Axel Méyé Me Ndong
Al Seeb
Vorige club
Olympique Safi tot 2023-06-30
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
31Afkomst
GabonGeboortedatum
1995-06-06Geboorteplaats
LibrevilleGeboorteland
GabonLengte
176 cmGewicht
78 kgCarrièrestatistieken Axel Méyé Me Ndong
Vergelijk Axel Méyé Me Ndong met een andere speler
Hoe doet Axel Méyé Me Ndong het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Axel Méyé Me Ndong vs Jeremy Loteteka Bokila · Axel Méyé Me Ndong vs Nadir Çiftçi · Axel Méyé Me Ndong vs Mehmet Murat Uçar
Stats Axel Méyé Me Ndong
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Al Seeb - Al Hussein
|
AFC Cup | 2026-10-13 | 6.3 | 90 | Aanvaller | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | 2 | 11 | 0 | 2 | 0 | 12 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Nimes - Paris FC
|
Ligue 2 | 2018-03-03 | 6.4 | 20 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 100 | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Genclerbirligi - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-05-19 | 6.6 | 77 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 15 | 2 | 83 | - | - | 2 | 16 | 5 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Istanbul Basaksehir
|
Süper Lig | 2016-05-14 | 6.5 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 85 | - | - | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gaziantepspor - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-05-07 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 40 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Mersin İdmanyurdu - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-04-24 | 6.5 | 54 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 70 | - | - | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Konyaspor
(wissel) |
Süper Lig | 2016-04-16 | 6.5 | 25 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Osmanlispor - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-04-09 | 6.5 | 45 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 0 | 80 | - | - | 0 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Galatasaray
(wissel) |
Süper Lig | 2016-04-02 | 6.4 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | - | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Kayserispor - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-03-18 | 6.2 | 65 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 0 | 72 | - | - | 0 | 12 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Akhisar Belediye
|
Süper Lig | 2016-03-13 | 6.7 | 69 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 8 | 1 | 61 | - | - | 1 | 16 | 7 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Besiktas - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-03-07 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 15 | 1 | 83 | - | - | 0 | 16 | 8 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Bursaspor
|
Süper Lig | 2016-02-27 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 13 | 2 | 81 | - | - | 1 | 17 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Kasimpasa - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-02-20 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 14 | 2 | 56 | - | - | 0 | 12 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Antalyaspor
|
Süper Lig | 2016-02-14 | 7.5 | 89 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 9 | 1 | 90 | - | - | 0 | 18 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rizespor - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-02-07 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 11 | 0 | 64 | - | - | 0 | 29 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sivasspor - Eskişehirspor
|
Süper Lig | 2016-01-24 | 7.4 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 15 | 2 | 93 | - | - | 3 | 11 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Eskişehirspor - Fenerbahce
(wissel) |
Süper Lig | 2016-01-18 | 6.6 | 30 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 8 | 1 | 80 | - | - | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 1 | - | - | 18 | - | - |
| Minuten gespeeld | 90 | 90.0 | - | 1,098 | 61.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.11 | 0.16 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.11 | 0.16 |
| Schoten | 4 | 4.00 | 4.00 | 18 | 1.00 | 1.48 |
| Schoten op doel | 1 | 1.00 | 1.00 | 7 | 0.39 | 0.57 |
| Dribbels | 1 | 1.00 | 1.00 | 18 | 1.00 | 1.48 |
| Dribbels gelukt | 1 | 1.00 | 1.00 | 4 | 0.22 | 0.33 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 13 | 13.00 | 13.00 | 160 | 8.89 | 13.11 |
| Sleutelpasses | 2 | 2.00 | 2.00 | 14 | 0.78 | 1.15 |
| Aangekomen passes | 11 | 11.00 | 11.00 | 1,304 | 72.44 | 106.89 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 | 7 | 0.39 | 0.57 |
| Geblokte schoten | 2 | 2.00 | 2.00 | 2 | 0.11 | 0.16 |
| Duels | 12 | 12.00 | 12.00 | 201 | 11.17 | 16.48 |
| Duels gewonnen | 5 | 5.00 | 5.00 | 72 | 4.00 | 5.90 |
| Voorbijgespeeld | - | - | - | 1 | 0.06 | 0.08 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 1.00 | 1.00 | 37 | 2.06 | 3.03 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 3.00 | 3.00 | 34 | 1.89 | 2.79 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.17 | 0.25 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | - | - | - | 2 | 0.11 | 0.16 |
Bingokaart scorende minuten Axel Méyé Me Ndong
Axel Méyé Me Ndong scoorde ooit in 32/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-01-21.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Axel Méyé Me Ndong
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Olympique Safi
|
Raja Casablanca
|
Transfer | - | |
Raja Casablanca
|
Olympique Safi
|
Uitgeleend | - | |
Ittihad Tanger
|
Raja Casablanca
|
Uitgeleend | - | |
Al Qadsia
|
Ittihad Tanger
|
Gratis | € 0 | |
Manisaspor
|
Paris FC
|
Gratis | € 0 | |
Eskişehirspor
|
Manisaspor
|
Gratis | € 0 |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Axel Méyé Me Ndong in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Axel Méyé Me Ndong in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Axel Méyé Me Ndong in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Axel Méyé Me Ndong een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Axel Méyé Me Ndong een assist heeft gegeven in de match.