Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
27Afkomst
SpanjeGeboortedatum
1999-07-11Geboorteplaats
AguadulceGeboorteland
SpanjeLengte
170 cmGewicht
66 kgCarrièrestatistieken Andrés Martín García
Vergelijk Andrés Martín García met een andere speler
Hoe doet Andrés Martín García het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Andrés Martín García vs Iñigo Vicente Elorduy · Andrés Martín García vs Maguette Gueye · Andrés Martín García vs Gustavo Adolfo Puerta Molano
Stats Andrés Martín García
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Racing Santander - Valencia
|
La Liga | 2026-10-11 | 6.7 | 29 | Aanvaller | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Racing Santander - Elche
|
La Liga | 2026-08-28 | 7.5 | 59 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 17 | 3 | 14 | 1 | - | 1 | 9 | 7 | 5 | 4 | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Getafe - Racing Santander
|
La Liga | 2026-08-23 | 6.1 | 90 | Middenvelder | 0 | 0 | 3 | 2 | 34 | 0 | 27 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 0 | - | - |
Racing Santander - Villarreal
|
La Liga | 2026-08-16 | 6.6 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 6 | 1 | 29 | 3 | 20 | 3 | 2 | 2 | 18 | 7 | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 1 | - | - |
Racing Santander - Cadiz
|
La Liga 2 | 2026-05-31 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 36 | 1 | 29 | 1 | - | 1 | 11 | 3 | 7 | 2 | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Malaga - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-05-24 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 4 | 2 | 22 | 1 | 18 | - | - | 1 | 11 | 2 | 4 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Valladolid
|
La Liga 2 | 2026-05-16 | 7.9 | 84 | Middenvelder | 2 | 0 | 3 | 3 | 23 | 1 | 12 | 1 | - | 2 | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Leganes - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-05-10 | 7.0 | 67 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 17 | 2 | 12 | 2 | - | 1 | 6 | 3 | 1 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Huesca
|
La Liga 2 | 2026-05-03 | 9.0 | 89 | Middenvelder | 1 | 1 | 5 | 4 | 26 | 5 | 20 | 1 | - | - | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Real Sociedad II - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-04-17 | 7.3 | 67 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 21 | 3 | 15 | 1 | - | - | 9 | 1 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Almeria
|
La Liga 2 | 2026-04-12 | 8.5 | 89 | Middenvelder | 1 | 1 | 4 | 3 | 31 | 3 | 26 | - | - | - | 9 | 1 | 2 | 1 | - | - | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Andorra - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-04-05 | 7.7 | 83 | Middenvelder | - | 2 | 1 | - | 14 | 2 | 11 | 1 | - | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Sporting Gijon
|
La Liga 2 | 2026-04-01 | 6.9 | 98 | Middenvelder | - | 1 | 1 | - | 23 | 1 | 18 | 1 | - | 1 | 12 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zaragoza - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-03-29 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 29 | 1 | 20 | - | - | 1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Albacete
|
La Liga 2 | 2026-03-21 | 6.5 | 74 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 30 | 2 | 23 | 1 | 1 | - | 11 | 4 | - | - | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cultural Leonesa - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-03-14 | 8.7 | 90 | Middenvelder | 2 | 0 | 4 | 2 | 20 | - | 12 | - | - | 2 | 6 | 1 | 2 | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Cordoba
|
La Liga 2 | 2026-03-08 | 9.3 | 82 | Middenvelder | 2 | 0 | 6 | 3 | 16 | - | 12 | - | - | - | 5 | 2 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Burgos
|
La Liga 2 | 2026-02-22 | 7.7 | 89 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 23 | 1 | 19 | - | - | 1 | 7 | - | 3 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eibar - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-02-15 | 7.3 | 88 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 16 | - | 11 | - | - | - | 7 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Mirandes
|
La Liga 2 | 2026-02-09 | 8.2 | 88 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 17 | 3 | 11 | - | - | - | 8 | 3 | 4 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granada CF - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-02-01 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 1 | 33 | 1 | 24 | 1 | - | - | 12 | 7 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Deportivo La Coruna - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-01-25 | 6.0 | 76 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 15 | 1 | 7 | - | - | 2 | 9 | 3 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Las Palmas
