Elman Tagaýew
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
37Afkomst
TurkmenistanGeboortedatum
1989-06-02Geboorteland
TurkmenistanLengte
170 cmGewicht
64 kgCarrièrestatistieken Elman Tagaýew
Vergelijk Elman Tagaýew met een andere speler
Hoe doet Elman Tagaýew het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Elman Tagaýew vs Meylis Diniyev · Elman Tagaýew vs Dayanch Meredov · Elman Tagaýew vs Gurban Annayev
Stats Elman Tagaýew
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Sepahan FC - Ahal
©️ |
AFC Cup | 2025-11-04 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 8 | 2 | 5 | - | - | - | 2 | - | - | - | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ahal - Sepahan FC
©️ |
AFC Cup | 2025-10-21 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 21 | 2 | 19 | 2 | - | - | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ahal - Al Ain
©️ |
AFC Champions League | 2023-12-05 | 8.3 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 2 | 21 | 3 | 20 | 1 | - | - | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Al-Fayha - Ahal
©️ |
AFC Champions League | 2023-11-28 | 8.0 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 41 | 3 | 34 | - | - | - | 8 | 3 | 3 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Ahal - Pakhtakor
©️ |
AFC Champions League | 2023-11-07 | 7.2 | 87 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 14 | 2 | 10 | - | - | - | 5 | 3 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Pakhtakor - Ahal
©️ |
AFC Champions League | 2023-10-24 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 23 | 1 | 17 | - | - | - | 3 | 1 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Al Ain - Ahal
©️ |
AFC Champions League | 2023-10-03 | 6.6 | 82 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 23 | 1 | 22 | - | - | - | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ahal - Al-Fayha
©️ |
AFC Champions League | 2023-09-19 | 7.2 | 88 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 2 | 30 | 2 | 22 | 1 | - | - | 8 | 2 | - | - | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
AFC Cup
|
2 | 2 | 180 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.65 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
AFC Champions League
|
6 | 6 | 527 | 4 | - | 4 | 132 | 2 | 0 | 7.27 |
| Volledige carrière | 8 | 8 | 707 | 4 | 1 | 5 | 177 | 2 | 0 | 7.11 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 8 | - | - |
| Minuten gespeeld | 180 | 90.0 | - | 707 | 88.4 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 4 | 0.50 | 0.51 |
| Assists | 1 | 0.50 | 0.50 | 1 | 0.13 | 0.13 |
| Goals + assists | 1 | 0.50 | 0.50 | 5 | 0.63 | 0.64 |
| Schoten | 1 | 0.50 | 0.50 | 13 | 1.63 | 1.65 |
| Schoten op doel | - | - | - | 7 | 0.88 | 0.89 |
| Dribbels | 3 | 1.50 | 1.50 | 13 | 1.63 | 1.65 |
| Dribbels gelukt | 2 | 1.00 | 1.00 | 7 | 0.88 | 0.89 |
| Buitenspel | 1 | 0.50 | 0.50 | 5 | 0.63 | 0.64 |
| Passing | ||||||
| Passes | 29 | 14.50 | 14.50 | 181 | 22.63 | 23.04 |
| Sleutelpasses | 4 | 2.00 | 2.00 | 16 | 2.00 | 2.04 |
| Aangekomen passes | 24 | 12.00 | 12.00 | 149 | 18.63 | 18.97 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 2 | 1.00 | 1.00 | 4 | 0.50 | 0.51 |
| Duels | 13 | 6.50 | 6.50 | 52 | 6.50 | 6.62 |
| Duels gewonnen | 5 | 2.50 | 2.50 | 20 | 2.50 | 2.55 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.50 | 0.50 | 3 | 0.38 | 0.38 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 3 | 1.50 | 1.50 | 12 | 1.50 | 1.53 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 0.50 | 7 | 0.88 | 0.89 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.25 | 0.25 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.13 | 0.13 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty veroorzaakt | - | - | - | 1 | 0.13 | 0.13 |
Bingokaart scorende minuten Elman Tagaýew
Elman Tagaýew scoorde ooit in 11/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-05-14.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Elman Tagaýew
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Navbahor
|
Ahal
|
Transfer | - | |
Ahal
|
Navbahor
|
Transfer | - | |
Səbail
|
Ahal
|
Transfer | - | |
Altyn Asyr
|
Səbail
|
Transfer | - | |
Andijan
|
Altyn Asyr
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Elman Tagaýew in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Elman Tagaýew een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Elman Tagaýew een assist heeft gegeven in de match.

