Bojan Golubović
FC Botosani
Vorige club
GAZ Metan Medias tot 2018-01-18
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
43Afkomst
Bosnië HerzegovinaGeboortedatum
1983-08-22Geboorteplaats
KonjicGeboorteland
ServiëLengte
187 cmGewicht
84 kgCarrièrestatistieken Bojan Golubović
Vergelijk Bojan Golubović met een andere speler
Hoe doet Bojan Golubović het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Bojan Golubović
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Villarreal - FCSB
|
UEFA Europa League | 2016-12-08 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 11 | 0 | 57 | - | - | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FCSB - Osmanlispor
(wissel) |
UEFA Europa League | 2016-11-24 | 6.7 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 40 | - | - | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FC Zurich - FCSB
|
UEFA Europa League | 2016-11-03 | 6.7 | 72 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 13 | 0 | 76 | - | - | 1 | 19 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FCSB - FC Zurich
|
UEFA Europa League | 2016-10-20 | 7.4 | 80 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 6 | 0 | 35 | - | - | 0 | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
FCSB - Villarreal
|
UEFA Europa League | 2016-09-29 | 6.5 | 77 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 11 | 1 | 68 | - | - | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Osmanlispor - FCSB
|
UEFA Europa League | 2016-09-15 | 6.8 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 3 | 0 | 42 | - | - | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2016 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
6 | 5 | 364 | 1 | - | 1 | 364 | 1 | 0 | 6.73 |
| Volledige carrière | 6 | 5 | 364 | 1 | - | 1 | 364 | 1 | 0 | 6.73 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 6 | - | - |
| Minuten gespeeld | 364 | 60.7 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.17 | 0.25 |
| Goals + assists | 1 | 0.17 | 0.25 |
| Schoten | 7 | 1.17 | 1.73 |
| Schoten op doel | 2 | 0.33 | 0.49 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | |||
| Passes | 46 | 7.67 | 11.37 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.17 | 0.25 |
| Aangekomen passes | 318 | 53.00 | 78.63 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 1 | 0.17 | 0.25 |
| Duels | 64 | 10.67 | 15.82 |
| Duels gewonnen | 30 | 5.00 | 7.42 |
| Voorbijgespeeld | 3 | 0.50 | 0.74 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 4 | 0.67 | 0.99 |
| Fouten uitgelokt | 7 | 1.17 | 1.73 |
| Gele kaarten | 1 | 0.17 | 0.25 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Bojan Golubović
Bojan Golubović scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-08-01.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Bojan Golubović
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
GAZ Metan Medias
|
FC Botosani
|
Gratis | € 0 | |
Politehnica Iasi
|
GAZ Metan Medias
|
Gratis | € 0 | |
FCSB
|
Politehnica Iasi
|
Gratis | € 0 | |
Politehnica Iasi
|
FCSB
|
Gratis | € 0 | |
Sonderjyske
|
Politehnica Iasi
|
Transfer | - | |
Ceahlăul Piatra Neamţ
|
Sonderjyske
|
Transfer | - | |
RNK Split
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Bojan Golubović in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Bojan Golubović in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Bojan Golubović in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Bojan Golubović een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Bojan Golubović een assist heeft gegeven in de match.