Erik Hampus Skoglund
Hammarby FF
International bij
Zweden
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
22Afkomst
ZwedenGeboortedatum
2004-03-01Geboorteland
ZwedenCarrièrestatistieken Erik Hampus Skoglund
Vergelijk Erik Hampus Skoglund met een andere speler
Hoe doet Erik Hampus Skoglund het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Erik Hampus Skoglund vs Frederik Winther · Erik Hampus Skoglund vs Victor Eriksson · Erik Hampus Skoglund vs Ibrahima Breze Fofana
Stats Erik Hampus Skoglund
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Mjallby AIF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-10-25 | 6.5 | 83 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 79 | 1 | 66 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Halmstad - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-10-18 | 7.0 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 82 | 1 | 75 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Hammarby FF - Djurgardens IF
|
Allsvenskan | 2026-10-11 | 6.7 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 80 | 0 | 68 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Roemenië - Zweden
(wissel) |
UEFA Nations League | 2026-10-05 | - | 1 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 5 | - | 4 | 1 | - | - | 4 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bosnië en Herzegovina - Zweden
|
UEFA Nations League | 2026-10-02 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 41 | - | 37 | 3 | - | 2 | 8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zweden - Polen
(wissel) |
UEFA Nations League | 2026-09-28 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zweden - Roemenië
(wissel) |
UEFA Nations League | 2026-09-25 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Degerfors IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-09-20 | 7.0 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 2 | 1 | 57 | 0 | 50 | 1 | 0 | 1 | 9 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Hammarby FF - IF Brommapojkarna
|
Allsvenskan | 2026-09-13 | 7.2 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 1 | 78 | 3 | 70 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Orgryte IS - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-09-06 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 104 | - | 101 | 3 | - | 3 | 6 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AIK stockholm - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-08-30 | 6.5 | 85 | Verdediger | - | 0 | - | - | 69 | 2 | 58 | 3 | - | - | 7 | 4 | 1 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Gais
|
Allsvenskan | 2026-08-23 | 7.7 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 | 5 | 83 | 3 | 0 | 2 | 13 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
kalmar FF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-08-16 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 79 | 1 | 64 | 4 | - | - | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - BK Hacken
|
Allsvenskan | 2026-08-09 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 83 | - | 73 | 2 | - | 1 | 10 | 6 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF Brommapojkarna - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-07-26 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 99 | 2 | 87 | - | - | - | 9 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Degerfors IF
|
Allsvenskan | 2026-07-19 | 7.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 81 | - | 71 | 5 | - | - | 6 | 5 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - kalmar FF
|
Allsvenskan | 2026-07-12 | 7.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 84 | 3 | 68 | 4 | - | 3 | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF elfsborg - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-07-05 | 6.3 | 84 | Verdediger | - | 0 | - | - | 64 | 1 | 59 | - | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
BK Hacken - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-05-31 | 6.2 | 89 | Verdediger | - | 0 | - | - | 52 | 1 | 44 | - | 1 | - | 7 | 3 | - | - | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Gais - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-05-20 | 5.6 | 71 | Verdediger | - | 0 | - | - | 46 | - | 33 | 1 | 1 | 2 | 8 | 3 | - | - | 3 | - | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Malmo FF
|
Allsvenskan | 2026-05-17 | 7.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 58 | 2 | 49 | 7 | 2 | 3 | 20 | 9 | 2 | - | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-05-09 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 55 | - | 40 | 6 | 1 | 3 | 11 | 8 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Vasteras SK FK
