Federico Iván Rasic
Deportivo Maipu
Vorige club
Chacarita Juniors tot 2024-01-02
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
34Afkomst
ArgentiniëGeboortedatum
1992-03-24Geboorteplaats
Mar del PlataGeboorteland
ArgentiniëLengte
194 cmGewicht
99 kgCarrièrestatistieken Federico Iván Rasic
Vergelijk Federico Iván Rasic met een andere speler
Hoe doet Federico Iván Rasic het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Federico Iván Rasic vs Luka Đorđević · Federico Iván Rasic vs Nikita Burmistrov · Federico Iván Rasic vs Artem Dzyuba
Stats Federico Iván Rasic
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Arsenal Tula - Anzhi
(wissel) |
Premjar-Liga | 2018-04-28 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - FC UFA
(wissel) |
Premjar-Liga | 2018-04-07 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Dinamo Moscow - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2018-03-31 | 6.5 | 5 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - FC Rostov
(wissel) |
Premjar-Liga | 2018-03-17 | 6.7 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | - | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Ural - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-12-08 | 6.7 | 24 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 4 | 1 | 50 | - | - | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Spartak Moscow
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-12-01 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Tosno - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-11-25 | 6.5 | 4 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Rubin
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-11-18 | 0.0 | 3 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - CSKA Moscow
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-10-27 | 0.0 | 1 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Anzhi - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-10-22 | 6.5 | 7 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Krasnodar
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-09-29 | 6.5 | 12 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 4 | 1 | 80 | - | - | 0 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC UFA - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-09-24 | 6.8 | 9 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Dinamo Moscow
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-09-15 | 6.6 | 4 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Rostov - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-09-09 | 6.4 | 12 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 62 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Amkar
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-08-26 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Akhmat Grozny - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-08-21 | 6.4 | 12 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 11 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Ska-khabarovsk
|
Premjar-Liga | 2017-07-24 | 6.5 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 8 | 0 | 88 | - | - | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-07-18 | 6.8 | 76 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 21 | 1 | 75 | - | - | 0 | 21 | 13 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Spartak Moscow
|
Premjar-Liga | 2017-05-21 | 8.1 | 90 | Aanvaller | 2 | - | 4 | 2 | 9 | 0 | 56 | - | - | 3 | 17 | 8 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 1 | - |
Arsenal Tula - Amkar
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-05-17 | 6.7 | 21 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 33 | - | - | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
CSKA Moscow - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-05-12 | 6.4 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 61 | - | - | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - FC Rostov
|
Premjar-Liga | 2017-05-06 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 0 | 61 | - | - | 0 | 26 | 7 | 2 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC UFA - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-04-30 | 6.5 | 33 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 66 | - | - | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Krylya Sovetov
(wissel) |
Premjar-Liga | 2017-04-26 | 7.4 | 17 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 7 | 1 | 77 | - | - | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Lokomotiv Moscow
|
Premjar-Liga | 2017-04-16 | 5.8 | 37 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 1 | 71 | - | - | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Akhmat Grozny - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-04-08 | 7.0 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 2 | 10 | 0 | 43 | - | - | 0 | 25 | 11 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Arsenal Tula - TOM Tomsk
|
Premjar-Liga | 2017-04-01 | 6.8 | 71 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 11 | 0 | 68 | - | - | 1 | 14 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zenit Saint Petersburg - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-03-19 | 6.6 | 67 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 53 | - | - | 0 | 20 | 8 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Tula - Ural
|
Premjar-Liga | 2017-03-10 | 8.3 | 74 | Aanvaller | 2 | - | 3 | 3 | 11 | 0 | 57 | - | - | 0 | 22 | 11 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Orenburg - Arsenal Tula
|
Premjar-Liga | 2017-03-04 | 6.5 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lanus - Gimnasia L.P.
|
Liga Profesional | 2016-12-06 | - | 78 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 7 | 2 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Gimnasia L.P. - Union Santa Fe
|
Liga Profesional | 2016-11-28 | - | 81 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 3 | 1 | 0 | - | - | - | - | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2017 | ||||||||||
Premjar-Liga
|
18 | 9 | 237 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.58 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Premjar-Liga
|
12 | 10 | 686 | 6 | - | 6 | 114 | 4 | 1 | 6.87 |
Liga Profesional
|
2 | 2 | 159 | - | - | - | - | 0 | 0 | - |
| Totaal 2016 | 14 | 12 | 845 | 6 | - | 6 | 141 | 4 | 1 | 6.87 |
| Volledige carrière | 32 | 21 | 1,082 | 6 | - | 6 | 180 | 4 | 1 | 6.72 |
| Statistiek | Seizoen 2017 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 18 | - | - | 32 | - | - |
| Minuten gespeeld | 237 | 13.2 | - | 1,082 | 33.8 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 6 | 0.19 | 0.50 |
| Goals + assists | - | - | - | 6 | 0.19 | 0.50 |
| Schoten | 5 | 0.28 | 1.90 | 21 | 0.66 | 1.75 |
| Schoten op doel | 3 | 0.17 | 1.14 | 12 | 0.38 | 1.00 |
| Dribbels | 7 | 0.39 | 2.66 | 12 | 0.38 | 1.00 |
| Dribbels gelukt | 3 | 0.17 | 1.14 | 8 | 0.25 | 0.67 |
| Passing | ||||||
| Passes | 60 | 3.33 | 22.78 | 148 | 4.63 | 12.31 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.17 | 1.14 | 5 | 0.16 | 0.42 |
| Aangekomen passes | 1,245 | 69.17 | 472.78 | 1,966 | 61.44 | 163.53 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.06 | 0.38 | 4 | 0.13 | 0.33 |
| Intercepties | 1 | 0.06 | 0.38 | 5 | 0.16 | 0.42 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.03 | 0.08 |
| Duels | 69 | 3.83 | 26.20 | 232 | 7.25 | 19.30 |
| Duels gewonnen | 33 | 1.83 | 12.53 | 102 | 3.19 | 8.48 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 7 | 0.22 | 0.58 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 13 | 0.72 | 4.94 | 50 | 1.56 | 4.16 |
| Fouten uitgelokt | 9 | 0.50 | 3.42 | 35 | 1.09 | 2.91 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 4 | 0.13 | 0.33 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.03 | 0.08 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.06 | 0.17 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.03 | 0.08 |
| Penalty versierd | - | - | - | 1 | 0.03 | 0.08 |
Bingokaart scorende minuten Federico Iván Rasic
Federico Iván Rasic scoorde ooit in 10/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-06-01.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Federico Iván Rasic
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Chacarita Juniors
|
Deportivo Maipu
|
Gratis | € 0 | |
General Caballero
|
Chacarita Juniors
|
Gratis | € 0 | |
Karmiotissa
|
General Caballero
|
Transfer | - | |
Sona
|
Karmiotissa
|
Transfer | - | |
Pafos
|
Sona
|
Transfer | - | |
Arsenal Tula
|
Pafos
|
Transfer | - | |
Gimnasia L.P.
|
Arsenal Tula
|
Gratis | € 0 | |
Arsenal Sarandi
|
Gimnasia L.P.
|
Transfer | - | |
Gimnasia L.P.
|
Arsenal Sarandi
|
Uitgeleend | - | |
Gimnasia L.P.
|
Amkar
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Federico Iván Rasic in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Federico Iván Rasic een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Federico Iván Rasic een assist heeft gegeven in de match.