Anton Saroka
Ostrovets FC
Vorige club
Arsenal tot 2022-07-30
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
34Afkomst
Wit-RuslandGeboortedatum
1992-03-05Geboorteplaats
MinskGeboorteland
Wit-RuslandLengte
188 cmCarrièrestatistieken Anton Saroka
Vergelijk Anton Saroka met een andere speler
Hoe doet Anton Saroka het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Anton Saroka
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Frankrijk - Wit-Rusland
|
WK kwalificatie Europa | 2017-10-10 | 7.1 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 6 | 2 | 15 | 0 | 60 | - | - | 0 | 25 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wit-Rusland - Nederland
(wissel) |
WK kwalificatie Europa | 2017-10-07 | 6.4 | 3 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Wit-Rusland - Zweden
|
WK kwalificatie Europa | 2017-09-03 | 6.7 | 90 | Aanvaller | - | - | 1 | 0 | 17 | 2 | 68 | - | - | 0 | 10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Luxemburg - Wit-Rusland
|
WK kwalificatie Europa | 2017-08-31 | 6.3 | 13 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 75 | - | - | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2018 | ||||||||||
WK kwalificatie Europa
|
4 | 3 | 196 | 1 | - | 1 | 196 | 0 | 0 | 6.63 |
| Volledige carrière | 4 | 3 | 196 | 1 | - | 1 | 196 | 0 | 0 | 6.63 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 196 | 49.0 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.25 | 0.46 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 0.46 |
| Schoten | 7 | 1.75 | 3.21 |
| Schoten op doel | 2 | 0.50 | 0.92 |
| Dribbels | 3 | 0.75 | 1.38 |
| Dribbels gelukt | 1 | 0.25 | 0.46 |
| Passing | |||
| Passes | 37 | 9.25 | 16.99 |
| Sleutelpasses | 2 | 0.50 | 0.92 |
| Aangekomen passes | 303 | 75.75 | 139.13 |
| Verdedigend | |||
| Intercepties | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 39 | 9.75 | 17.91 |
| Duels gewonnen | 12 | 3.00 | 5.51 |
| Voorbijgespeeld | 2 | 0.50 | 0.92 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 1 | 0.25 | 0.46 |
| Fouten uitgelokt | 2 | 0.50 | 0.92 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Anton Saroka
Anton Saroka scoorde ooit in 30/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2016-04-17.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
Transfers Anton Saroka
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Arsenal
|
Ostrovets FC
|
Gratis | € 0 | |
Akzhayik
|
Arsenal
|
Gratis | € 0 | |
Neman
|
Akzhayik
|
Gratis | € 0 | |
Bate Borisov
|
Neman
|
Gratis | € 0 | |
Lokeren
|
Bate Borisov
|
Gratis | € 0 | |
Dinamo Minsk
|
Lokeren
|
Transfer | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Anton Saroka in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Anton Saroka een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Anton Saroka een assist heeft gegeven in de match.