|
La Liga 2 | 2026-01-18 | 6.9 | 61 | Middenvelder | - | 1 | 1 | 1 | 15 | 1 | 10 | - | - | 1 | 5 | 2 | 1 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - FC Barcelona
(wissel) |
Copa del Rey | 2026-01-15 | 6.3 | 12 | Aanvaller | 0 | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2026-01-10 | 6.9 | 80 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 23 | 1 | 17 | - | - | - | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Valladolid - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2026-01-03 | 6.3 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 23 | - | 12 | - | - | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Huesca - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-12-20 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 26 | 2 | 21 | - | - | - | 3 | 2 | 2 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Villarreal
(wissel) |
Copa del Rey | 2025-12-17 | 6.9 | 17 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 4 | - | 2 | 1 | - | - | 2 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Leganes
|
La Liga 2 | 2025-12-13 | 7.2 | 72 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 16 | 3 | 12 | - | - | - | 6 | - | 2 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cadiz - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-12-07 | 8.7 | 90 | Middenvelder | 2 | 0 | 6 | 4 | 43 | - | 32 | 1 | - | - | 11 | 5 | 2 | - | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Eibar
|
La Liga 2 | 2025-11-30 | 6.5 | 59 | Middenvelder | - | 0 | 2 | 2 | 25 | 1 | 13 | - | - | - | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Burgos - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-11-23 | 7.2 | 78 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 22 | 4 | 16 | 1 | - | 1 | 6 | 5 | 3 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Granada CF
|
La Liga 2 | 2025-11-15 | 5.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 26 | 2 | 20 | 1 | - | 1 | 12 | 2 | 4 | - | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Las Palmas - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-11-09 | 7.3 | 67 | Middenvelder | - | 1 | - | - | 10 | 2 | 7 | - | - | 1 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Real Sociedad II
|
La Liga 2 | 2025-10-31 | 6.3 | 89 | Middenvelder | - | 0 | 3 | - | 33 | 1 | 20 | - | - | - | 7 | 4 | 3 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mirandes - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-10-25 | 7.2 | 85 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 28 | 3 | 20 | 1 | - | 1 | 18 | 9 | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Deportivo La Coruna
|
La Liga 2 | 2025-10-19 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 4 | - | 31 | 4 | 23 | 1 | - | - | 6 | 2 | 2 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sporting Gijon - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-10-12 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | - | 30 | 3 | 20 | 1 | - | - | 17 | 9 | 7 | 6 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Malaga
|
La Liga 2 | 2025-10-05 | 9.2 | 86 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 41 | 8 | 33 | - | - | - | 12 | 6 | 3 | 2 | - | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - FC Andorra
|
La Liga 2 | 2025-09-27 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 27 | 7 | 20 | 2 | - | 2 | 11 | 6 | 3 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-09-21 | 8.3 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 2 | 2 | 22 | 4 | 12 | 2 | - | 1 | 7 | 4 | 2 | - | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Cultural Leonesa
|
La Liga 2 | 2025-09-14 | 7.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 29 | 4 | 20 | 1 | - | - | 7 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Almeria - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-09-07 | 6.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 29 | 1 | 24 | 1 | - | 2 | 10 | 3 | - | - | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - AD Ceuta FC
|
La Liga 2 | 2025-08-30 | 6.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 1 | 47 | 1 | 38 | 2 | - | 1 | 12 | 7 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Albacete - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-08-25 | 7.0 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 32 | 4 | 23 | - | - | 2 | 10 | 1 | 4 | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Castellón
|
La Liga 2 | 2025-08-16 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 2 | 0 | 4 | 2 | 9 | - | 6 | - | - | - | 10 | 2 | 1 | - | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Mirandes - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-06-12 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 1 | 23 | 1 | 15 | - | - | - | 8 | 4 | 1 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Mirandes
|
La Liga 2 | 2025-06-08 | 6.6 | 99 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 28 | - | 14 | 2 | - | 1 | 14 | 4 | 4 | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Granada CF
|
La Liga 2 | 2025-06-01 | 7.3 | 89 | Middenvelder | - | 1 | 3 | 3 | 24 | 1 | 13 | 2 | - | 1 | 19 | 7 | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eldense - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-05-25 | 7.9 | 89 | Middenvelder | 1 | 1 | 3 | 2 | 27 | 2 | 24 | - | - | - | 11 | 4 | 2 | - | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Almeria - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-05-18 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 30 | - | 19 | - | - | - | 5 | 5 | 2 | 2 | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Oviedo
|
La Liga 2 | 2025-05-11 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 29 | 3 | 19 | 3 | - | - | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Cartagena - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-05-04 | 6.7 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 34 | 4 | 19 | - | - | 2 | 14 | 3 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Deportivo La Coruna
|
La Liga 2 | 2025-04-27 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 20 | - | 15 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Huesca - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-04-19 | 8.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 2 | 2 | 40 | 5 | 32 | - | - | - | 15 | 7 | 4 | - | 2 | 7 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Castellón
|
La Liga 2 | 2025-04-13 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 1 | 1 | 26 | 1 | 15 | 1 | - | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levante - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-04-06 | 7.0 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 2 | 42 | 2 | 32 | - | - | 1 | 10 | 3 | 8 | 2 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2025-03-29 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 3 | 2 | 37 | 4 | 28 | - | - | 1 | 9 | 4 | 4 | 1 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Mirandes - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-03-22 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 3 | 3 | 20 | 2 | 15 | - | - | - | 8 | 2 | 2 | - | - | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Tenerife
|
La Liga 2 | 2025-03-16 | 8.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 2 | 1 | 35 | 2 | 21 | 2 | - | - | 8 | 4 | 4 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sporting Gijon - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-03-08 | 7.0 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 33 | 1 | 19 | - | - | - | 14 | 5 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Elche
|
La Liga 2 | 2025-03-02 | 8.0 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 1 | 1 | 17 | 3 | 10 | 4 | - | 1 | 16 | 8 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eibar - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-02-22 | 8.6 | 90 | Middenvelder | 1 | 1 | 3 | 2 | 51 | 2 | 38 | 1 | - | 1 | 13 | 6 | 5 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Burgos - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-02-09 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 27 | 3 | 22 | - | - | - | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Malaga
|
La Liga 2 | 2025-02-01 | 8.9 | 90 | Middenvelder | - | 2 | 2 | 1 | 35 | 6 | 23 | 3 | - | 1 | 17 | 12 | 9 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-01-25 | 6.9 | 70 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | - | 5 | - | - | - | 4 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Racing Ferrol
|
La Liga 2 | 2025-01-19 | 8.0 | 68 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 19 | 3 | 17 | - | - | 1 | 8 | 5 | 5 | 3 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Albacete - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-01-11 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 4 | 2 | 44 | 4 | 31 | 4 | - | - | 9 | 6 | 2 | 2 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Celta Vigo
|
