Chloe Susan Arthur
Crystal Palace (vrouwen)
Vorige club
Aston Villa (vrouwen) tot 2022-08-01
Biografie
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
31Afkomst
SchotlandGeboortedatum
1995-01-21Geboorteplaats
ErskineGeboorteland
SchotlandLengte
169 cmGewicht
58 kgCarrièrestatistieken Chloe Susan Arthur
Vergelijk Chloe Susan Arthur met een andere speler
Hoe doet Chloe Susan Arthur het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Chloe Susan Arthur vs Ann My Cato
Stats Chloe Susan Arthur
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Chelsea (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-04-23 | 6.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 22 | - | 14 | 4 | 1 | 2 | 11 | 5 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Arsenal (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-03-30 | 6.3 | 66 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 19 | - | 12 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Everton (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-03-22 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Aston Villa (vrouwen)
|
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-03-16 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 28 | 1 | 19 | 3 | - | - | 11 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Liverpool (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-03-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Manchester United (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-02-16 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Brighton (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-02-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Tottenham Hotspur (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-01-26 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Arsenal (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2025-01-19 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Manchester United (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-12-15 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
West Ham (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-12-08 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Aston Villa (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-11-17 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Everton (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-11-10 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Manchester City (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-11-03 | 6.3 | 11 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Liverpool (vrouwen) - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-10-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Brighton (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-10-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Leicester City WFC - Crystal Palace (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-10-06 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Crystal Palace (vrouwen) - Chelsea (vrouwen)
(wissel) |
FA WSL 1: Women's Super League | 2024-09-27 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
FA WSL 1: Women's Super League
|
4 | 3 | 257 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.40 |
| Volledige carrière | 4 | 3 | 257 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.40 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 257 | 64.3 | - |
| Aanvallend | |||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 5 | 1.25 | 1.75 |
| Dribbels gelukt | 4 | 1.00 | 1.40 |
| Passing | |||
| Passes | 70 | 17.50 | 24.51 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.25 | 0.35 |
| Aangekomen passes | 45 | 11.25 | 15.76 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 8 | 2.00 | 2.80 |
| Intercepties | 3 | 0.75 | 1.05 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.50 | 0.70 |
| Duels | 28 | 7.00 | 9.81 |
| Duels gewonnen | 15 | 3.75 | 5.25 |
| Voorbijgespeeld | 4 | 1.00 | 1.40 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.25 | 0.35 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.25 | 0.35 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Chloe Susan Arthur
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Aston Villa W
|
Crystal Palace W
|
Transfer | - | |
Birmingham City W
|
Aston Villa W
|
Gratis | € 0 | |
Bristol City W
|
Birmingham City W
|
Transfer | - | |
Celtic W
|
Bristol City W
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Chloe Susan Arthur in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Chloe Susan Arthur in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Chloe Susan Arthur in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Chloe Susan Arthur een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Chloe Susan Arthur een assist heeft gegeven in de match.