|
Allsvenskan | 2026-05-03 | 8.2 | 90 | Verdediger | - | 1 | 1 | 1 | 59 | 1 | 48 | 4 | 1 | 2 | 11 | 10 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Djurgardens IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-04-26 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 42 | 2 | 34 | 2 | - | - | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Halmstad
|
Allsvenskan | 2026-04-22 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 95 | 1 | 84 | 7 | - | 2 | 12 | 9 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Orgryte IS
|
Allsvenskan | 2026-04-18 | 7.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 75 | 1 | 68 | 4 | - | 3 | 13 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sirius - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2026-04-13 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 61 | - | 56 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | - | - | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Mjallby AIF
|
Allsvenskan | 2026-04-04 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 58 | 1 | 47 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IF elfsborg
|
Allsvenskan | 2025-11-09 | 7.3 | 76 | Verdediger | - | 0 | 2 | - | 55 | - | 48 | 4 | - | 2 | 13 | 8 | 1 | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Degerfors IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-11-03 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 62 | - | 44 | 4 | - | - | 11 | 8 | 2 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Malmo FF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-10-27 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 1 | - | - | 46 | 2 | 34 | 4 | - | - | 9 | 5 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - AIK stockholm
(wissel) |
Allsvenskan | 2025-10-19 | 6.7 | 17 | Verdediger | - | 0 | - | - | 15 | - | 13 | 2 | - | - | 4 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Halmstad - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-09-28 | 7.0 | 66 | Verdediger | - | 0 | - | - | 47 | - | 41 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - BK Hacken
|
Allsvenskan | 2025-09-21 | 8.6 | 90 | Verdediger | - | 3 | 1 | 1 | 51 | 3 | 42 | 2 | - | 1 | 9 | 4 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Djurgardens IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-09-14 | 6.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 24 | 1 | 15 | - | - | 1 | 13 | 4 | 1 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Osters IF
(wissel) |
Allsvenskan | 2025-08-31 | 7.3 | 26 | Verdediger | - | 0 | - | - | 15 | 1 | 12 | 4 | - | - | 5 | 5 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sirius - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-08-24 | 6.3 | 58 | Verdediger | - | 0 | - | - | 36 | - | 31 | 2 | - | - | 6 | 4 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Gais
|
Allsvenskan | 2025-08-17 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 76 | - | 68 | 4 | 1 | - | 12 | 6 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Norrkoping - Hammarby FF
(wissel) |
Allsvenskan | 2025-08-10 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Varnamo - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-07-27 | 7.0 | 62 | Verdediger | - | 0 | - | - | 30 | 2 | 26 | 1 | 1 | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IF Brommapojkarna
|
Allsvenskan | 2025-07-20 | 6.7 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 42 | - | 36 | 1 | - | - | 5 | 3 | 1 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Varnamo
|
Allsvenskan | 2025-07-05 | 7.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 78 | 1 | 72 | 1 | 1 | - | 8 | 6 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Halmstad
|
Allsvenskan | 2025-06-28 | 8.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 63 | 4 | 54 | 3 | - | - | 8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF elfsborg - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-05-31 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 37 | - | 31 | 4 | - | - | 15 | 10 | 5 | 2 | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Degerfors IF
|
Allsvenskan | 2025-05-26 | 7.5 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 32 | - | 29 | 3 | - | - | 14 | 10 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Mjallby AIF
|