Copa del Rey | 2025-01-05 | 6.9 | 85 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 19 | 1 | 12 | 3 | - | - | 13 | 6 | 6 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Eldense
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-12-22 | 7.9 | 45 | Aanvaller | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 | 1 | 10 | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Elche - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-12-19 | 6.9 | 80 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 35 | 2 | 21 | - | - | 1 | 2 | 2 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Huesca
|
La Liga 2 | 2024-12-15 | 7.9 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 3 | 2 | 46 | 2 | 35 | 1 | - | - | 9 | 6 | 6 | 4 | - | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granada CF - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-12-07 | 7.2 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 4 | 2 | 30 | 1 | 21 | 1 | - | - | 10 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Sporting Gijon
(wissel) |
Copa del Rey | 2024-12-04 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Mirandes
|
La Liga 2 | 2024-11-30 | 6.5 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 2 | - | 34 | - | 21 | 1 | - | - | 13 | 4 | 3 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Malaga - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-11-23 | 7.2 | 81 | Middenvelder | - | 0 | 4 | 2 | 31 | 2 | 20 | 1 | - | 1 | 10 | 4 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Burgos
|
La Liga 2 | 2024-11-16 | 6.2 | 66 | Middenvelder | - | 0 | - | - | 13 | - | 8 | - | 1 | - | 10 | 3 | 3 | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Ferrol - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-11-10 | 7.0 | 75 | Middenvelder | 1 | 0 | 4 | 2 | 14 | 1 | 11 | 1 | - | - | 6 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Racing Santander - Albacete
|
La Liga 2 | 2024-11-02 | 7.7 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 6 | 4 | 46 | 4 | 35 | - | - | 1 | 6 | 4 | - | - | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Deportivo La Coruna - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-10-27 | 7.2 | 70 | Middenvelder | - | 1 | 1 | 1 | 23 | 1 | 17 | 1 | - | - | 10 | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Cordoba
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-10-23 | 7.3 | 32 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 21 | 1 | 15 | 1 | - | - | 8 | 4 | 4 | 3 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cadiz - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-10-20 | 7.3 | 88 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 23 | 3 | 20 | - | - | - | 10 | 6 | 3 | 2 | - | 4 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Levante
|
La Liga 2 | 2024-10-13 | 7.6 | 90 | Middenvelder | - | 0 | 1 | - | 30 | 3 | 22 | 1 | - | 1 | 11 | 6 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zaragoza - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-10-05 | 8.9 | 55 | Middenvelder | - | 2 | 1 | 1 | 24 | 5 | 18 | 3 | - | - | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - FC Cartagena
|
La Liga 2 | 2024-09-30 | 7.3 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 4 | 1 | 37 | 2 | 27 | 1 | - | - | 6 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Castellón - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-09-22 | 7.9 | 72 | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 1 | 22 | 4 | 17 | - | - | 1 | 6 | 2 | 3 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Racing Santander - Sporting Gijon
|
La Liga 2 | 2024-09-14 | 6.7 | 77 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 24 | 2 | 14 | 1 | - | 2 | 7 | 1 | 1 | - | 1 | - | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tenerife - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-09-06 | 7.5 | 77 | Middenvelder | - | 1 | 3 | 1 | 23 | 2 | 18 | - | - | - | 10 | 5 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-08-30 | 8.5 | 74 | Middenvelder | 2 | 0 | 2 | 2 | 18 | - | 13 | 1 | - | 1 | 8 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Eibar
|
La Liga 2 | 2024-08-23 | 7.2 | 90 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 2 | 45 | - | 31 | 3 | - | - | 14 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 1 | 0 | - |
Racing Santander - Almeria
|
La Liga 2 | 2024-08-18 | 7.2 | 73 | Middenvelder | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 2 | 10 | 2 | - | - | 4 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | 0 | - |
