Enrique Márquez Climent
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
37Afkomst
SpanjeGeboortedatum
1989-07-23Geboorteplaats
Sanlúcar de BarramedaGeboorteland
SpanjeLengte
176 cmGewicht
72 kgCarrièrestatistieken Enrique Márquez Climent
Vergelijk Enrique Márquez Climent met een andere speler
Hoe doet Enrique Márquez Climent het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Enrique Márquez Climent vs Jorge Giovani Zarfino Calandria · Enrique Márquez Climent vs Roberto Olabe del Arco · Enrique Márquez Climent vs Fausto Antonio Tienza Nuñez
Stats Enrique Márquez Climent
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Zamora - Tenerife
|
Copa del Rey | 2024-12-04 | 6.3 | 16 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Extremadura - Mallorca
|
La Liga 2 | 2019-06-08 | 6.4 | 59 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 15 | 2 | 78 | - | 0 | 0 | 16 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cadiz - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-06-04 | 6.7 | 84 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 14 | 1 | 60 | - | 0 | 0 | 20 | 8 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Alcorcon - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-05-18 | 6.6 | 13 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 60 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2019-05-11 | 6.9 | 55 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 19 | 3 | 70 | - | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnastic - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-05-04 | 7.5 | 89 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 20 | 1 | 76 | 1 | 0 | 2 | 17 | 11 | 4 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Deportivo La Coruna - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-04-21 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 29 | 1 | 80 | 3 | 1 | 0 | 22 | 12 | 4 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Malaga - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-04-13 | 6.9 | 85 | Middenvelder | - | - | 4 | 0 | 19 | 2 | 86 | - | 0 | 1 | 19 | 9 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Almeria
|
La Liga 2 | 2019-04-06 | 6.8 | 61 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 13 | 1 | 52 | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Osasuna - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-03-31 | 6.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 31 | 1 | 77 | 1 | 0 | 1 | 15 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Albacete - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-03-16 | 6.8 | 22 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 6 | 0 | 60 | - | 0 | 1 | 11 | 5 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Cordoba
(wissel) |
La Liga 2 | 2019-03-10 | 7.4 | 8 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 2 | 3 | 1 | 75 | - | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Las Palmas - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-03-03 | 6.1 | 72 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 12 | 2 | 75 | - | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Numancia
(wissel) |
La Liga 2 | 2019-02-24 | 6.8 | 16 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 4 | 0 | 66 | - | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Elche - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-02-16 | 6.2 | 57 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 27 | 0 | 84 | - | 0 | 1 | 14 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Rayo Majadahonda
|
La Liga 2 | 2019-02-09 | 6.3 | 78 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 25 | 0 | 73 | 3 | 0 | 1 | 15 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Granada CF - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-01-27 | 6.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 29 | 2 | 74 | - | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Oviedo
|
La Liga 2 | 2019-01-20 | 6.9 | 76 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 19 | 1 | 59 | 2 | 0 | 0 | 13 | 8 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Lugo - Extremadura
|
La Liga 2 | 2019-01-13 | 8.2 | 89 | Middenvelder | 1 | - | 2 | 2 | 31 | 3 | 83 | 1 | 0 | 0 | 14 | 9 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Alcorcon
|
La Liga 2 | 2019-01-05 | 7.4 | 82 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 2 | 18 | 0 | 75 | - | 0 | 1 | 16 | 8 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zaragoza - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-12-22 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 18 | 0 | 75 | 1 | 0 | 0 | 17 | 12 | 2 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Gimnastic
|
La Liga 2 | 2018-12-16 | 6.1 | 90 | Middenvelder | - | - | 4 | 1 | 31 | 2 | 67 | 1 | 0 | 0 | 17 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tenerife - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-12-07 | 7.1 | 79 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 25 | 2 | 73 | 2 | 0 | 1 | 18 | 10 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Almeria - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-12-01 | 7.4 | 67 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 16 | 3 | 72 | 1 | 0 | 1 | 11 | 8 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Malaga
