Astrit Seljmani
Shaanxi Union
Vorige club
Dinamo Bucuresti tot 2025-07-21
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
29Afkomst
ZwedenGeboortedatum
1997-03-12Geboorteland
ZwedenLengte
184 cmGewicht
82 kgCarrièrestatistieken Astrit Seljmani
Vergelijk Astrit Seljmani met een andere speler
Hoe doet Astrit Seljmani het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Astrit Seljmani vs Hakim Djamel Abdallah · Astrit Seljmani vs Georgi Milanov · Astrit Seljmani vs Dennis Politic
Stats Astrit Seljmani
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Dinamo Bucuresti - Universitatea Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2025-05-16 | 7.3 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 1 | 24 | 2 | 15 | - | - | 1 | 7 | 1 | - | - | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Rapid
|
Roemeense Liga 1 | 2025-05-12 | 7.5 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 37 | 2 | 29 | - | - | - | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-05-05 | 6.7 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 1 | 19 | - | 15 | 1 | - | - | 4 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - CFR 1907 Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2025-04-28 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 38 | 1 | 33 | - | - | - | 13 | 5 | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - CS Universitatea Craiova
|
Roemeense Liga 1 | 2025-04-21 | 5.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | 1 | 9 | 1 | - | 1 | 11 | 2 | 7 | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Universitatea Cluj - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-04-12 | 7.0 | 75 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 21 | - | 15 | 4 | - | 1 | 14 | 4 | 3 | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - FCSB
|
Roemeense Liga 1 | 2025-03-30 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 16 | - | 9 | 2 | - | 2 | 10 | 3 | 2 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CFR 1907 Cluj - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-03-15 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 22 | 1 | 15 | 1 | - | - | 8 | 2 | 1 | - | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Uta Arad - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-03-10 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 28 | - | 22 | - | - | - | 7 | 1 | 3 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - AFC Hermannstadt
|
Roemeense Liga 1 | 2025-03-03 | 7.9 | 90 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 40 | 4 | 32 | - | - | - | 12 | 5 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FCSB - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-23 | 7.2 | 95 | Aanvaller | - | - | 5 | 2 | 37 | - | 21 | 1 | - | - | 15 | 10 | 3 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Farul Constanta
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-15 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 38 | 2 | 26 | 2 | - | - | 18 | 9 | 4 | 3 | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Botosani - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-07 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 22 | 1 | 15 | 2 | - | - | 20 | 8 | 10 | 5 | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Oţelul
|
Roemeense Liga 1 | 2025-02-04 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 23 | 1 | 18 | 4 | - | 1 | 22 | 8 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Unirea Slobozia - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-31 | 7.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | 1 | 9 | 1 | - | - | 7 | 4 | 2 | - | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Universitatea Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-24 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | - | 9 | - | - | - | 6 | 1 | 4 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CS Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2025-01-19 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 14 | - | 9 | - | - | 1 | 8 | 3 | 4 | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Rapid
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-22 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 17 | 2 | 10 | - | - | - | 20 | 3 | 6 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Politehnica Iasi
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-13 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 19 | 2 | 11 | - | - | - | 14 | 3 | 6 | 2 | 2 | - | 0 | 0 | 3 | - | 0 | 0 | 0 | - |
SCM Gloria Buzău - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-12-07 | 6.9 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | 1 | 6 | 1 | - | - | 30 | 12 | 13 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-24 | 6.3 | 89 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 3 | 7 | - | 4 | - | - | - | 8 | 3 | - | - | - | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - CFR 1907 Cluj
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-08 | 6.9 | 94 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 16 | 1 | 10 | 1 | - | 1 | 10 | 2 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Uta Arad
|
Roemeense Liga 1 | 2024-11-02 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 22 | - | 16 | 3 | - | - | 31 | 14 | 3 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - FCSB
|