Villarreal II - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-06-02 | 6.3 | 13 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 8 | - | 5 | 1 | - | - | 4 | 2 | 2 | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2024-05-26 | 6.3 | 79 | Middenvelder | - | 0 | 1 | 1 | 25 | 1 | 15 | 4 | - | - | 10 | 4 | 4 | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Huesca - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-05-18 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Mirandes
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-05-11 | 7.0 | 29 | Aanvaller | - | - | 4 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 | - | 5 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Elche
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-05-04 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Andorra - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-04-26 | 7.5 | 29 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 1 | 5 | - | 4 | - | - | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Eldense
|
La Liga 2 | 2024-03-24 | 7.2 | 45 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 21 | 2 | 18 | 1 | - | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Oviedo - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-03-16 | 7.0 | 12 | Aanvaller | - | - | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Tenerife
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-03-10 | 8.2 | 24 | Aanvaller | 1 | 1 | 2 | 2 | 10 | 1 | 7 | - | - | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Espanyol
(wissel) |
La Liga 2 | 2024-02-10 | 6.3 | 22 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - FC Cartagena
|
La Liga 2 | 2024-01-21 | 6.6 | 61 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 25 | 1 | 17 | 1 | - | 1 | 7 | 2 | 1 | - | 2 | - | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Eibar - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2024-01-12 | 6.3 | 86 | Middenvelder | - | - | - | - | 18 | - | 11 | 1 | - | - | 4 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levante - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2023-11-20 | 6.3 | 15 | Middenvelder | - | - | - | - | 5 | - | 4 | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Valladolid
|
La Liga 2 | 2023-11-11 | 6.5 | 83 | Middenvelder | - | - | 2 | 1 | 16 | 1 | 13 | - | - | 1 | 5 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Alcorcon - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2023-11-05 | 7.3 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 1 | - | 30 | 1 | 23 | - | - | 1 | 13 | 7 | 3 | 2 | - | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Racing Ferrol
|
La Liga 2 | 2023-10-29 | 5.9 | 53 | Middenvelder | - | - | - | - | 20 | - | 13 | - | - | 1 | 8 | 1 | 1 | - | 3 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Burgos
|
La Liga 2 | 2023-10-22 | 8.2 | 90 | Middenvelder | - | 1 | 2 | 1 | 39 | 4 | 29 | 3 | 1 | - | 17 | 9 | 9 | 5 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC Cartagena - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2023-10-14 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 4 | 3 | 33 | 2 | 23 | 3 | - | 1 | 19 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Sporting Gijon
|
La Liga 2 | 2023-10-07 | 7.9 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 3 | 1 | 22 | 3 | 15 | - | - | - | 9 | 4 | 4 | 3 | - | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Tenerife - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2023-10-03 | 6.9 | 33 | Aanvaller | - | - | - | - | 18 | - | 9 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Leganes - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2023-09-29 | 6.9 | 90 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 33 | 1 | 22 | - | - | 1 | 9 | 3 | 2 | 1 | - | 2 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Albacete
|
La Liga 2 | 2023-09-23 | 7.3 | 77 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 28 | - | 19 | 1 | - | 1 | 13 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Zaragoza - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2023-09-15 | 6.9 | 76 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 20 | 3 | 13 | 1 | - | 1 | 14 | 6 | 3 | 1 | - | 3 | 1 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Amorebieta
|
La Liga 2 | 2023-09-10 | 7.2 | 74 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 25 | - | 18 | 2 | - | 1 | 16 | 7 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Elche - Racing Santander
(wissel) |
La Liga 2 | 2023-09-02 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | - | - | - | 11 | - | 7 | - | - | 2 | 9 | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sporting Gijon - Rayo Vallecano
