Émile Thiakane
Wisla Plock
Vorige club
Puszcza Niepołomice tot 2023-08-17
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
34Afkomst
SenegalGeboortedatum
1991-11-17Geboorteland
SenegalLengte
190 cmGewicht
78 kgCarrièrestatistieken Émile Thiakane
Vergelijk Émile Thiakane met een andere speler
Hoe doet Émile Thiakane het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Émile Thiakane
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Jagiellonia - Puszcza Niepołomice
(wissel) |
Ekstraklasa | 2023-07-29 | 6.2 | 28 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 3 | - | - | - | 4 | 2 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Ekstraklasa
|
1 | 0 | 28 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Volledige carrière | 1 | 0 | 28 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - |
| Minuten gespeeld | 28 | 28.0 | - |
| Passing | |||
| Passes | 3 | 3.00 | 9.64 |
| Aangekomen passes | 3 | 3.00 | 9.64 |
| Verdedigend | |||
| Duels | 4 | 4.00 | 12.86 |
| Duels gewonnen | 2 | 2.00 | 6.43 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 2 | 2.00 | 6.43 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 2.00 | 6.43 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Émile Thiakane
Émile Thiakane scoorde ooit in 9/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-09-05.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Émile Thiakane
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Puszcza Niepołomice
|
Wisla Plock
|
Gratis | € 0 | |
Korona Kielce
|
Puszcza Niepołomice
|
Gratis | € 0 | |
Olympique St Quentin
|
Bełchatów
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Émile Thiakane in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Émile Thiakane in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Émile Thiakane in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Émile Thiakane een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Émile Thiakane een assist heeft gegeven in de match.