Roemeense Liga 1 | 2024-10-20 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 11 | 1 | 6 | - | - | - | 11 | 2 | 2 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - FC Botosani
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-27 | 7.3 | 45 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | - | 3 | 1 | - | - | 4 | 1 | 1 | - | 2 | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oţelul - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-20 | 6.9 | 89 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 1 | 5 | - | - | - | 11 | 2 | 3 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Unirea Slobozia
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-13 | 7.5 | 90 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 1 | 19 | 1 | 14 | 4 | 1 | - | 22 | 8 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cyprus - Kosovo
(wissel) |
UEFA Nations League | 2024-09-09 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Kosovo - Roemenië
(wissel) |
UEFA Nations League | 2024-09-06 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Universitatea Cluj - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-09-02 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | 0 | 2 | - | 11 | - | 9 | - | - | - | 15 | 4 | 4 | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - CS Universitatea Craiova
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-24 | 7.2 | 85 | Aanvaller | - | 1 | 1 | - | 14 | 1 | 8 | - | - | - | 19 | 9 | 4 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-18 | 7.5 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | 3 | 9 | 1 | - | - | 15 | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Politehnica Iasi - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-12 | 7.6 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 3 | 2 | 15 | 1 | 8 | - | - | - | 9 | 4 | 2 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - SCM Gloria Buzău
|
Roemeense Liga 1 | 2024-08-02 | 7.7 | 90 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 12 | 2 | 9 | 1 | - | - | 7 | 3 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-07-27 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 21 | 1 | 12 | 3 | - | - | 14 | 8 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Petrolul Ploiesti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-07-21 | 8.3 | 90 | Aanvaller | 1 | 2 | 1 | 1 | 12 | 2 | 10 | 2 | - | - | 15 | 4 | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
CFR 1907 Cluj - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-07-14 | 7.0 | 90 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 13 | - | 8 | 2 | - | 1 | 15 | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - FC Voluntari
|
Roemeense Liga 1 | 2024-04-26 | 6.9 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 14 | 1 | 8 | 1 | - | - | 14 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Botosani - Dinamo Bucuresti
|
Roemeense Liga 1 | 2024-04-23 | 6.9 | 73 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 16 | 1 | 8 | 3 | - | - | 15 | 6 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
U Craiova 1948 - Dinamo Bucuresti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-04-20 | 6.5 | 23 | Aanvaller | - | - | - | - | 5 | 1 | 3 | - | - | - | 12 | 4 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Politehnica Iasi
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-04-14 | 6.7 | 29 | Aanvaller | - | - | - | - | 6 | - | 5 | 1 | - | - | 4 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oţelul - Dinamo Bucuresti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-04-08 | 6.5 | 15 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Petrolul Ploiesti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-04-01 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AFC Hermannstadt - Dinamo Bucuresti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-03-17 | 6.9 | 26 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 3 | - | 3 | - | - | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Uta Arad
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-03-08 | 6.3 | 28 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 4 | 1 | - | - | 5 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Politehnica Iasi - Dinamo Bucuresti
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-03-01 | 6.2 | 45 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 8 | - | 1 | - | - | - | 5 | - | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - AFC Hermannstadt
|
Roemeense Liga 1 | 2024-02-27 | 6.3 | 50 | Aanvaller | - | - | - | - | 8 | 1 | 5 | - | - | 1 | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dinamo Bucuresti - Oţelul
(wissel) |
Roemeense Liga 1 | 2024-02-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Varbergs BoIS FC - IFK Goteborg
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-11-12 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | - | - | - | 14 | - | 8 | - | - | - | 5 | 1 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - AIK stockholm
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-11-06 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | - | - | 2 | - | 2 | - | - | - | 3 | - | - | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - IF elfsborg
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-10-30 | 6.6 | 21 | Aanvaller | - | - | - | - | 5 | - | 2 | - | - | - | 6 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Varnamo - IFK Goteborg
|
Allsvenskan | 2023-10-23 | 6.5 | 70 | Aanvaller | - | - | - | - | 10 | 1 | 3 | - | - | - | 7 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - Sirius
|
Allsvenskan | 2023-10-07 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | - | - | 9 | 1 | 7 | 3 | - | 1 | 18 | 9 | 2 | - | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Hammarby FF - IFK Goteborg
|
Allsvenskan | 2023-10-01 | 6.6 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 13 | 1 | 9 | - | - | - | 13 | 3 | - | - | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mjallby AIF - IFK Goteborg
|
Allsvenskan | 2023-09-24 | 6.3 | 71 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 7 | - | 4 | - | - | - | 8 | 4 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - IF Brommapojkarna
|
Allsvenskan | 2023-09-16 | 6.3 | 86 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | - | - | 1 | 12 | 2 | 5 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Malmo FF - IFK Goteborg
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-09-03 | 6.5 | 26 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 2 | 1 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - BK Hacken
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-08-27 | 6.2 | 29 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 6 | - | 4 | 1 | - | - | 12 | 3 | 4 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Degerfors IF - IFK Goteborg
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-08-19 | 6.3 | 32 | Aanvaller | - | - | - | - | 7 | - | 2 | 1 | - | - | 8 | 3 | 1 | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
IFK Goteborg - Djurgardens IF
(wissel) |
Allsvenskan | 2023-08-13 | 6.5 | 20 | Aanvaller | - | - | - | - | 2 | - | 1 | 1 | - | - | 6 | 2 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Silkeborg
(wissel) |
Superligaen | 2023-05-01 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Midtjylland - Sporting CP
|
UEFA Europa League | 2023-02-23 | 6.6 | 45 | Aanvaller | - | - | - | - | 6 | - | 1 | - | 1 | - | 11 | 5 | 3 | 2 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Roemeense Liga 1
|
35 | 35 | 3,092 | 13 | 7 | 20 | 238 | 12 | 0 | 7.00 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Allsvenskan
|
12 | 5 | 600 | - | - | - | - | 2 | 0 | 6.40 |
Roemeense Liga 1
|
9 | 3 | 379 | 1 | - | 1 | 379 | 0 | 0 | 6.58 |
| Totaal 2023 | 21 | 8 | 979 | 1 | - | 1 | 979 | 2 | 0 | 6.48 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
UEFA Europa League
|
1 | 1 | 45 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Volledige carrière | 57 | 44 | 4,116 | 14 | 7 | 21 | 294 | 14 | 0 | 6.80 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 35 | - | - | 57 | - | - |
| Minuten gespeeld | 3,092 | 88.3 | - | 4,116 | 72.2 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 13 | 0.37 | 0.38 | 14 | 0.25 | 0.31 |
| Assists | 7 | 0.20 | 0.20 | 7 | 0.12 | 0.15 |
| Goals + assists | 20 | 0.57 | 0.58 | 21 | 0.37 | 0.46 |
| Schoten | 50 | 1.43 | 1.46 | 62 | 1.09 | 1.36 |
| Schoten op doel | 29 | 0.83 | 0.84 | 34 | 0.60 | 0.74 |
| Dribbels | 127 | 3.63 | 3.70 | 156 | 2.74 | 3.41 |
| Dribbels gelukt | 45 | 1.29 | 1.31 | 53 | 0.93 | 1.16 |
| Buitenspel | 15 | 0.43 | 0.44 | 24 | 0.42 | 0.52 |
| Passing | ||||||
| Passes | 664 | 18.97 | 19.33 | 815 | 14.30 | 17.82 |
| Sleutelpasses | 35 | 1.00 | 1.02 | 43 | 0.75 | 0.94 |
| Aangekomen passes | 459 | 13.11 | 13.36 | 541 | 9.49 | 11.83 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 38 | 1.09 | 1.11 | 50 | 0.88 | 1.09 |
| Intercepties | 9 | 0.26 | 0.26 | 12 | 0.21 | 0.26 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.03 | 0.03 | 2 | 0.04 | 0.04 |
| Duels | 463 | 13.23 | 13.48 | 635 | 11.14 | 13.88 |
| Duels gewonnen | 172 | 4.91 | 5.01 | 230 | 4.04 | 5.03 |
| Voorbijgespeeld | 20 | 0.57 | 0.58 | 29 | 0.51 | 0.63 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 54 | 1.54 | 1.57 | 75 | 1.32 | 1.64 |
| Fouten uitgelokt | 56 | 1.60 | 1.63 | 77 | 1.35 | 1.68 |
| Gele kaarten | 12 | 0.34 | 0.35 | 14 | 0.25 | 0.31 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 6 | 0.17 | 0.17 | 6 | 0.11 | 0.13 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty versierd | 4 | 0.11 | 0.12 | 6 | 0.11 | 0.13 |
Bingokaart scorende minuten Astrit Seljmani
Astrit Seljmani scoorde ooit in 33/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-06-15.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 3 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Astrit Seljmani
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Dinamo Bucuresti
|
Shaanxi Union
|
Gratis | € 0 | |
IFK Goteborg
|
Dinamo Bucuresti
|
Gratis | € 0 | |
Hapoel Beer Sheva
|
IFK Goteborg
|
Uitgeleend | - | |
FC Midtjylland
|
Hapoel Beer Sheva
|
Transfer | - | |
Hapoel Beer Sheva
|
FC Midtjylland
|
Uitgeleend | - | |
Hammarby FF
|
Hapoel Beer Sheva
|
Transfer | - | |
Varbergs BoIS FC
|
Hammarby FF
|
Transfer | - | |
Torns
|
Varbergs BoIS FC
|
Gratis | € 0 | |
Rosengård
|
Torns
|
Gratis | € 0 | |
Kristianstad
|
Rosengård
|
Gratis | € 0 | |
Angelholms FF
|
Kristianstad
|
Transfer | - | |
Olympic
|
Angelholms FF
|
Gratis | € 0 |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Astrit Seljmani in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Astrit Seljmani een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Astrit Seljmani een assist heeft gegeven in de match.