(wissel) |
Copa del Rey | 2023-01-03 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Saguntino - Rayo Vallecano
|
Copa del Rey | 2022-12-21 | 7.2 | 64 | Middenvelder | - | - | 1 | 1 | 19 | 2 | 17 | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Osasuna
(wissel) |
La Liga 2 | 2019-05-31 | 7.1 | 30 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 83 | - | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Rayo Majadahonda - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-05-25 | 6.3 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 0 | 7 | 0 | 53 | - | 0 | 0 | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Gimnastic
|
La Liga 2 | 2019-05-19 | 7.2 | 77 | Aanvaller | 1 | - | 4 | 4 | 5 | 0 | 71 | - | 0 | 0 | 14 | 5 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Las Palmas - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-05-12 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 15 | 1 | 62 | - | 0 | 1 | 14 | 6 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2019-04-28 | 6.5 | 90 | Aanvaller | - | - | 6 | 2 | 16 | 0 | 76 | - | 0 | 0 | 10 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Oviedo - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-04-21 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 17 | 0 | 81 | 1 | 0 | 0 | 13 | 6 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Lugo
|
La Liga 2 | 2019-04-14 | 6.8 | 90 | Aanvaller | - | - | 4 | 1 | 8 | 2 | 61 | - | 0 | 1 | 16 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Elche - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-04-07 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 0 | 10 | 0 | 62 | - | 0 | 0 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Mallorca
|
La Liga 2 | 2019-03-31 | 7.1 | 80 | Aanvaller | - | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 70 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cadiz - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-03-24 | 7.3 | 86 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 0 | 7 | 2 | 50 | 1 | 0 | 0 | 15 | 7 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Sporting Gijon
|
La Liga 2 | 2019-03-17 | 6.2 | 90 | Aanvaller | - | - | 2 | 1 | 11 | 1 | 68 | - | 0 | 1 | 16 | 7 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Extremadura - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-03-10 | 6.0 | 90 | Aanvaller | - | - | 3 | 2 | 15 | 0 | 65 | 1 | 0 | 1 | 18 | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Malaga
|
La Liga 2 | 2019-03-02 | 6.7 | 76 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 6 | 0 | 60 | 1 | 0 | 3 | 9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Almeria - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-02-24 | 6.5 | 56 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 9 | 0 | 75 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Granada CF
|
La Liga 2 | 2019-02-15 | 6.9 | 66 | Aanvaller | 1 | - | 3 | 2 | 11 | 1 | 91 | 2 | 0 | 0 | 13 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Tenerife - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-02-09 | 6.6 | 66 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 7 | 0 | 63 | 1 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Albacete
|
La Liga 2 | 2019-02-02 | 6.4 | 87 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 13 | 0 | 61 | - | 0 | 2 | 10 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Numancia - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-01-19 | 6.8 | 36 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | 0 | 60 | - | 0 | 1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Gimnastic - Cordoba
|
La Liga 2 | 2019-01-06 | 6.6 | 26 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 4 | 0 | 80 | - | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Las Palmas
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-12-22 | 7.3 | 45 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 8 | 1 | 72 | - | 0 | 1 | 7 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Reus - Cordoba
|
La Liga 2 | 2018-12-15 | 6.6 | 9 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 50 | - | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Zaragoza - Cordoba
|
La Liga 2 | 2018-12-09 | 6.8 | 9 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Getafe - Cordoba
|
Copa del Rey | 2018-12-04 | 6.8 | 11 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 100 | - | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Elche
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-12-01 | 7.0 | 11 | Aanvaller | - | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 66 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Mallorca - Cordoba
