Cheyenne Janae Shorts
San Diego Wave (vrouwen)
Vorige club
Portland Thorns (vrouwen) tot 2023-03-28
Biografie
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
28Afkomst
Verenigde StatenGeboortedatum
1998-08-10Geboorteplaats
DenverGeboorteland
Verenigde StatenLengte
175 cmCarrièrestatistieken Cheyenne Janae Shorts
Vergelijk Cheyenne Janae Shorts met een andere speler
Hoe doet Cheyenne Janae Shorts het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Cheyenne Janae Shorts
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
San Diego Wave (vrouwen) - Washington Spirit (vrouwen)
|
National Women's Soccer League - NWSL | 2023-07-09 | 7.0 | 90 | Verdediger | 1 | - | 1 | 1 | 20 | 1 | 15 | 1 | 2 | - | 7 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Chicago Red Stars (vrouwen) - San Diego Wave (vrouwen)
|
National Women's Soccer League - NWSL | 2023-07-02 | 6.6 | 90 | Verdediger | - | - | - | - | 63 | - | 58 | - | - | 2 | 3 | 1 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kansas City (vrouwen) - San Diego Wave (vrouwen)
(wissel) |
National Women's Soccer League - NWSL | 2023-05-14 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Washington Spirit (vrouwen) - San Diego Wave (vrouwen)
(wissel) |
National Women's Soccer League - NWSL | 2023-05-06 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
San Diego Wave (vrouwen) - Orlando Pride (vrouwen)
(wissel) |
National Women's Soccer League - NWSL | 2023-04-30 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
National Women's Soccer League - NWSL
|
2 | 2 | 180 | 1 | - | 1 | 180 | 0 | 0 | 6.80 |
| Volledige carrière | 2 | 2 | 180 | 1 | - | 1 | 180 | 0 | 0 | 6.80 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - |
| Minuten gespeeld | 180 | 90.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Goals + assists | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Schoten | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Schoten op doel | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Passing | |||
| Passes | 83 | 41.50 | 41.50 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Aangekomen passes | 73 | 36.50 | 36.50 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Intercepties | 2 | 1.00 | 1.00 |
| Geblokte schoten | 2 | 1.00 | 1.00 |
| Duels | 10 | 5.00 | 5.00 |
| Duels gewonnen | 4 | 2.00 | 2.00 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.50 | 0.50 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Cheyenne Janae Shorts
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Portland Thorns W
|
San Diego Wave W
|
Transfer | - | |
Celtic W
|
Portland Thorns W
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Cheyenne Janae Shorts in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Cheyenne Janae Shorts in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Cheyenne Janae Shorts in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Cheyenne Janae Shorts een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Cheyenne Janae Shorts een assist heeft gegeven in de match.