Dejan Božić
Chemnitzer FC
Vorige club
Kickers Offenbach tot 2023-07-25
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
33Afkomst
DuitslandGeboortedatum
1993-01-22Geboorteplaats
HeilbronnGeboorteland
DuitslandLengte
194 cmGewicht
84 kgCarrièrestatistieken Dejan Božić
Vergelijk Dejan Božić met een andere speler
Hoe doet Dejan Božić het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Dejan Božić
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
TuS Koblenz - Dynamo Dresden
|
DFB Pokal | 2017-08-11 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 8 | 0 | 57 | - | - | 0 | 9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2017 | ||||||||||
DFB Pokal
|
1 | 1 | 90 | 1 | - | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.10 |
| Volledige carrière | 1 | 1 | 90 | 1 | - | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.10 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - |
| Minuten gespeeld | 90 | 90.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Goals + assists | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Schoten | 2 | 2.00 | 2.00 |
| Schoten op doel | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Dribbels | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Dribbels gelukt | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Passing | |||
| Passes | 8 | 8.00 | 8.00 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Aangekomen passes | 57 | 57.00 | 57.00 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 9 | 9.00 | 9.00 |
| Duels gewonnen | 5 | 5.00 | 5.00 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 1.00 |
| Fouten uitgelokt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Dejan Božić
Dejan Božić scoorde ooit in 12/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2017-08-11.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Dejan Božić
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Kickers Offenbach
|
Chemnitzer FC
|
Gratis | € 0 | |
SV Meppen
|
Kickers Offenbach
|
Transfer | - | |
Chemnitzer FC
|
SV Meppen
|
Gratis | € 0 | |
TuS Koblenz
|
Chemnitzer FC
|
Gratis | € 0 | |
SC Freiburg
|
FC Astoria Walldorf
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Dejan Božić in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Dejan Božić een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Dejan Božić een assist heeft gegeven in de match.