Bobby Grant
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
36Afkomst
EngelandGeboortedatum
1990-07-01Geboorteplaats
LitherlandGeboorteland
EngelandLengte
180 cmGewicht
76 kgCarrièrestatistieken Bobby Grant
Vergelijk Bobby Grant met een andere speler
Hoe doet Bobby Grant het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Bobby Grant vs Kyle Dempsey
Stats Bobby Grant
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Wrexham - Newport County
|
FA Cup | 2018-12-01 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 3 | 1 | 8 | 2 | 50 | - | 0 | 0 | 28 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Leicester - Fleetwood Town
©️ |
EFL Carabao Cup | 2018-08-28 | 6.3 | 67 | Middenvelder | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 40 | - | 1 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Fleetwood Town - Bradford
|
League One | 2017-05-07 | 6.8 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 15 | 0 | 62 | - | - | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Bradford - Fleetwood Town
|
League One | 2017-05-04 | 6.6 | 90 | Middenvelder | - | - | 2 | 0 | 28 | 1 | 73 | - | - | 0 | 13 | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
FA Cup
|
1 | 1 | 90 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.80 |
EFL Carabao Cup
|
1 | 1 | 67 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.30 |
| Totaal 2018 | 2 | 2 | 157 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.55 |
| Seizoen 2016 | ||||||||||
League One
|
2 | 2 | 180 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Volledige carrière | 4 | 4 | 337 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.63 |
| Statistiek | Seizoen 2018 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 157 | 78.5 | - | 337 | 84.3 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Schoten | 3 | 1.50 | 1.72 | 7 | 1.75 | 1.87 |
| Schoten op doel | 1 | 0.50 | 0.57 | 2 | 0.50 | 0.53 |
| Dribbels | 1 | 0.50 | 0.57 | 3 | 0.75 | 0.80 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.50 | 0.53 |
| Passing | ||||||
| Passes | 14 | 7.00 | 8.03 | 57 | 14.25 | 15.22 |
| Sleutelpasses | 2 | 1.00 | 1.15 | 3 | 0.75 | 0.80 |
| Aangekomen passes | 90 | 45.00 | 51.59 | 225 | 56.25 | 60.09 |
| Verdedigend | ||||||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.25 | 0.27 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.50 | 0.57 | 1 | 0.25 | 0.27 |
| Duels | 37 | 18.50 | 21.21 | 57 | 14.25 | 15.22 |
| Duels gewonnen | 11 | 5.50 | 6.31 | 20 | 5.00 | 5.34 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 1 | 0.25 | 0.27 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 6 | 3.00 | 3.44 | 9 | 2.25 | 2.40 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 2.00 | 2.29 | 6 | 1.50 | 1.60 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Bobby Grant
Bobby Grant scoorde ooit in 37/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2014-11-15.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Bobby Grant
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Wrexham
|
Radcliffe
|
Gratis | € 0 | |
Oldham
|
Wrexham
|
Transfer | - | |
Wrexham
|
Oldham
|
Uitgeleend | - | |
Accrington ST
|
Wrexham
|
Transfer | - | |
Wrexham
|
Accrington ST
|
Uitgeleend | - | |
Fleetwood Town
|
Wrexham
|
Transfer | - | |
Fleetwood Town
|
Wrexham
|
Uitgeleend | - | |
Blackpool
|
Fleetwood Town
|
Uitgeleend | - | |
Rochdale
|
Blackpool
|
Transfer | - | |
Scunthorpe
|
Rochdale
|
Transfer | - | |
Scunthorpe
|
Rochdale
|
Uitgeleend | - | |
Accrington ST
|
Scunthorpe
|
Transfer | € 350.000 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Bobby Grant in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Bobby Grant een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Bobby Grant een assist heeft gegeven in de match.

