Diana Catarina Ribeiro Gomes
SL Benfica
Vorige club
Sevilla (vrouwen) tot 2025-07-15
International bij
Portugal (vrouwen)
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
28Afkomst
PortugalGeboortedatum
1998-07-26Geboorteplaats
Santo TirsoGeboorteland
PortugalLengte
167 cmGewicht
66 kgCarrièrestatistieken Diana Catarina Ribeiro Gomes
Vergelijk Diana Catarina Ribeiro Gomes met een andere speler
Hoe doet Diana Catarina Ribeiro Gomes het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Diana Catarina Ribeiro Gomes vs Débora GarcÃa · Diana Catarina Ribeiro Gomes vs Lucía Corrales Álvarez · Diana Catarina Ribeiro Gomes vs Catarina Isabel Silva Amado
Stats Diana Catarina Ribeiro Gomes
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Portugal (vrouwen) - Noord-Ierland (vrouwen)
|
WK Kwalificatie Europa (vrouwen) | 2026-10-13 | 0.0 | 0 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Noord-Ierland (vrouwen) - Portugal (vrouwen)
|
WK Kwalificatie Europa (vrouwen) | 2026-10-09 | 7.7 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 108 | 0 | 98 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
SL Benfica - Paris Saint Germain (vrouwen)
|
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-12-17 | 8.5 | 100 | Verdediger | - | - | - | - | 68 | - | 56 | 3 | 3 | - | 11 | 8 | 4 | 3 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - SL Benfica
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-12-10 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris FC (vrouwen) - SL Benfica
|
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-11-19 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 39 | - | 36 | 2 | - | 2 | 12 | 6 | 3 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SL Benfica - Twente (vrouwen)
|
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-11-12 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 50 | - | 41 | - | 1 | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SL Benfica - Arsenal (vrouwen)
|
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-10-16 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | 3 | 2 | 30 | - | 21 | 3 | - | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus (vrouwen) - SL Benfica
|
UEFA Champions League Vrouwen | 2025-10-07 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 25 | - | 21 | 7 | 1 | 2 | 14 | 8 | - | - | 4 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Portugal (vrouwen) - België (vrouwen) - Red Flames
|
EK voetbal (vrouwen) | 2025-07-11 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 47 | 4 | 41 | 2 | - | 1 | 6 | 2 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Portugal (vrouwen) - Italië (vrouwen)
|
EK voetbal (vrouwen) | 2025-07-07 | 8.0 | 90 | Verdediger | 1 | 0 | 1 | 1 | 45 | - | 33 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Spanje (vrouwen) - Portugal (vrouwen)
|
EK voetbal (vrouwen) | 2025-07-03 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 29 | 1 | 18 | 5 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levante Las Planas - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-03-30 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 18 | - | 9 | - | - | 3 | 3 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Granada
|
Primera División Femenina | 2025-03-23 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 66 | - | 47 | 1 | 1 | - | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Athletic Club (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-03-15 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 34 | - | 31 | 5 | - | - | 6 | 5 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Madrid (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-03-09 | 5.9 | 96 | Verdediger | - | - | - | - | 42 | - | 29 | - | - | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Sociedad (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-03-02 | 6.6 | 95 | Verdediger | - | - | - | - | 18 | - | 10 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Valencia (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-02-15 | 7.0 | 96 | Verdediger | - | - | - | - | 48 | 1 | 42 | 1 | 1 | 5 | 4 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Granad. Tenerife (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-02-02 | 6.2 | 96 | Verdediger | - | - | - | - | 54 | - | 44 | 2 | - | 1 | 7 | 2 | - | - | 3 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Betis (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-01-19 | 6.3 | 82 | Verdediger | - | 0 | - | - | 20 | - | 15 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eibar (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2025-01-11 | 6.9 | 95 | Verdediger | - | - | - | - | 27 | - | 14 | 1 | 1 | - | 10 | 5 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Athletic Club (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-12-15 | 5.3 | 66 | Verdediger | - | - | - | - | 40 | - | 36 | 1 | - | - | 7 | 2 | - | - | 2 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Madrid (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-12-07 | 5.9 | 63 | Verdediger | - | 0 | - | - | 28 | - | 19 | - | - | - | 4 | 2 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Atletico Madrid (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-11-17 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 16 | - | 13 | - | 1 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Madrid CFF (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-11-09 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 57 | - | 46 | - | - | 4 | 7 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granada - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-11-03 | 6.3 | 70 | Verdediger | - | 0 | 1 | - | 29 | - | 22 | - | 1 | 2 | 3 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Levante Las Planas
|
Primera División Femenina | 2024-10-13 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 46 | - | 37 | 2 | 3 | 1 | 8 | 3 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levante (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-10-05 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 44 | - | 32 | 3 | - | - | 11 | 7 | - | - | 1 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Valencia (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-09-29 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 44 | 1 | 38 | 2 | - | 4 | 5 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-09-21 | 7.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 25 | - | 16 | 2 | 2 | 3 | 6 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granad. Tenerife (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-09-14 | 6.3 | 60 | Verdediger | - | 0 | - | - | 30 | - | 22 | 2 | - | - | 5 | 4 | - | - | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Sociedad (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-09-07 | 7.0 | 98 | Verdediger | - | - | - | - | 20 | 1 | 16 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Athletic Club (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-06-16 | 6.2 | 59 | Verdediger | - | - | - | - | 38 | - | 31 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Atletico Madrid (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-06-09 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 38 | - | 32 | - | 1 | - | 5 | - | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Valencia (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-05-26 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 46 | - | 37 | 1 | 3 | - | 2 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Sporting Huelva (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-05-12 | 7.5 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 61 | 1 | 51 | 3 | - | 