Alexander Schmidt
Admira Wacker
Vorige club
FC BW Linz tot 2025-07-08
Biografie
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
28Afkomst
OostenrijkGeboortedatum
1998-01-19Geboorteplaats
WienGeboorteland
OostenrijkLengte
193 cmGewicht
70 kgCarrièrestatistieken Alexander Schmidt
Vergelijk Alexander Schmidt met een andere speler
Hoe doet Alexander Schmidt het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Alexander Schmidt vs Ronivaldo Bernardo Sales · Alexander Schmidt vs Thomas Goiginger · Alexander Schmidt vs Simon Seidl
Stats Alexander Schmidt
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Austria Vienna - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-05-24 | 7.3 | 19 | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | - | 4 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Red Bull Salzburg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-05-18 | 6.3 | 10 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wolfsberger AC - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-05-11 | 6.6 | 19 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 9 | 1 | 6 | 1 | - | - | 3 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Sturm Graz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-05-04 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 4 | - | 2 | - | - | - | 3 | 1 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid Vienna - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-04-27 | - | 2 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | - | 3 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Rapid Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-04-23 | 6.3 | 22 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | 1 | 8 | - | - | - | 4 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sturm Graz - FC BW Linz
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-04-20 | 6.3 | 56 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 14 | - | 6 | - | - | - | 7 | 3 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Wolfsberger AC
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-04-11 | 6.6 | 11 | Aanvaller | - | 0 | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Red Bull Salzburg - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-04-06 | 6.3 | 26 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 3 | - | - | - | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - TSV Hartberg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-03-16 | 5.9 | 23 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 7 | - | 5 | - | - | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - WSG Wattens
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-03-02 | 6.6 | 24 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | 1 | 7 | - | - | - | 6 | 4 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - SCR Altach
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-02-15 | 6.9 | 75 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 12 | - | 6 | - | - | 1 | 18 | 9 | 5 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lask Linz - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2025-02-09 | 6.5 | 24 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 5 | - | 2 | - | - | - | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Austria Klagenfurt
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-12-08 | 6.7 | 22 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 4 | 1 | 2 | 1 | - | - | 3 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Grazer AK
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-11-24 | 7.0 | 45 | Aanvaller | - | 1 | - | - | 19 | 1 | 9 | 1 | - | - | 10 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Red Bull Salzburg
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-11-10 | 7.2 | 75 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 17 | 1 | 10 | 3 | - | 3 | 11 | 5 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-11-03 | 6.6 | 20 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 7 | - | 6 | - | - | - | 3 | 3 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
TSV Hartberg - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-10-26 | 6.9 | 35 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 13 | 1 | 7 | - | 1 | - | 5 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Wolfsberger AC
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-10-19 | 6.3 | 45 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 11 | - | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | - | - | 2 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
WSG Wattens - FC BW Linz
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-10-05 | 6.3 | 59 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | - | 7 | - | - | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Sturm Graz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-09-28 | 6.6 | 26 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 5 | - | 4 | - | - | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SCR Altach - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-09-21 | 6.5 | 22 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 2 | 6 | 2 | 5 | - | - | - | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Lask Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-09-14 | 7.2 | 9 | Aanvaller | - | 0 | 1 | 1 | 3 | - | 3 | 1 | - | - | 3 | 2 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Rapid Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-08-25 | 6.7 | 19 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 6 | - | 2 | 1 | - | - | 5 | 3 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Grazer AK - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-08-17 | 6.9 | 26 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 2 | - | 1 | - | - | - | 6 | 3 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Red Bull Salzburg - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-08-10 | 6.6 | 27 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 10 | - | 3 | 1 | - | - | 9 | 6 | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-08-04 | 6.7 | 19 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 6 | - | 4 | 2 | - | - | 8 | 4 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
TSV Hartberg - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-05-28 | 6.9 | 45 | Aanvaller | - | 0 | 1 | - | 13 | - | 4 | 1 | 1 | - | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - TSV Hartberg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-05-24 | - | 1 | Aanvaller | - | 0 | - | - | 3 | - | - | - | - | - | 3 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wolfsberger AC - Austria Vienna
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-05-21 | 6.6 | 57 | Aanvaller | - | 0 | 2 | 1 | 22 | - | 9 | 1 | - | - | 12 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Austria Vienna
