Ariel Adrián Cólzera
Ciudad de Bolívar
Vorige club
Deportivo Merlo tot 2022-06-07
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
MiddenvelderLeeftijd
40Afkomst
ArgentiniëGeboortedatum
1986-04-15Geboorteplaats
ResistenciaGeboorteland
ArgentiniëLengte
175 cmCarrièrestatistieken Ariel Adrián Cólzera
Vergelijk Ariel Adrián Cólzera met een andere speler
Hoe doet Ariel Adrián Cólzera het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Ariel Adrián Cólzera vs Marcos Daniel Figueroa · Ariel Adrián Cólzera vs Claudio Luciano Vázquez · Ariel Adrián Cólzera vs Mauro Guevgeozián Crespo
Stats Ariel Adrián Cólzera
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Velez Sarsfield - Temperley
|
Liga Profesional | 2017-06-26 | 6.4 | 33 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 57 | - | - | 0 | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Temperley - Defensa Y Justicia
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-06-21 | 8.5 | 21 | Aanvaller | 2 | - | 2 | 2 | 6 | 1 | 85 | - | - | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | - |
Temperley - Talleres Cordoba
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-06-03 | 7.0 | 19 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 50 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Banfield - Temperley
|
Liga Profesional | 2017-05-27 | 6.7 | 5 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 42 | - | - | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Arsenal Sarandi - Temperley
|
Liga Profesional | 2017-05-15 | 6.8 | 27 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 60 | - | - | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Temperley - Rosario Central
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-04-17 | 7.0 | 15 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 8 | 1 | 72 | - | - | 0 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Temperley - Aldosivi
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-04-01 | 6.4 | 5 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 5 | 0 | 71 | - | - | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Temperley - Atletico Tucuman
(wissel) |
Liga Profesional | 2017-03-26 | 6.6 | 14 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 5 | 0 | 62 | - | - | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sarmiento Junin - Temperley
|
Liga Profesional | 2017-03-19 | 6.2 | 15 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 1 | 53 | - | - | 0 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Quilmes - Temperley
|
Liga Profesional | 2016-12-19 | - | 35 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 | - |
Temperley - Godoy Cruz
|
Liga Profesional | 2016-12-10 | - | 82 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Belgrano Cordoba - Temperley
|
Liga Profesional | 2016-12-04 | - | 75 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Temperley - Lanus
|
Liga Profesional | 2016-11-25 | - | 78 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 3 | 1 | 0 | - |
Union Santa Fe - Temperley
|
Liga Profesional | 2016-11-19 | - | 90 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | - | - | 5 | 3 | 0 | 0 | - | - | 2 | 0 | 0 | - |
Temperley - Olimpo Bahia Blanca
|
Liga Profesional | 2016-11-05 | - | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 1 | - | - | - | - | 2 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Temperley - Newells Old Boys
|
Liga Profesional | 2016-10-01 | - | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | 3 | 8 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2016 | ||||||||||
Liga Profesional
|
16 | 11 | 694 | 3 | 1 | 4 | 231 | 1 | 0 | 6.84 |
| Volledige carrière | 16 | 11 | 694 | 3 | 1 | 4 | 231 | 1 | 0 | 6.84 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 16 | - | - |
| Minuten gespeeld | 694 | 43.4 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 3 | 0.19 | 0.39 |
| Assists | 1 | 0.06 | 0.13 |
| Goals + assists | 4 | 0.25 | 0.52 |
| Schoten | 21 | 1.31 | 2.72 |
| Schoten op doel | 10 | 0.63 | 1.30 |
| Dribbels | 17 | 1.06 | 2.20 |
| Dribbels gelukt | 5 | 0.31 | 0.65 |
| Passing | |||
| Passes | 51 | 3.19 | 6.61 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.19 | 0.39 |
| Aangekomen passes | 552 | 34.50 | 71.59 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 3 | 0.19 | 0.39 |
| Intercepties | 1 | 0.06 | 0.13 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 40 | 2.50 | 5.19 |
| Duels gewonnen | 21 | 1.31 | 2.72 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.06 | 0.13 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 16 | 1.00 | 2.07 |
| Fouten uitgelokt | 41 | 2.56 | 5.32 |
| Gele kaarten | 1 | 0.06 | 0.13 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 2 | 0.13 | 0.26 |
| Penalty gemist | 1 | 0.06 | 0.13 |
| Penalty versierd | 1 | 0.06 | 0.13 |
Bingokaart scorende minuten Ariel Adrián Cólzera
Ariel Adrián Cólzera scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2015-05-09.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 1 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Ariel Adrián Cólzera
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Deportivo Merlo
|
Ciudad de Bolívar
|
Transfer | - | |
Temperley
|
Deportivo Merlo
|
Gratis | € 0 | |
Sarmiento Junin
|
Temperley
|
Gratis | € 0 | |
CDJU Gualeguaychu
|
Sarmiento Junin
|
Gratis | € 0 | |
Temperley
|
CDJU Gualeguaychu
|
Gratis | € 0 | |
Crucero Del Norte
|
Temperley
|
Gratis | € 0 | |
Santiago Wanderers
|
Crucero Del Norte
|
Gratis | € 0 | |
Union La Calera
|
Santiago Wanderers
|
Gratis | € 0 | |
San Martin S.J.
|
Union La Calera
|
Gratis | € 0 | |
Union Santa Fe
|
San Martin S.J.
|
Gratis | € 0 | |
Huracan
|
Union Santa Fe
|
Gratis | € 0 | |
Boca Juniors
|
Huracan
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Ariel Adrián Cólzera in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Ariel Adrián Cólzera een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Ariel Adrián Cólzera een assist heeft gegeven in de match.