2 | 6 | 4 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Betis (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-05-05 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 49 | - | 40 | 2 | - | 1 | 5 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Levante (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-04-27 | 7.2 | 45 | Verdediger | 1 | - | 1 | 1 | 21 | - | 18 | 1 | 1 | - | 4 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Villarreal (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-04-21 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eibar (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-04-13 | 6.5 | 82 | Verdediger | - | - | 1 | 1 | 52 | 1 | 39 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Sociedad (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-03-30 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 34 | - | 24 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granad. Tenerife (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-03-23 | 6.3 | 45 | Verdediger | - | - | - | - | 28 | 1 | 10 | 3 | - | - | 10 | 6 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Levante Las Planas
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-03-16 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Madrid (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-03-09 | 6.9 | 82 | Verdediger | - | - | 1 | - | 35 | - | 30 | 1 | 2 | - | 6 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granada - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-02-17 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 45 | - | 33 | 1 | - | - | 4 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Barcelona (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-02-10 | 6.6 | 87 | Verdediger | - | - | - | - | 31 | - | 18 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Madrid CFF (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-02-03 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 54 | - | 44 | 2 | - | - | 7 | 3 | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Eibar (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-01-28 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 67 | - | 59 | 1 | 1 | 1 | 8 | 4 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Villarreal (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2024-01-20 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 39 | - | 26 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sporting Huelva (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2024-01-07 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Athletic Club (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2023-12-17 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Madrid (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2023-12-09 | 6.2 | 9 | Verdediger | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Real Betis (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2023-11-25 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Sociedad (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
(wissel) |
Primera División Femenina | 2023-11-18 | 6.6 | 13 | Verdediger | - | - | - | - | 10 | - | 7 | - | - | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Granada
(wissel) |
Primera División Femenina | 2023-11-12 | - | 1 | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Barcelona (vrouwen) - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2023-11-05 | 5.6 | 95 | Verdediger | - | - | - | - | 30 | - | 23 | 4 | 1 | 3 | 9 | 5 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levante Las Planas - Sevilla (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2023-10-22 | 6.3 | 90 | Verdediger | - | - | 1 | - | 25 | - | 15 | 1 | - | 1 | 7 | 4 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sevilla (vrouwen) - Valencia (vrouwen)
|
Primera División Femenina | 2023-10-14 | 6.7 | 97 | Verdediger | - | - | - | - | 37 | - | 25 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Portugal (vrouwen) - Verenigde Staten (vrouwen)
|
WK Vrouwen | 2023-08-01 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 42 | - | 25 | 1 | 2 | 3 | 10 | 5 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Portugal (vrouwen) - Vietnam (vrouwen)
(wissel) |
WK Vrouwen | 2023-07-27 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nederland (vrouwen) - Portugal (vrouwen)
|
WK Vrouwen | 2023-07-23 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 32 | - | 20 | - | 1 | 1 | 6 | 2 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2027 | ||||||||||
WK Kwalificatie Europa (vrouwen)
|
1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 7.67 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
UEFA Champions League Vrouwen
|
5 | 5 | 460 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.92 |
EK voetbal (vrouwen)
|
3 | 3 | 270 | 1 | 0 | 1 | 270 | 1 | 0 | 7.10 |
| Totaal 2025 | 8 | 8 | 730 | 1 | 0 | 1 | 730 | 2 | 0 | 6.99 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Primera División Femenina
|
20 | 20 | 1,727 | - | 0 | 0 | - | 6 | 0 | 6.63 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Primera División Femenina
|
21 | 16 | 1,515 | 1 | 0 | 1 | 1,515 | 2 | 0 | 6.59 |
WK Vrouwen
|
2 | 2 | 180 | - | - | - | - | 2 | 0 | 6.75 |
| Totaal 2023 | 23 | 18 | 1,695 | 1 | 0 | 1 | 1,695 | 4 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 52 | 47 | 4,242 | 2 | 0 | 2 | 2,121 | 12 | 0 | 6.69 |
| Statistiek | Seizoen 2027 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 52 | - | - |
| Minuten gespeeld | 90 | 90.0 | - | 4,242 | 81.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.04 | 0.04 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.04 | 0.04 |
| Schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 12 | 0.23 | 0.25 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 | 5 | 0.10 | 0.11 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 | 23 | 0.44 | 0.49 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 17 | 0.33 | 0.36 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 108 | 108.00 | 108.00 | 1,962 | 37.73 | 41.63 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 | 11 | 0.21 | 0.23 |
| Aangekomen passes | 98 | 98.00 | 98.00 | 1,510 | 29.04 | 32.04 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 | 76 | 1.46 | 1.61 |
| Intercepties | 1 | 1.00 | 1.00 | 63 | 1.21 | 1.34 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 38 | 0.73 | 0.81 |
| Duels | 2 | 2.00 | 2.00 | 292 | 5.62 | 6.20 |
| Duels gewonnen | 0 | 0.00 | 0.00 | 149 | 2.87 | 3.16 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 31 | 0.60 | 0.66 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 1.00 | 45 | 0.87 | 0.95 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 | 20 | 0.38 | 0.42 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 12 | 0.23 | 0.25 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Diana Catarina Ribeiro Gomes
Diana Catarina Ribeiro Gomes scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2021-09-19.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Diana Catarina Ribeiro Gomes
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Sevilla W
|
SL Benfica
|
Gratis | € 0 | |
Sevilla W
|
SL Benfica
|
Gratis | € 0 | |
Sporting Braga
|
Sevilla W
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Diana Catarina Ribeiro Gomes in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Diana Catarina Ribeiro Gomes in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Diana Catarina Ribeiro Gomes in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Diana Catarina Ribeiro Gomes een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Diana Catarina Ribeiro Gomes een assist heeft gegeven in de match.