Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa
Tecnico Universitario
Vorige club
Sereď tot 2021-01-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
31Afkomst
ColombiaGeboortedatum
1995-10-07Geboorteplaats
BuenaventuraGeboorteland
ColombiaLengte
180 cmGewicht
79 kgCarrièrestatistieken Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa
Vergelijk Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa met een andere speler
Hoe doet Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa vs Feiver Alfonso Mercado Galera · Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa vs Brayan Alexis Fernández Garcés · Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa vs Juan Fernando Caicedo Benítez
Stats Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Once Caldas - Cortulua
|
Primera A | 2017-11-18 | 6.4 | 89 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 5 | 0 | 62 | - | - | 0 | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cortulua - Alianza Petrolera
|
Primera A | 2017-11-12 | 6.5 | 66 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 0 | 55 | - | - | 0 | 9 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cortulua - Huila
|
Primera A | 2017-11-05 | 6.9 | 68 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 9 | 0 | 90 | - | - | 0 | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Envigado - Cortulua
|
Primera A | 2017-11-01 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 4 | 1 | 80 | - | - | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
America de Cali - Cortulua
|
Primera A | 2017-10-01 | 6.5 | 17 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cortulua - Jaguares
|
Primera A | 2017-09-23 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 1 | 53 | - | - | 0 | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
La Equidad - Cortulua
|
Primera A | 2017-09-15 | 6.5 | 26 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 50 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Deportes Tolima - Cortulua
|
Primera A | 2017-08-22 | 6.5 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 1 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cortulua - Santa Fe
(wissel) |
Primera A | 2017-08-08 | 6.4 | 40 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 4 | 0 | 66 | - | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente Medellin - Cortulua
|
Primera A | 2017-07-31 | 6.4 | 12 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Alianza Petrolera - Independiente Medellin
|
Primera A | 2017-05-20 | 7.3 | 13 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 2 | 1 | 100 | - | - | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente Medellin - Deportes Tolima
|
Primera A | 2016-10-09 | 6.3 | 60 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 100 | - | - | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente Medellin - Deportivo Pasto
|
Primera A | 2016-09-10 | 0.0 | 7 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente Medellin - Bucaramanga
|
Primera A | 2016-09-04 | 7.1 | 73 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 1 | 9 | 2 | 90 | - | - | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Rionegro Aguilas
|
Primera A | 2016-05-01 | 6.9 | 88 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 9 | 0 | 69 | - | - | 0 | 22 | 7 | 2 | 1 | 11 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Jaguares - Santa Fe
|
Primera A | 2016-04-28 | 6.3 | 25 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 4 | 0 | 100 | - | - | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Alianza Petrolera
(wissel) |
Primera A | 2016-04-24 | 7.0 | 45 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 7 | 1 | 77 | - | - | 1 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Deportivo Cali - Santa Fe
|
Primera A | 2016-04-10 | 8.0 | 45 | Aanvaller | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | 2 | 90 | - | - | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Patriotas
|
Primera A | 2016-04-02 | 6.7 | 71 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 8 | 0 | 88 | - | - | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Independiente Medellin - Santa Fe
|
Primera A | 2016-03-12 | 6.7 | 57 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 10 | 0 | 66 | - | - | 1 | 18 | 9 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Cortulua
|
Primera A | 2016-02-25 | 7.4 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 1 | 10 | 1 | 83 | - | - | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Envigado - Santa Fe
|
Primera A | 2016-02-22 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 50 | - | - | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Santa Fe - Millonarios
|
Primera A | 2016-02-08 | 6.3 | 80 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 57 | - | - | 0 | 12 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Chico - Santa Fe
|
Primera A | 2016-01-30 | 6.6 | 33 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 6 | 0 | 85 | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2017 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 11 | - | - | 24 | - | - |
| Minuten gespeeld | 511 | 46.5 | - | 1,275 | 53.1 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 2 | 0.18 | 0.35 | 5 | 0.21 | 0.35 |
| Assists | - | - | - | 2 | 0.08 | 0.14 |
| Goals + assists | 2 | 0.18 | 0.35 | 7 | 0.29 | 0.49 |
| Schoten | 14 | 1.27 | 2.47 | 35 | 1.46 | 2.47 |
| Schoten op doel | 4 | 0.36 | 0.70 | 14 | 0.58 | 0.99 |
| Dribbels | 6 | 0.55 | 1.06 | 13 | 0.54 | 0.92 |
| Dribbels gelukt | 3 | 0.27 | 0.53 | 5 | 0.21 | 0.35 |
| Passing | ||||||
| Passes | 48 | 4.36 | 8.45 | 132 | 5.50 | 9.32 |
| Sleutelpasses | 4 | 0.36 | 0.70 | 10 | 0.42 | 0.71 |
| Aangekomen passes | 731 | 66.45 | 128.75 | 1,786 | 74.42 | 126.07 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.13 | 0.21 |
| Duels | 65 | 5.91 | 11.45 | 182 | 7.58 | 12.85 |
| Duels gewonnen | 25 | 2.27 | 4.40 | 69 | 2.88 | 4.87 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.09 | 0.18 | 3 | 0.13 | 0.21 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 19 | 1.73 | 3.35 | 60 | 2.50 | 4.24 |
| Fouten uitgelokt | 8 | 0.73 | 1.41 | 27 | 1.13 | 1.91 |
| Gele kaarten | 2 | 0.18 | 0.35 | 7 | 0.29 | 0.49 |
| Rode kaarten | 2 | 0.18 | 0.35 | 2 | 0.08 | 0.14 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa
Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-02-25.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Sereď
|
Tecnico Universitario
|
Transfer | - | |
Tigres UANL
|
Sereď
|
Gratis | € 0 | |
Cortulua
|
Tigres UANL
|
Transfer | - | |
Tigres UANL
|
Cortulua
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
Bucaramanga
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
La Equidad
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
Correcaminos Uat
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
FC Juarez
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
Cortulua
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
Independiente Medellin
|
Uitgeleend | - | |
Tigres UANL
|
Santa Fe
|
Uitgeleend | - | |
Cortulua
|
Tigres UANL
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa een assist heeft gegeven in de match.