Bram van de Wiel
Middenvelder · 26 jaar · Nederland
Biografie
Bram van de Wiel is een 26-jarige voetballer uit Nederland die meestal als middenvelder speelt.
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
26Afkomst
NederlandGeboortedatum
2000-05-26Geboorteplaats
AmsterdamGeboorteland
NederlandCarrièrestatistieken Bram van de Wiel
Volledige carrière · 2023 - 2025
Wedstrijden
11
3 in de basis
Minuten gespeeld
321
29 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.68
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
20
wedstrijden
Seizoen 2025
Wedstrijden
2
0 in de basis
Minuten gespeeld
22
11 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.50
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
8
wedstrijden
Eerste Divisie · 2025
Wedstrijden
2
0 in de basis
Minuten gespeeld
22
11 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.50
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
8
wedstrijden
Seizoen 2023
Wedstrijden
9
3 in de basis
Minuten gespeeld
299
33 per wedstrijd
Goals
-
Assists
-
Goals + assists
-
FN rating
6.70
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
12
wedstrijden
Eredivisie · 2023
Wedstrijden
8
2 in de basis
Minuten gespeeld
235
29 per wedstrijd
Goals
-
Assists
-
Goals + assists
-
FN rating
6.62
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
12
wedstrijden
KNVB Beker · 2023
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
64
64 per wedstrijd
Goals
-
Assists
-
Goals + assists
-
FN rating
7.20
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Eredivisie · 2023
Wedstrijden
8
2 in de basis
Minuten gespeeld
235
29 per wedstrijd
Goals
-
Assists
-
Goals + assists
-
FN rating
6.62
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
12
wedstrijden
Eerste Divisie · 2025
Wedstrijden
2
0 in de basis
Minuten gespeeld
22
11 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.50
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
8
wedstrijden
KNVB Beker · 2023
Wedstrijden
1
1 in de basis
Minuten gespeeld
64
64 per wedstrijd
Goals
-
Assists
-
Goals + assists
-
FN rating
7.20
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Geen gegevens beschikbaar
Volledige carrière · 2023 - 2025
Wedstrijden
11
3 in de basis
Minuten gespeeld
321
29 per wedstrijd
Goals
-
Assists
0
0.00 per 90 minuten
Goals + assists
0
FN rating
6.68
gemiddeld
Kaarten
0 / 0
Op de bank gebleven
20
wedstrijden
FN rating in de laatste wedstrijden
Slaagpercentages over de hele carrière
Dribbels gelukt
100.0%
Duels gewonnen
59.5%
Basisplaatsen
27.3%
Vergelijk Bram van de Wiel met een andere speler
Hoe doet Bram van de Wiel het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Bram van de Wiel vs Milan de Haan · Bram van de Wiel vs Zach Booth · Bram van de Wiel vs Robin Maulun
Stats Bram van de Wiel
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Jong AZ - Roda
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-04-24 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Willem II - Jong AZ
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-04-17 | - | 3 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jong AZ - Jong PSV
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-04-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jong AZ - Helmond Sport
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-04-03 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Waalwijk - Jong AZ
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-03-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vitesse - Jong AZ
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-02-27 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jong AZ - Den Bosch
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-02-23 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
TOP OSS - Jong AZ
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-02-13 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
ADO Den Haag - Jong AZ
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-01-30 | 6.5 | 19 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 4 | - | 4 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Jong AZ - Almere City FC
(wissel) |
Eerste Divisie | 2026-01-26 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - GO Ahead Eagles
(wissel) |
Eredivisie | 2024-05-19 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sparta Rotterdam - FC Volendam
|
Eredivisie | 2024-04-28 | 7.3 | 64 | Middenvelder | - | - | 2 | - | 16 | 1 | 14 | 3 | - | 1 | 9 | 5 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
PEC Zwolle - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2024-03-10 | 6.7 | 11 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 1 | 1 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - NEC Nijmegen
