Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Afkomst
AlgerijeGeboorteland
AlgerijeCarrièrestatistieken Daryll Benlahlou
Vergelijk Daryll Benlahlou met een andere speler
Hoe doet Daryll Benlahlou het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Daryll Benlahlou vs Mamadou Camara · Daryll Benlahlou vs Yanis Ali Issoufou
Stats Daryll Benlahlou
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Annecy - Montpellier
|
Ligue 2 | 2026-10-31 | 6.2 | 67 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Montpellier - RED Star FC 93
|
Ligue 2 | 2026-10-26 | 6.6 | 37 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Rodez - Montpellier
|
Ligue 2 | 2026-10-19 | 7.6 | 34 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 2 | 15 | 0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Montpellier - Grenoble
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-10-09 | 7.3 | 21 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 10 | 2 | 10 | - | - | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Stade de Reims - Montpellier
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-09-18 | 6.5 | 15 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | 1 | 8 | - | - | - | 4 | 2 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Montpellier - PAU
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-09-11 | 6.2 | 27 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 11 | - | 9 | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Saint Etienne - Montpellier
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-09-05 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Montpellier - Boulogne
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-08-28 | - | 1 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 5 | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dunkerque - Montpellier
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-08-21 | 6.3 | 32 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 7 | - | 7 | 1 | - | - | 5 | 2 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Nancy - Montpellier
(wissel) |
Ligue 2 | 2026-08-14 | 6.3 | 10 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Montpellier - Dijon
|
Ligue 2 | 2026-08-08 | 0.0 | 0 | Aanvaller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Ligue 2
|
9 | 3 | 244 | 1 | 1 | 2 | 244 | 0 | 0 | 6.63 |
| Volledige carrière | 9 | 3 | 244 | 1 | 1 | 2 | 244 | 0 | 0 | 6.63 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 9 | - | - |
| Minuten gespeeld | 244 | 27.1 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.11 | 0.37 |
| Assists | 1 | 0.11 | 0.37 |
| Goals + assists | 2 | 0.22 | 0.74 |
| Schoten | 5 | 0.56 | 1.84 |
| Schoten op doel | 2 | 0.22 | 0.74 |
| Dribbels | 6 | 0.67 | 2.21 |
| Dribbels gelukt | 2 | 0.22 | 0.74 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 86 | 9.56 | 31.72 |
| Sleutelpasses | 4 | 0.44 | 1.48 |
| Aangekomen passes | 77 | 8.56 | 28.40 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 5 | 0.56 | 1.84 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 31 | 3.44 | 11.43 |
| Duels gewonnen | 13 | 1.44 | 4.80 |
| Voorbijgespeeld | 3 | 0.33 | 1.11 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 4 | 0.44 | 1.48 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 0.33 | 1.11 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Daryll Benlahlou
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Lyon
|
Montpellier
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Daryll Benlahlou in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Daryll Benlahlou in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Daryll Benlahlou in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Daryll Benlahlou een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Daryll Benlahlou een assist heeft gegeven in de match.