©️ |
La Liga 2 | 2018-11-25 | 7.6 | 66 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 2 | 19 | 2 | 67 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Reus - Extremadura
©️ |
La Liga 2 | 2018-11-17 | 6.6 | 84 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 26 | 1 | 72 | 2 | 0 | 1 | 13 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Albacete
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-10-28 | 6.6 | 21 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 9 | 1 | 90 | - | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Mallorca - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-10-21 | 7.3 | 12 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 4 | 2 | 80 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Numancia - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-10-06 | 6.6 | 60 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 16 | 1 | 76 | 3 | 0 | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Las Palmas
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-09-16 | 7.2 | 22 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 7 | 3 | 77 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Alcorcon - Extremadura
|
Copa del Rey | 2018-09-12 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 32 | 4 | 76 | - | 0 | 1 | 18 | 8 | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Granada CF
|
La Liga 2 | 2018-09-09 | 6.8 | 53 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 13 | 3 | 68 | 1 | 0 | 0 | 13 | 5 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sporting Gijon - Extremadura
|
La Liga 2 | 2018-09-02 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 0 | 14 | 2 | 63 | 3 | 0 | 1 | 13 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Deportivo La Coruna
©️ |
La Liga 2 | 2018-08-24 | 6.5 | 75 | Middenvelder | - | - | 4 | 0 | 23 | 0 | 71 | 1 | 0 | 2 | 11 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Extremadura
©️ |
La Liga 2 | 2018-08-19 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 21 | 2 | 77 | 1 | 0 | 1 | 16 | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Copa del Rey
|
1 | 1 | 16 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Seizoen 2018 | ||||||||||
La Liga 2
|
33 | 29 | 2,115 | 5 | - | 5 | 423 | 8 | 0 | 6.85 |
Copa del Rey
|
1 | 1 | 90 | - | - | - | - | 1 | 0 | 7.50 |
| Totaal 2018 | 34 | 30 | 2,205 | 5 | - | 5 | 441 | 9 | 0 | 6.86 |
| Volledige carrière | 35 | 31 | 2,221 | 5 | - | 5 | 444 | 9 | 0 | 6.85 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 35 | - | - |
| Minuten gespeeld | 16 | 16.0 | - | 2,221 | 63.5 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 5 | 0.14 | 0.20 |
| Goals + assists | - | - | - | 5 | 0.14 | 0.20 |
| Schoten | - | - | - | 46 | 1.31 | 1.86 |
| Schoten op doel | - | - | - | 15 | 0.43 | 0.61 |
| Dribbels | - | - | - | 61 | 1.74 | 2.47 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 37 | 1.06 | 1.50 |
| Passing | ||||||
| Passes | 1 | 1.00 | 5.63 | 612 | 17.49 | 24.80 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 49 | 1.40 | 1.99 |
| Aangekomen passes | 1 | 1.00 | 5.63 | 2,468 | 70.51 | 100.01 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 32 | 0.91 | 1.30 |
| Intercepties | - | - | - | 17 | 0.49 | 0.69 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 1 | 0.03 | 0.04 |
| Duels | - | - | - | 418 | 11.94 | 16.94 |
| Duels gewonnen | - | - | - | 196 | 5.60 | 7.94 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 41 | 1.17 | 1.66 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 57 | 1.63 | 2.31 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 80 | 2.29 | 3.24 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 9 | 0.26 | 0.36 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.03 | 0.04 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Enrique Márquez Climent
Enrique Márquez Climent scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2018-10-21.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Enrique Márquez Climent
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Cordoba
|
Zamora
|
Gratis | € 0 | |
Albacete
|
Cordoba
|
Transfer | - | |
Extremadura
|
Albacete
|
Transfer | - | |
Marbella
|
Extremadura
|
Gratis | € 0 | |
Cadiz
|
Marbella
|
Gratis | € 0 | |
Racing Ferrol
|
Cadiz
|
Transfer | - | |
Cadiz
|
Racing Ferrol
|
Uitgeleend | - | |
Sanluqueño
|
Cadiz
|
Transfer | - | |
Real Betis
|
Sanluqueño
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Enrique Márquez Climent in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Enrique Márquez Climent in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Enrique Márquez Climent in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Enrique Márquez Climent een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Enrique Márquez Climent een assist heeft gegeven in de match.