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-05-18 | 7.3 | 66 | Aanvaller | 1 | 0 | 2 | 1 | 24 | 1 | 13 | - | - | 1 | 10 | 4 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Lustenau - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-05-03 | 6.5 | 8 | Aanvaller | - | - | - | - | 2 | - | 1 | - | - | - | 2 | - | - | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - WSG Wattens
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-04-20 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wolfsberger AC - Austria Vienna
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-04-13 | 6.3 | 59 | Aanvaller | - | - | 2 | 2 | 9 | - | 2 | 2 | - | - | 10 | 4 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - Austria Lustenau
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-04-06 | 6.7 | 15 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-03-29 | 6.7 | 8 | Aanvaller | - | - | - | - | 1 | - | 1 | - | - | - | 3 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
SCR Altach - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-03-16 | 6.7 | 16 | Aanvaller | - | - | - | - | 5 | - | 3 | - | - | - | 4 | 2 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - WSG Wattens
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-03-10 | 7.0 | 10 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | 1 | 1 | 1 | - | - | 4 | 3 | 1 | 1 | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
FC BW Linz - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-03-03 | 6.2 | 16 | Aanvaller | - | - | - | - | 6 | - | 2 | - | - | - | 9 | 3 | 2 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rapid Vienna - Austria Vienna
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-02-25 | 6.2 | 45 | Aanvaller | - | - | - | - | 7 | - | 3 | - | - | - | 6 | 2 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - SCR Altach
|
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-02-17 | 7.2 | 90 | Aanvaller | 1 | - | 2 | 1 | 17 | 1 | 13 | - | - | - | 18 | 8 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - TSV Hartberg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2024-02-10 | 6.7 | 10 | Aanvaller | - | - | 1 | - | 2 | - | - | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Wolfsberger AC - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-11-26 | 6.6 | 27 | Aanvaller | - | - | - | - | 8 | - | 3 | - | - | - | 13 | 4 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - Red Bull Salzburg
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-11-12 | 5.7 | 13 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 5 | - | 3 | - | - | - | 5 | 1 | 1 | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 1 | - |
Austria Vienna - Austria Lustenau
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-11-04 | 7.2 | 13 | Aanvaller | 1 | - | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | 3 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Sturm Graz - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-10-29 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - FC BW Linz
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-10-07 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
TSV Hartberg - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-09-17 | 6.7 | 25 | Aanvaller | - | - | 1 | 1 | 3 | - | 1 | - | - | - | 3 | 1 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - Austria Klagenfurt
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-09-03 | 6.7 | 19 | Aanvaller | - | - | - | - | 7 | - | 4 | - | - | - | 9 | 3 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lask Linz - Austria Vienna
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-08-27 | 6.6 | 26 | Aanvaller | - | - | - | - | 5 | - | 4 | 1 | - | - | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - Wolfsberger AC
(wissel) |
Oostenrijkse Bundesliga | 2023-08-20 | 6.7 | 11 | Aanvaller | - | - | - | - | 4 | - | 4 | - | - | - | 1 | 1 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Austria Vienna - Legia Warszawa
(wissel) |
UEFA Europa Conference League | 2023-08-17 | 6.7 | 8 | Aanvaller | - | - | - | - | 3 | - | 1 | - | - | - | 3 | 2 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legia Warszawa - Austria Vienna
(wissel) |
UEFA Europa Conference League | 2023-08-10 | - | - | Aanvaller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Oostenrijkse Bundesliga
|
27 | 6 | 771 | 1 | 1 | 2 | 771 | 2 | 0 | 6.63 |
| Seizoen 2023 | ||||||||||
Oostenrijkse Bundesliga
|
21 | 5 | 580 | 3 | 0 | 3 | 193 | 3 | 0 | 6.66 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 0 | 8 | - | - | - | - | 0 | 0 | 6.70 |
| Totaal 2023 | 22 | 5 | 588 | 3 | 0 | 3 | 196 | 3 | 0 | 6.66 |
| Volledige carrière | 49 | 11 | 1,359 | 4 | 1 | 5 | 340 | 5 | 0 | 6.64 |
| Statistiek | Seizoen 2024 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 27 | - | - | 49 | - | - |
| Minuten gespeeld | 771 | 28.6 | - | 1,359 | 27.7 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 1 | 0.04 | 0.12 | 4 | 0.08 | 0.26 |
| Assists | 1 | 0.04 | 0.12 | 1 | 0.02 | 0.07 |
| Goals + assists | 2 | 0.07 | 0.23 | 5 | 0.10 | 0.33 |
| Schoten | 13 | 0.48 | 1.52 | 26 | 0.53 | 1.72 |
| Schoten op doel | 7 | 0.26 | 0.82 | 15 | 0.31 | 0.99 |
| Dribbels | 22 | 0.81 | 2.57 | 33 | 0.67 | 2.19 |
| Dribbels gelukt | 15 | 0.56 | 1.75 | 20 | 0.41 | 1.32 |
| Buitenspel | 3 | 0.11 | 0.35 | 7 | 0.14 | 0.46 |
| Passing | ||||||
| Passes | 204 | 7.56 | 23.81 | 357 | 7.29 | 23.64 |
| Sleutelpasses | 9 | 0.33 | 1.05 | 12 | 0.24 | 0.79 |
| Aangekomen passes | 120 | 4.44 | 14.01 | 192 | 3.92 | 12.72 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 13 | 0.48 | 1.52 | 19 | 0.39 | 1.26 |
| Intercepties | 8 | 0.30 | 0.93 | 9 | 0.18 | 0.60 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.07 | 0.23 | 3 | 0.06 | 0.20 |
| Duels | 149 | 5.52 | 17.39 | 289 | 5.90 | 19.14 |
| Duels gewonnen | 69 | 2.56 | 8.05 | 124 | 2.53 | 8.21 |
| Voorbijgespeeld | 9 | 0.33 | 1.05 | 12 | 0.24 | 0.79 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 16 | 0.59 | 1.87 | 37 | 0.76 | 2.45 |
| Fouten uitgelokt | 9 | 0.33 | 1.05 | 13 | 0.27 | 0.86 |
| Gele kaarten | 2 | 0.07 | 0.23 | 5 | 0.10 | 0.33 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.07 |
Bingokaart scorende minuten Alexander Schmidt
Alexander Schmidt scoorde ooit in 21/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2017-11-01.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Alexander Schmidt
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
FC BW Linz
|
Admira Wacker
|
Gratis | € 0 | |
Austria Vienna
|
FC BW Linz
|
Gratis | € 0 | |
Vizela
|
Austria Vienna
|
Gratis | € 0 | |
Lask Linz
|
Vizela
|
Transfer | - | |
SKN ST. Polten
|
Lask Linz
|
Transfer | - | |
Lask Linz
|
SKN ST. Polten
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Alexander Schmidt in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Alexander Schmidt een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Alexander Schmidt een assist heeft gegeven in de match.