Esteban Santiago Da Silva Álvarez

Middenvelder · 25 jaar · Uruguay
Huidige club Racing Montevideo Vorige club Cerrito tot 2024-08-30

Biografie

Esteban Santiago Da Silva Álvarez is een 25-jarige voetballer uit Uruguay die meestal als middenvelder speelt. De laatste match die Esteban Santiago speelde was Racing Montevideo - Wanderers op 2026-10-17.

Factsheet

Positie

Middenvelder

Leeftijd

25

Afkomst

Uruguay

Geboortedatum

2001-03-10

Geboorteplaats

Montevideo

Geboorteland

Uruguay

Carrièrestatistieken Esteban Santiago Da Silva Álvarez

Volledige carrière · 2025 - 2026
Wedstrijden 5 4 in de basis
Minuten gespeeld 383 77 per wedstrijd
Goals 1 0.23 per 90 minuten
Assists 0 0.00 per 90 minuten
Goals + assists 1 383 minuten per keer
FN rating 6.78 gemiddeld
Minuten per doelpunt 383
Kaarten 0 / 0
Op de bank gebleven 1 wedstrijden
FN rating in de laatste wedstrijden 7.5 6.0 Racing Montevideo - Wanderers (2025-03-05): 6.7 Racing Montevideo - America de Cali (2025-04-03): 7.3 Huracan - Racing Montevideo (2025-04-09): 7.0 Racing Montevideo - Corinthians (2025-05-15): 6.7 Boston River - Racing Montevideo (2026-03-05): 6.2
Slaagpercentages over de hele carrière
Schoten op doel 50.0%
Doelpunten per schot 16.7%
Dribbels gelukt 33.3%
Duels gewonnen 40.0%
Basisplaatsen 80.0%

Vergelijk Esteban Santiago Da Silva Álvarez met een andere speler

Hoe doet Esteban Santiago Da Silva Álvarez het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.

Of bekijk meteen: Esteban Santiago Da Silva Álvarez vs Sebastián Sosa Sánchez

Stats Esteban Santiago Da Silva Álvarez

Wedstrijd Competitie Datum FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ BS Red DT PenG PenM PenR
Ø Gemiddelde -
Logo Racing Montevideo Boston River - Racing Montevideo Copa CONMEBOL Sudamericana 2026-03-05 6.2 90 Middenvelder - 0 1 - 20 - 13 - 1 - 9 2 3 1 - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Racing Montevideo America de Cali - Racing Montevideo (wissel) Copa CONMEBOL Sudamericana 2025-05-28 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Racing Montevideo Racing Montevideo - Corinthians (wissel) Copa CONMEBOL Sudamericana 2025-05-15 6.7 31 Aanvaller - 0 1 - 4 1 3 - - - 3 1 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Racing Montevideo Huracan - Racing Montevideo Copa CONMEBOL Sudamericana 2025-04-09 7.0 89 Aanvaller - 0 1 1 24 1 21 3 - - 15 7 1 1 1 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Racing Montevideo Racing Montevideo - America de Cali Copa CONMEBOL Sudamericana 2025-04-03 7.3 90 Aanvaller 1 0 2 2 16 1 12 1 - 1 6 3 - - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Racing Montevideo Racing Montevideo - Wanderers Copa CONMEBOL Sudamericana 2025-03-05 6.7 83 Aanvaller - 0 1 - 13 - 8 2 - - 17 7 5 1 2 2 0 0 - - 0 0 0 -
Legende
Min Minuten gespeeld
Pos Positie
G Goals
A Assists
Sch Schoten
SchD Schoten op doel
Pas Passes
SlPas Sleutelpasses
Pas+ Aangekomen passes
Tkl Tackles
Blk Geblokte schoten
Int Intercepties
Du Duels
Du+ Duels gewonnen
Dri Dribbels
Dri+ Dribbels gelukt
Fout Fouten begaan
Fout+ Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS Buitenspel
Red Reddingen
DT Tegendoelpunten
PenG Penalty gescoord
PenM Penalty gemist
PenR Penalty gestopt
wissel Wisselspeler

Bingokaart scorende minuten Esteban Santiago Da Silva Álvarez

Esteban Santiago Da Silva Álvarez scoorde ooit in 13/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-11-25.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90

Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.

Transfers Esteban Santiago Da Silva Álvarez

Transferdatum Oud team Nieuw team Type Bedrag
Cerrito Cerrito Racing Montevideo Racing Montevideo Transfer -

geplande wedstrijden

Een overzicht van matchen waarbij Esteban Santiago Da Silva Álvarez in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Esteban Santiago Da Silva Álvarez in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.

gespeelde wedstrijden

Dit zijn de wedstrijden waarbij Esteban Santiago Da Silva Álvarez in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Esteban Santiago Da Silva Álvarez een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Esteban Santiago Da Silva Álvarez een assist heeft gegeven in de match.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook