Alexandro Craninx
IF Gnistan
Vorige club
Molde tot 2023-02-08
Biografie
Volgende wedstrijd
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
DoelmanLeeftijd
31Afkomst
BelgiëGeboortedatum
1995-10-21Geboorteplaats
MálagaGeboorteland
SpanjeLengte
194 cmGewicht
78 kgCarrièrestatistieken Alexandro Craninx
Vergelijk Alexandro Craninx met een andere speler
Hoe doet Alexandro Craninx het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Stats Alexandro Craninx
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
IF Gnistan - vaasa PS
|
Veikkausliiga | 2026-06-27 | 6.3 | 62 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | - | - |
vaasa PS - IF Gnistan
|
Veikkausliiga | 2026-05-09 | 6.6 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 25 | - | 18 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - Inter Turku
©️ |
Veikkausliiga | 2026-05-05 | 7.9 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 28 | - | 17 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SJK - IF Gnistan
|
Veikkausliiga | 2025-11-09 | 5.3 | 42 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 16 | - | 15 | 0 | 0 | 2 | - | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - HJK helsinki
|
Veikkausliiga | 2025-11-03 | 8.7 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 27 | - | 20 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - SJK
|
Veikkausliiga | 2025-10-19 | 6.2 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 27 | - | 24 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
HJK helsinki - IF Gnistan
|
Veikkausliiga | 2025-10-03 | 6.9 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 28 | - | 25 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - KuPS
|
Veikkausliiga | 2025-09-27 | 5.9 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 33 | - | 29 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - AC oulu
|
Veikkausliiga | 2025-08-25 | 7.2 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 23 | - | 19 | 0 | 0 | - | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
IF Gnistan - vaasa PS
|
Veikkausliiga | 2025-08-15 | 7.5 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 25 | - | 20 | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kooteepee - IF Gnistan
|
Veikkausliiga | 2025-07-07 | 7.9 | 90 | Doelman | 0 | 0 | - | 0 | 22 | - | 21 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
Veikkausliiga
|
3 | 3 | 242 | 0 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.92 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Veikkausliiga
|
8 | 8 | 672 | 0 | 0 | 0 | - | 2 | 1 | 6.95 |
| Volledige carrière | 11 | 11 | 914 | 0 | 0 | 0 | - | 3 | 1 | 6.94 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 3 | - | - | 11 | - | - |
| Minuten gespeeld | 242 | 80.7 | - | 914 | 83.1 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten op doel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 83 | 27.67 | 30.87 | 284 | 25.82 | 27.96 |
| Sleutelpasses | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Aangekomen passes | 52 | 17.33 | 19.34 | 225 | 20.45 | 22.16 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Intercepties | 5 | 1.67 | 1.86 | 14 | 1.27 | 1.38 |
| Geblokte schoten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Duels | 4 | 1.33 | 1.49 | 14 | 1.27 | 1.38 |
| Duels gewonnen | 3 | 1.00 | 1.12 | 11 | 1.00 | 1.08 |
| Voorbijgespeeld | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 1 | 0.33 | 0.37 | 3 | 0.27 | 0.30 |
| Fouten uitgelokt | 1 | 0.33 | 0.37 | 3 | 0.27 | 0.30 |
| Gele kaarten | 1 | 0.33 | 0.37 | 3 | 0.27 | 0.30 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.09 | 0.10 |
| Doelman | ||||||
| Reddingen | 8 | 2.67 | 2.98 | 32 | 2.91 | 3.15 |
| Tegendoelpunten | 1 | 0.33 | 0.37 | 16 | 1.45 | 1.58 |
| Penalty gestopt | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty veroorzaakt | 1 | 0.33 | 0.37 | 2 | 0.18 | 0.20 |
Transfers Alexandro Craninx
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Molde
|
Fuenlabrada
|
Transfer | - | |
RFC Seraing
|
Molde
|
Transfer | - | |
Molde
|
RFC Seraing
|
Uitgeleend | - | |
Lillestrom
|
Molde
|
Transfer | - | |
Molde
|
Lillestrom
|
Uitgeleend | - | |
FC Cartagena
|
Molde
|
Gratis | € 0 | |
Sparta Rotterdam
|
FC Cartagena
|
Transfer | - | |
Real Madrid
|
Sparta Rotterdam
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Alexandro Craninx in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Alexandro Craninx in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Alexandro Craninx in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Alexandro Craninx een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Alexandro Craninx een assist heeft gegeven in de match.