Allsvenskan | 2025-05-22 | 7.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 52 | 1 | 43 | 6 | - | 2 | 12 | 11 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AIK stockholm - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-05-18 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 46 | - | 34 | 3 | - | - | 10 | 7 | - | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Osters IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-05-04 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 51 | 1 | 44 | 3 | - | - | 12 | 7 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Malmo FF
|
Allsvenskan | 2025-04-23 | 7.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 54 | 1 | 49 | 7 | - | 1 | 15 | 9 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mjallby AIF - Hammarby FF
(wissel) |
Allsvenskan | 2025-04-18 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Djurgardens IF
|
Allsvenskan | 2025-04-13 | 7.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | 2 | - | 61 | 1 | 45 | 5 | - | - | 18 | 10 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF Brommapojkarna - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2025-04-06 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 49 | 2 | 43 | 3 | - | 1 | 19 | 7 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Goteborg
|
Allsvenskan | 2025-03-30 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 39 | - | 31 | 3 | - | 2 | 12 | 6 | 4 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vasteras SK FK - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-11-10 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 49 | - | 39 | 1 | - | 1 | 5 | 1 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Malmo FF
|
Allsvenskan | 2024-11-02 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 50 | - | 43 | 4 | 1 | - | 10 | 7 | 1 | - | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sirius - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-10-26 | 7.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 49 | 1 | 46 | 5 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Djurgardens IF
|
Allsvenskan | 2024-10-21 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 35 | - | 24 | 2 | - | - | 17 | 9 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Halmstad
(wissel) |
Allsvenskan | 2024-10-05 | - | 1 | Verdediger | - | 0 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AIK stockholm - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-09-29 | 6.3 | 64 | Verdediger | - | 0 | - | - | 13 | - | 7 | 1 | - | 1 | 12 | 7 | 5 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - BK Hacken
|
Allsvenskan | 2024-09-26 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 50 | 1 | 39 | 2 | 1 | - | 14 | 8 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF elfsborg - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-09-22 | 7.2 | 89 | Verdediger | - | 0 | - | - | 51 | 1 | 44 | 3 | - | - | 10 | 7 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Norrkoping
|
Allsvenskan | 2024-09-16 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 70 | 3 | 62 | 3 | 1 | - | 12 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Gais
|
Allsvenskan | 2024-08-26 | 7.0 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 44 | 1 | 38 | 2 | - | - | 6 | 3 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Varnamo - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-08-17 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 35 | - | 32 | 6 | - | - | 8 | 6 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IF Brommapojkarna
(wissel) |
Allsvenskan | 2024-08-12 | 6.3 | 32 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 24 | - | 19 | - | - | 1 | 4 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
kalmar FF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-08-04 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 36 | - | 30 | 1 | - | - | 7 | 5 | 1 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Mjallby AIF
|
Allsvenskan | 2024-07-28 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 1 | - | - | 40 | 1 | 38 | 1 | - | - | 15 | 7 | 7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IF Brommapojkarna - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-07-20 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 46 | 1 | 42 | 3 | - | - | 11 | 7 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Goteborg
|
Allsvenskan | 2024-07-15 | 6.3 | 85 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 41 | - | 31 | 1 | - | - | 8 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Gais - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-07-07 | 7.0 | 79 | Verdediger | - | 0 | - | - | 40 | - | 33 | 2 | 1 | - | 5 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Djurgardens IF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-06-02 | 7.2 | 86 | Verdediger | - | 0 | - | - | 29 | - | 21 | 1 | 1 | 1 | 15 | 8 | 4 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Sirius
|
Allsvenskan | 2024-05-26 | 7.0 | 81 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 29 | - | 25 | 2 | - | - | 6 | 4 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - AIK stockholm
|
Allsvenskan | 2024-05-19 | 6.9 | 80 | Verdediger | - | 1 | - | - | 25 | 1 | 21 | 2 | - | 1 | 7 | 4 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mjallby AIF - Hammarby FF
(wissel) |
Allsvenskan | 2024-05-15 | 6.3 | 45 | Verdediger | - | - | - | - | 23 | 1 | 19 | - | - | 1 | 8 | 2 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Norrkoping - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-05-12 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 28 | - | 17 | - | 3 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Varnamo
|
Allsvenskan | 2024-05-05 | 6.5 | 59 | Verdediger | - | - | - | - | 29 | 1 | 25 | 1 | - | - | 6 | 2 | 2 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - Vasteras SK FK
|
Allsvenskan | 2024-04-29 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 1 | - | - | 43 | 1 | 35 | 4 | 1 | - | 22 | 10 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Halmstad - Hammarby FF
(wissel) |
Allsvenskan | 2024-04-25 | 6.9 | 10 | Verdediger | - | - | - | - | 11 | 1 | 11 | 2 | - | - | 6 | 3 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
BK Hacken - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-04-21 | 6.5 | 67 | Verdediger | - | - | - | - | 24 | - | 20 | 3 | - | 1 | 14 | 4 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IF elfsborg
|
Allsvenskan | 2024-04-15 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 38 | - | 33 | 3 | - | 3 | 14 | 10 | 5 | 3 | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Malmo FF - Hammarby FF
|
Allsvenskan | 2024-04-07 | 6.9 | 66 | Middenvelder | - | - | - | - | 18 | 1 | 16 | 3 | - | 1 | 8 | 5 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - kalmar FF
|
Allsvenskan | 2024-03-31 | 7.0 | 69 | Verdediger | - | - | 1 | - | 56 | 1 | 53 | 1 | - | 2 | 9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Allsvenskan
|
24 | 24 | 2,122 | 0 | 1 | 1 | - | 5 | 1 | 7.02 |
UEFA Nations League
|
2 | 1 | 91 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Totaal 2026 | 26 | 25 | 2,213 | 0 | 1 | 1 | - | 5 | 1 | 7.00 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Allsvenskan
|
23 | 21 | 1,745 | - | 4 | 4 | - | 0 | 0 | 7.25 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Allsvenskan
|
29 | 25 | 2,128 | - | 3 | 3 | - | 2 | 0 | 6.98 |
| Volledige carrière | 78 | 71 | 6,086 | 0 | 8 | 8 | - | 7 | 1 | 7.07 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 26 | - | - | 78 | - | - |
| Minuten gespeeld | 2,213 | 85.1 | - | 6,086 | 78.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Assists | 1 | 0.04 | 0.04 | 8 | 0.10 | 0.12 |
| Goals + assists | 1 | 0.04 | 0.04 | 8 | 0.10 | 0.12 |
| Schoten | 10 | 0.38 | 0.41 | 29 | 0.37 | 0.43 |
| Schoten op doel | 3 | 0.12 | 0.12 | 9 | 0.12 | 0.13 |
| Dribbels | 27 | 1.04 | 1.10 | 131 | 1.68 | 1.94 |
| Dribbels gelukt | 9 | 0.35 | 0.37 | 51 | 0.65 | 0.75 |
| Buitenspel | 1 | 0.04 | 0.04 | 5 | 0.06 | 0.07 |
| Passing | ||||||
| Passes | 1,776 | 68.31 | 72.23 | 3,864 | 49.54 | 57.14 |
| Sleutelpasses | 28 | 1.08 | 1.14 | 64 | 0.82 | 0.95 |
| Aangekomen passes | 1,537 | 59.12 | 62.51 | 3,285 | 42.12 | 48.58 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 75 | 2.88 | 3.05 | 204 | 2.62 | 3.02 |
| Intercepties | 37 | 1.42 | 1.50 | 64 | 0.82 | 0.95 |
| Geblokte schoten | 10 | 0.38 | 0.41 | 24 | 0.31 | 0.35 |
| Duels | 241 | 9.27 | 9.80 | 754 | 9.67 | 11.15 |
| Duels gewonnen | 133 | 5.12 | 5.41 | 426 | 5.46 | 6.30 |
| Voorbijgespeeld | 16 | 0.62 | 0.65 | 66 | 0.85 | 0.98 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 34 | 1.31 | 1.38 | 73 | 0.94 | 1.08 |
| Fouten uitgelokt | 32 | 1.23 | 1.30 | 122 | 1.56 | 1.80 |
| Gele kaarten | 5 | 0.19 | 0.20 | 7 | 0.09 | 0.10 |
| Rode kaarten | 1 | 0.04 | 0.04 | 1 | 0.01 | 0.01 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Erik Hampus Skoglund in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Erik Hampus Skoglund in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Erik Hampus Skoglund in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Erik Hampus Skoglund een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Erik Hampus Skoglund een assist heeft gegeven in de match.