(wissel) |
Eredivisie | 2024-03-01 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - Heerenveen
(wissel) |
Eredivisie | 2024-02-25 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vitesse - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2024-02-18 | 6.6 | 30 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 1 | 2 | - | - | 3 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - PSV Eindhoven
(wissel) |
Eredivisie | 2024-02-11 | 6.2 | 45 | Middenvelder | - | - | - | - | 8 | - | 5 | 1 | - | 1 | 5 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Utrecht - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2024-02-04 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Heracles - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2024-01-20 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - Almere City FC
(wissel) |
Eredivisie | 2024-01-14 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Heerenveen - FC Volendam
|
Eredivisie | 2023-12-16 | 6.6 | 66 | Middenvelder | - | - | - | - | 12 | - | 7 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Feyenoord - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-12-07 | 6.3 | 17 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 1 | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - PEC Zwolle
(wissel) |
Eredivisie | 2023-12-02 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AZ Alkmaar - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-11-26 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Excelsior Maassluis - FC Volendam
|
KNVB Beker | 2023-11-16 | 7.2 | 64 | Middenvelder | - | - | - | - | 53 | - | 49 | 4 | - | - | 10 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - Sparta Rotterdam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-11-12 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
NEC Nijmegen - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-11-05 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Ajax - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-11-02 | - | 1 | Middenvelder | - | - | - | - | 3 | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Volendam - Excelsior
(wissel) |
Eredivisie | 2023-10-29 | - | 1 | Middenvelder | - | - | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Waalwijk - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-10-21 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
PSV Eindhoven - FC Volendam
(wissel) |
Eredivisie | 2023-09-30 | - | - | Middenvelder | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
Min
Minuten gespeeld
Pos
Positie
G
Goals
A
Assists
Sch
Schoten
SchD
Schoten op doel
Pas
Passes
SlPas
Sleutelpasses
Pas+
Aangekomen passes
Tkl
Tackles
Blk
Geblokte schoten
Int
Intercepties
Du
Duels
Du+
Duels gewonnen
Dri
Dribbels
Dri+
Dribbels gelukt
Fout
Fouten begaan
Fout+
Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS
Buitenspel
Red
Reddingen
DT
Tegendoelpunten
PenG
Penalty gescoord
PenM
Penalty gemist
PenR
Penalty gestopt
wissel
Wisselspeler
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Eerste Divisie
|
2 | 0 | 22 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.50 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Eredivisie
|
8 | 2 | 235 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.62 |
KNVB Beker
|
1 | 1 | 64 | - | - | - | - | 0 | 0 | 7.20 |
| Totaal 2023 | 9 | 3 | 299 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Volledige carrière | 11 | 3 | 321 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.68 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 11 | - | - |
| Minuten gespeeld | 22 | 11.0 | - | 321 | 29.2 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 1 | 0.50 | 4.09 | 3 | 0.27 | 0.84 |
| Dribbels | - | - | - | 3 | 0.27 | 0.84 |
| Dribbels gelukt | - | - | - | 3 | 0.27 | 0.84 |
| Passing | ||||||
| Passes | 6 | 3.00 | 24.55 | 108 | 9.82 | 30.28 |
| Sleutelpasses | - | - | - | 1 | 0.09 | 0.28 |
| Aangekomen passes | 6 | 3.00 | 24.55 | 89 | 8.09 | 24.95 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 1 | 0.50 | 4.09 | 13 | 1.18 | 3.64 |
| Intercepties | 1 | 0.50 | 4.09 | 4 | 0.36 | 1.12 |
| Geblokte schoten | - | - | - | 1 | 0.09 | 0.28 |
| Duels | 2 | 1.00 | 8.18 | 37 | 3.36 | 10.37 |
| Duels gewonnen | 1 | 0.50 | 4.09 | 22 | 2.00 | 6.17 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.50 | 4.09 | 5 | 0.45 | 1.40 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | - | - | - | 5 | 0.45 | 1.40 |
| Fouten uitgelokt | - | - | - | 3 | 0.27 | 0.84 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |