Ellie Roebuck
Aston Villa (vrouwen)
Vorige club
Barcelona (vrouwen) tot 2025-08-31
International bij
Engeland (vrouwen)
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
DoelmanLeeftijd
27Afkomst
EngelandGeboortedatum
1999-09-23Geboorteplaats
SheffieldGeboorteland
EngelandLengte
174 cmCarrièrestatistieken Ellie Roebuck
Vergelijk Ellie Roebuck met een andere speler
Hoe doet Ellie Roebuck het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Ellie Roebuck
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Leicester City WFC - Aston Villa (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-03-22 | 6.9 | 90 | Doelman | - | 0 | - | - | 44 | - | 35 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Aston Villa (vrouwen) - Manchester City (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-03-15 | 7.0 | 90 | Doelman | - | 0 | - | - | 33 | - | 20 | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aston Villa (vrouwen) - Tottenham Hotspur (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-02-15 | 5.2 | 90 | Doelman | - | 0 | - | - | 43 | - | 26 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Liverpool (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-02-08 | 5.3 | 39 | Doelman | - | 0 | - | - | 17 | - | 14 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Aston Villa (vrouwen) - Manchester United (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-01-25 | 7.0 | 90 | Doelman | - | 0 | - | - | 25 | - | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Aston Villa (vrouwen) - Brighton (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2026-01-11 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-12-14 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Aston Villa (vrouwen) - Liverpool (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-12-11 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tottenham Hotspur (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-12-07 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester United (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-11-08 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Aston Villa (vrouwen) - Leicester City WFC
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-10-12 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Arsenal (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-05-24 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Chelsea (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-04-27 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Chelsea (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-04-20 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - VfL Wolfsburg (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-03-27 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Real Madrid (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2025-03-23 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Valencia (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2025-03-09 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Levante (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-02-01 | 6.5 | 90 | Doelman | - | 0 | - | - | 13 | - | 13 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Athletic Club (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2025-01-18 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Levante Las Planas
(wissel) |
Primera División Femenina | 2025-01-11 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Sociedad (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2025-01-05 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Manchester City (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-12-18 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-12-12 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Real Betis (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-12-07 | 6.2 | 93 | Doelman | - | - | - | - | 19 | - | 18 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 |
Barcelona (vrouwen) - Granad. Tenerife (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-11-24 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
St. Pölten (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-11-21 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Madrid (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-11-16 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - St. Pölten (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-11-12 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Eibar (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-11-02 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Hammarby
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-10-16 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-10-09 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Liverpool (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-01-21 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2023-12-09 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Tottenham Hotspur (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2023-11-26 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Brighton (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2023-11-12 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester City (vrouwen) - Bristol City (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2023-10-15 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Spanje (vrouwen) - Engeland (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-08-20 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Australië (vrouwen) - Engeland (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-08-16 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Engeland (vrouwen) - Colombia (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-08-12 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Engeland (vrouwen) - Nigeria (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-08-07 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
China (vrouwen) - Engeland (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-08-01 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Engeland (vrouwen) - Denemarken (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-07-28 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Engeland (vrouwen) - Haïti (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-07-22 | - | - | Doelman | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
FA WSL 1: Women's Super League
|
5 | 4 | 399 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.28 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Primera División Femenina
|
2 | 2 | 183 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.35 |
| Volledige carrière | 7 | 6 | 582 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 5 | - | - | 7 | - | - |
| Minuten gespeeld | 399 | 79.8 | - | 582 | 83.1 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 162 | 32.40 | 36.54 | 194 | 27.71 | 30.00 |
| Aangekomen passes | 106 | 21.20 | 23.91 | 137 | 19.57 | 21.19 |
| Verdedigend | ||||||
| Duels | 3 | 0.60 | 0.68 | 4 | 0.57 | 0.62 |
| Duels gewonnen | 2 | 0.40 | 0.45 | 2 | 0.29 | 0.31 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 1 | 0.14 | 0.15 |
| Discipline | ||||||
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Doelman | ||||||
| Reddingen | 15 | 3.00 | 3.38 | 17 | 2.43 | 2.63 |
| Tegendoelpunten | 14 | 2.80 | 3.16 | 17 | 2.43 | 2.63 |
| Penalty gestopt | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Ellie Roebuck
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Barcelona W
|
Aston Villa W
|
Transfer | - | |
Manchester City W
|
Barcelona W
|
Gratis | € 0 | |
Manchester City W
|
Barcelona W
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Ellie Roebuck in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Ellie Roebuck in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Ellie Roebuck in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Ellie Roebuck een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Ellie Roebuck een assist heeft gegeven in de match.