Claudia Ciccotti
Ternana (vrouwen)
Vorige club
Roma (vrouwen) tot 2024-07-04
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
32Afkomst
ItaliëGeboortedatum
1994-02-09Geboorteplaats
RomaGeboorteland
ItaliëLengte
160 cmGewicht
54 kgCarrièrestatistieken Claudia Ciccotti
Vergelijk Claudia Ciccotti met een andere speler
Hoe doet Claudia Ciccotti het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Claudia Ciccotti vs Alice Regazzoli · Claudia Ciccotti vs Maria Grazia Petrara · Claudia Ciccotti vs Virginia Di Giammarino
Stats Claudia Ciccotti
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Ternana (vrouwen) - Fiorentina (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-04-26 | 6.3 | 59 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 17 | 1 | 12 | 2 | - | - | 6 | 3 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Parma (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-04-04 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 17 | - | 8 | - | - | 1 | 3 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-03-15 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 34 | - | 23 | 5 | 1 | - | 13 | 9 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ternana (vrouwen) - Genoa (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-02-14 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 57 | 1 | 34 | 5 | - | 1 | 13 | 9 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-02-08 | 6.9 | 85 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 23 | - | 19 | 3 | - | 1 | 6 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ternana (vrouwen) - Inter Milano (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2026-02-01 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 24 | - | 16 | 3 | - | 1 | 9 | 7 | - | - | 1 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AC Milan (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2026-01-25 | 6.5 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | - | 8 | 1 | - | - | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ternana (vrouwen) - Roma (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-12-13 | 6.3 | 57 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 20 | - | 11 | 3 | - | - | 8 | 5 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
|
Serie A Vrouwen | 2025-12-07 | 6.5 | 45 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 8 | - | 6 | 1 | - | 1 | 2 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sassuolo (vrouwen) - Ternana (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2025-11-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ternana (vrouwen) - Como (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2025-11-09 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Fiorentina (vrouwen)
©️ |
Serie A Vrouwen | 2024-05-19 | 7.0 | 79 | Middenvelder | - | 0 | 3 | - | 25 | 1 | 19 | - | - | - | 5 | 1 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-05-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sassuolo (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-05-01 | 6.2 | 23 | Middenvelder | - | - | - | - | 6 | - | 5 | - | - | - | 2 | - | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-04-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Juventus (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-04-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Inter Milano (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-03-29 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Sassuolo (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-03-23 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Fiorentina (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-17 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Sassuolo (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Napoli (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-10 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Juventus (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-02-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ajax (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-01-30 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Sampdoria (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-01-27 | 6.3 | 14 | Middenvelder | - | - | - | - | 10 | - | 8 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Bayern Munich (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2024-01-24 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Inter Milano (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-01-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Pomigliano
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2024-01-13 | 6.3 | 8 | Middenvelder | - | - | - | - | 11 | - | 10 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Paris Saint Germain (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2023-12-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Como (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-12-17 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Paris Saint Germain (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2023-12-14 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - AC Milan (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-12-10 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Fiorentina (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-11-26 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Ajax (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2023-11-23 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sassuolo (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-11-19 | - | 7 | Middenvelder | - | - | - | - | 6 | - | 6 | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Bayern Munich (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
UEFA Champions League Vrouwen | 2023-11-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Napoli (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-11-11 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Juventus (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-11-05 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sampdoria (vrouwen) - Roma (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-10-22 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Roma (vrouwen) - Inter Milano (vrouwen)
(wissel) |
Serie A Vrouwen | 2023-10-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Serie A Vrouwen
|
9 | 8 | 606 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.69 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Serie A Vrouwen
|
5 | 1 | 131 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.45 |
| Volledige carrière | 14 | 9 | 737 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.62 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 9 | - | - | 14 | - | - |
| Minuten gespeeld | 606 | 67.3 | - | 737 | 52.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 2 | 0.22 | 0.30 | 5 | 0.36 | 0.61 |
| Dribbels | 2 | 0.22 | 0.30 | 3 | 0.21 | 0.37 |
| Dribbels gelukt | 2 | 0.22 | 0.30 | 2 | 0.14 | 0.24 |
| Buitenspel | 1 | 0.11 | 0.15 | 2 | 0.14 | 0.24 |
| Passing | ||||||
| Passes | 213 | 23.67 | 31.63 | 271 | 19.36 | 33.09 |
| Sleutelpasses | 2 | 0.22 | 0.30 | 3 | 0.21 | 0.37 |
| Aangekomen passes | 137 | 15.22 | 20.35 | 185 | 13.21 | 22.59 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 23 | 2.56 | 3.42 | 23 | 1.64 | 2.81 |
| Intercepties | 5 | 0.56 | 0.74 | 5 | 0.36 | 0.61 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.11 | 0.15 | 1 | 0.07 | 0.12 |
| Duels | 65 | 7.22 | 9.65 | 75 | 5.36 | 9.16 |
| Duels gewonnen | 42 | 4.67 | 6.24 | 43 | 3.07 | 5.25 |
| Voorbijgespeeld | 6 | 0.67 | 0.89 | 7 | 0.50 | 0.85 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 7 | 0.78 | 1.04 | 11 | 0.79 | 1.34 |
| Fouten uitgelokt | 7 | 0.78 | 1.04 | 8 | 0.57 | 0.98 |
| Gele kaarten | 1 | 0.11 | 0.15 | 1 | 0.07 | 0.12 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Claudia Ciccotti
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Claudia Ciccotti in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Claudia Ciccotti in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Claudia Ciccotti in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Claudia Ciccotti een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Claudia Ciccotti een assist heeft gegeven in de match.