Alexis Tibidi

Aanvaller · 22 jaar · Frankrijk
Huidige club Slavia Praha II Vorige club Estac Troyes tot 2024-07-10

Biografie

Alexis Tibidi is een 22-jarige voetballer uit Frankrijk die meestal als aanvaller speelt. De laatste match die Alexis speelde was Slavia Praha II - LASK Juniors op 2025-02-14.

Factsheet

Positie

Aanvaller

Leeftijd

22

Afkomst

Frankrijk

Geboortedatum

2003-11-03

Geboorteplaats

Lille

Geboorteland

Frankrijk

Carrièrestatistieken Alexis Tibidi

Volledige carrière · 2023 - 2024
Wedstrijden 5 1 in de basis
Minuten gespeeld 101 20 per wedstrijd
Goals -
Assists 0 0.00 per 90 minuten
Goals + assists 0
FN rating 6.60 gemiddeld
Kaarten 2 / 0 51 minuten per kaart
Op de bank gebleven 5 wedstrijden
FN rating in de laatste wedstrijden 7.3 6.3 France U20 - Gambia U20 (2023-05-25): 6.5 TSV Hartberg - Lask Linz (2024-08-03): 6.5 Lask Linz - Red Bull Salzburg (2024-08-17): 6.5 FC BW Linz - Lask Linz (2024-09-14): 6.9
Slaagpercentages over de hele carrière
Dribbels gelukt 25.0%
Duels gewonnen 57.1%
Basisplaatsen 20.0%

Vergelijk Alexis Tibidi met een andere speler

Hoe doet Alexis Tibidi het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.

Of bekijk meteen: Alexis Tibidi vs Adil Taoui · Alexis Tibidi vs Marin Ljubičić

Stats Alexis Tibidi

Wedstrijd Competitie Datum FN rating Min Pos G A Sch SchD Pas SlPas Pas+ Tkl Blk Int Du Du+ Dri Dri+ Fout Fout+ BS Red DT PenG PenM PenR
Ø Gemiddelde -
Logo Lask Linz Olimpija Ljubljana - Lask Linz (wissel) UEFA Europa Conference League 2024-10-24 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz Lask Linz - Djurgardens IF (wissel) UEFA Europa Conference League 2024-10-03 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz FC BW Linz - Lask Linz Oostenrijkse Bundesliga 2024-09-14 6.9 54 Middenvelder - 0 1 - 14 - 10 - - - 5 5 1 1 - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz Lask Linz - Wolfsberger AC (wissel) Oostenrijkse Bundesliga 2024-09-01 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz Austria Vienna - Lask Linz (wissel) Oostenrijkse Bundesliga 2024-08-25 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz Lask Linz - Red Bull Salzburg (wissel) Oostenrijkse Bundesliga 2024-08-17 6.5 9 Aanvaller - 0 - - 3 - 3 - - 1 3 1 1 - 1 1 1 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz Lask Linz - SCR Altach (wissel) Oostenrijkse Bundesliga 2024-08-10 - 1 Aanvaller - 0 - - 3 - 3 - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo Lask Linz TSV Hartberg - Lask Linz (wissel) Oostenrijkse Bundesliga 2024-08-03 6.5 12 Aanvaller - 0 - - 2 - 2 - - - 2 1 1 - - 1 0 0 - - 0 0 0 -
Logo France U20 Honduras U20 - France U20 (wissel) WK U20 2023-05-28 - - Aanvaller - - - - - - - - - - - - - - - - 0 0 - - 0 0 0 -
Logo France U20 France U20 - Gambia U20 (wissel) WK U20 2023-05-25 6.5 25 Aanvaller - - - - 10 - 9 1 - - 4 1 1 - 1 - 1 0 - - 0 0 0 -
Legende
Min Minuten gespeeld
Pos Positie
G Goals
A Assists
Sch Schoten
SchD Schoten op doel
Pas Passes
SlPas Sleutelpasses
Pas+ Aangekomen passes
Tkl Tackles
Blk Geblokte schoten
Int Intercepties
Du Duels
Du+ Duels gewonnen
Dri Dribbels
Dri+ Dribbels gelukt
Fout Fouten begaan
Fout+ Fouten uitgelokt
Gele kaarten
Rode kaarten
BS Buitenspel
Red Reddingen
DT Tegendoelpunten
PenG Penalty gescoord
PenM Penalty gemist
PenR Penalty gestopt
wissel Wisselspeler

Bingokaart scorende minuten Alexis Tibidi

Alexis Tibidi scoorde ooit in 6/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2022-01-28.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90

Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.

Transfers Alexis Tibidi

Transferdatum Oud team Nieuw team Type Bedrag
Estac Troyes Estac Troyes Lask Linz Lask Linz Transfer -
Manchester City U21 Manchester City U21 Estac Troyes Estac Troyes Transfer -
Estac Troyes Estac Troyes Manchester City U21 Manchester City U21 Uitgeleend -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen Estac Troyes Estac Troyes Transfer -
Estac Troyes Estac Troyes NEC Nijmegen NEC Nijmegen Uitgeleend -
VfB Stuttgart VfB Stuttgart Estac Troyes Estac Troyes Transfer € 2,6 miljoen
VfB Stuttgart VfB Stuttgart SCR Altach SCR Altach Uitgeleend -

gespeelde wedstrijden

Dit zijn de wedstrijden waarbij Alexis Tibidi in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Alexis Tibidi een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Alexis Tibidi een assist heeft gegeven in de match.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook