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 0 | 41 | 1 | 82 | - | - | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Deportes Tolima
|
Primera A | 2016-10-23 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | - | 2 | 0 | 34 | 0 | 85 | - | - | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rionegro Aguilas - Santa Fe
|
Primera A | 2016-10-16 | 7.1 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 19 | 0 | 82 | - | - | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Patriotas - Santa Fe
|
Primera A | 2016-09-12 | 3.0 | 11 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 66 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - La Equidad
|
Primera A | 2016-09-03 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 16 | 0 | 72 | - | - | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cortulua - Santa Fe
|
Primera A | 2016-07-31 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 13 | 0 | 76 | - | - | 5 | 9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Junior - Santa Fe
|
Primera A | 2016-07-17 | 7.4 | 90 | Verdediger | - | - | 3 | 1 | 13 | 0 | 68 | - | - | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Chico
|
Primera A | 2016-07-03 | 6.5 | 89 | Verdediger | - | - | 0 | 0 | 42 | 0 | 89 | - | - | 1 | 9 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Copa CONMEBOL Sudamericana
|
1 | 1 | 92 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Primera A
|
10 | 10 | 775 | - | - | - | - | 3 | 2 | 6.62 |
| Volledige carrière | 11 | 11 | 867 | - | - | - | - | 3 | 2 | 6.58 |
| Statistiek | Seizoen 2023 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 11 | - | - |
| Minuten gespeeld | 92 | 92.0 | - | 867 | 78.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Schoten | 1 | 1.00 | 0.98 | 8 | 0.73 | 0.83 |
| Schoten op doel | - | - | - | 2 | 0.18 | 0.21 |
| Dribbels | - | - | - | 1 | 0.09 | 0.10 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 56 | 56.00 | 54.78 | 285 | 25.91 | 29.58 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 2 | 0.18 | 0.21 |
| Aangekomen passes | 51 | 51.00 | 49.89 | 834 | 75.82 | 86.57 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 2 | 2.00 | 1.96 | 22 | 2.00 | 2.28 |
| Duels | 4 | 4.00 | 3.91 | 57 | 5.18 | 5.92 |
| Duels gewonnen | 1 | 1.00 | 0.98 | 28 | 2.55 | 2.91 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 1.00 | 0.98 | 3 | 0.27 | 0.31 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 12 | 1.09 | 1.25 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 3 | 0.27 | 0.31 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.27 | 0.31 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.18 | 0.21 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Horacio David Salaberry Marrero
Horacio David Salaberry Marrero scoorde ooit in 14/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-01-31.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 2 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Horacio David Salaberry Marrero
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Dinamo Tirana
|
Cerro
|
Gratis | € 0 | |
CA River Plate
|
Cerro
|
Gratis | € 0 | |
Guayaquil City FC
|
CA River Plate
|
Transfer | - | |
CA River Plate
|
Guayaquil City FC
|
Uitgeleend | - | |
LDU de Quito
|
CA River Plate
|
Gratis | € 0 | |
Santa Fe
|
LDU de Quito
|
Transfer | - | |
Aucas
|
Santa Fe
|
Transfer | - | |
LDU Portoviejo
|
Aucas
|
Transfer | - | |
Plaza Colonia
|
LDU Portoviejo
|
Transfer | - | |
Mushuc Runa SC
|
Plaza Colonia
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Horacio David Salaberry Marrero in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Horacio David Salaberry Marrero in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Horacio David Salaberry Marrero in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Horacio David Salaberry Marrero een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Horacio David Salaberry Marrero een assist heeft gegeven in de match.