|
La Liga 2 | 2018-11-11 | 6.3 | 6 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Sporting Gijon - Cordoba
|
La Liga 2 | 2018-10-26 | 6.6 | 20 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Deportivo La Coruna
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-10-20 | 7.3 | 18 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 2 | 0 | 66 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Elche - Cordoba
|
Copa del Rey | 2018-10-16 | 7.0 | 16 | Aanvaller | - | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 100 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Gimnastic
|
Copa del Rey | 2018-09-12 | 7.1 | 75 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 2 | 5 | 0 | 71 | - | 0 | 0 | 9 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Cordoba - Alcorcon
(wissel) |
La Liga 2 | 2018-09-09 | 6.4 | 13 | Aanvaller | - | - | 0 | 0 | 2 | 0 | 100 | - | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
La Liga
|
4 | 4 | 268 | 1 | 0 | 1 | 268 | 0 | 0 | 6.74 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
La Liga 2
|
40 | 40 | 3,371 | 23 | 9 | 32 | 147 | 7 | 0 | 7.30 |
Copa del Rey
|
2 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 6.60 |
| Totaal 2025 | 42 | 40 | 3,400 | 23 | 9 | 32 | 148 | 7 | 0 | 7.26 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
La Liga 2
|
43 | 41 | 3,540 | 17 | 18 | 35 | 208 | 6 | 0 | 7.45 |
Copa del Rey
|
1 | 1 | 85 | 1 | 0 | 1 | 85 | 0 | 0 | 6.90 |
| Totaal 2024 | 44 | 42 | 3,625 | 18 | 18 | 36 | 201 | 6 | 0 | 7.44 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
La Liga 2
|
23 | 15 | 1,306 | 6 | 3 | 9 | 218 | 3 | 1 | 6.99 |
| Seizoen 2022 | ||||||||||
Copa del Rey
|
1 | 1 | 64 | - | - | - | - | 0 | 0 | 7.20 |
| Seizoen 2018 | ||||||||||
La Liga 2
|
27 | 22 | 1,537 | 5 | 4 | 9 | 307 | 2 | 0 | 6.72 |
Copa del Rey
|
3 | 3 | 102 | 1 | 1 | 2 | 102 | 1 | 0 | 6.97 |
| Totaal 2018 | 30 | 25 | 1,639 | 6 | 5 | 11 | 273 | 3 | 0 | 6.75 |
| Volledige carrière | 144 | 127 | 10,302 | 54 | 35 | 89 | 191 | 19 | 1 | 7.15 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - | 144 | - | - |
| Minuten gespeeld | 268 | 67.0 | - | 10,302 | 71.5 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.25 | 0.34 | 54 | 0.38 | 0.47 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 35 | 0.24 | 0.31 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 0.34 | 89 | 0.62 | 0.78 |
| Schoten | 11 | 2.75 | 3.69 | 258 | 1.79 | 2.25 |
| Schoten op doel | 5 | 1.25 | 1.68 | 150 | 1.04 | 1.31 |
| Dribbels | 11 | 2.75 | 3.69 | 369 | 2.56 | 3.22 |
| Dribbels gelukt | 5 | 1.25 | 1.68 | 157 | 1.09 | 1.37 |
| Buitenspel | 2 | 0.50 | 0.67 | 48 | 0.33 | 0.42 |
| Passing | ||||||
| Passes | 95 | 23.75 | 31.90 | 2,981 | 20.70 | 26.04 |
| Sleutelpasses | 6 | 1.50 | 2.01 | 215 | 1.49 | 1.88 |
| Aangekomen passes | 73 | 18.25 | 24.51 | 4,085 | 28.37 | 35.69 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 5 | 1.25 | 1.68 | 110 | 0.76 | 0.96 |
| Intercepties | 3 | 0.75 | 1.01 | 81 | 0.56 | 0.71 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.50 | 0.67 | 8 | 0.06 | 0.07 |
| Duels | 35 | 8.75 | 11.75 | 1,237 | 8.59 | 10.81 |
| Duels gewonnen | 15 | 3.75 | 5.04 | 504 | 3.50 | 4.40 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.25 | 0.34 | 118 | 0.82 | 1.03 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 3 | 0.75 | 1.01 | 98 | 0.68 | 0.86 |
| Fouten uitgelokt | 5 | 1.25 | 1.68 | 202 | 1.40 | 1.76 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 19 | 0.13 | 0.17 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.01 | 0.01 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 1 | 0.25 | 0.34 | 10 | 0.07 | 0.09 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.01 | 0.02 |
| Penalty versierd | - | - | - | 1 | 0.01 | 0.01 |
| Penalty veroorzaakt | - | - | - | 1 | 0.01 | 0.01 |
Bingokaart scorende minuten Andrés Martín García
Andrés Martín García scoorde ooit in 45/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2018-09-12.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45. Daarbovenop 4 goals in de verlengingen, die geen vakje op de kaart hebben.
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Andrés Martín García in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Andrés Martín García in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Andrés Martín García in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Andrés Martín García een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Andrés Martín García een assist heeft gegeven in de match.
