David Wotherspoon
Inverness CT
Vorige club
Dunfermline tot 2025-07-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
36Afkomst
CanadaGeboortedatum
1990-01-16Geboorteplaats
PerthGeboorteland
SchotlandLengte
180 cmCarrièrestatistieken David Wotherspoon
Vergelijk David Wotherspoon met een andere speler
Hoe doet David Wotherspoon het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: David Wotherspoon vs Ryan McGowan · David Wotherspoon vs Graham Carey · David Wotherspoon vs Cameron MacPherson
Stats David Wotherspoon
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
USA - Canada
(wissel) |
CONCACAF Gold Cup | 2023-07-09 | 6.6 | 47 | Middenvelder | - | - | - | - | 11 | 1 | 7 | - | 1 | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Canada - Cuba
(wissel) |
CONCACAF Gold Cup | 2023-07-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Guatemala - Canada
(wissel) |
CONCACAF Gold Cup | 2023-07-02 | 6.3 | 31 | Middenvelder | - | - | - | - | 11 | - | 9 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Canada - Guadeloupe
(wissel) |
CONCACAF Gold Cup | 2023-06-27 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
ST Johnstone - Livingston
(wissel) |
Premiership | 2023-05-28 | 6.7 | 15 | Middenvelder | - | - | - | - | 9 | 1 | 8 | 1 | - | - | 5 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ross County - ST Johnstone
(wissel) |
Premiership | 2023-05-24 | 6.6 | 22 | Middenvelder | - | - | - | - | 7 | 1 | 4 | - | - | - | 4 | 3 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kilmarnock - ST Johnstone
(wissel) |
Premiership | 2023-05-20 | - | 3 | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Japan - Canada
(wissel) |
Vriendschappelijke interlands | 2022-11-17 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Canada - El Salvador
(wissel) |
WK kwalificatie CONCACAF | 2021-09-08 | 6.2 | 23 | Middenvelder | - | - | - | - | 4 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
USA - Canada
(wissel) |
WK kwalificatie CONCACAF | 2021-09-06 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Canada - Honduras
(wissel) |
WK kwalificatie CONCACAF | 2021-09-03 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
CONCACAF Gold Cup
|
2 | 0 | 78 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Premiership
|
3 | 0 | 40 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.65 |
WK kwalificatie CONCACAF
|
1 | 0 | 23 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.20 |
| Totaal 2022 | 4 | 0 | 63 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Volledige carrière | 6 | 0 | 141 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.48 |
| Statistiek | Seizoen 2023 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 6 | - | - |
| Minuten gespeeld | 78 | 39.0 | - | 141 | 23.5 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Dribbels | 1 | 0.50 | 1.15 | 1 | 0.17 | 0.64 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.50 | 1.15 | 1 | 0.17 | 0.64 |
| Passing | ||||||
| Passes | 22 | 11.00 | 25.38 | 42 | 7.00 | 26.81 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 1.15 | 3 | 0.50 | 1.91 |
| Aangekomen passes | 16 | 8.00 | 18.46 | 30 | 5.00 | 19.15 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | - | - | - | 1 | 0.17 | 0.64 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.50 | 1.15 | 1 | 0.17 | 0.64 |
| Duels | 4 | 2.00 | 4.62 | 16 | 2.67 | 10.21 |
| Duels gewonnen | 1 | 0.50 | 1.15 | 5 | 0.83 | 3.19 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 4 | 0.67 | 2.55 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 0.50 | 1.15 | 4 | 0.67 | 2.55 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 2 | 0.33 | 1.28 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten David Wotherspoon
David Wotherspoon scoorde ooit in 28/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-04-25.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers David Wotherspoon
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Dunfermline
|
Inverness CT
|
Gratis | € 0 | |
Dundee Utd
|
Dunfermline
|
Gratis | € 0 | |
Inverness CT
|
Dundee Utd
|
Gratis | € 0 | |
Hibernian
|
ST Johnstone
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij David Wotherspoon in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat David Wotherspoon in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij David Wotherspoon in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat David Wotherspoon een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat David Wotherspoon een assist heeft gegeven in de match.