Adrián Lapeña Ruiz
AD Ceuta FC
Vorige club
Cordoba tot 2025-02-01
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
30Afkomst
SpanjeGeboortedatum
1996-04-16Geboorteplaats
LogroñoGeboorteland
SpanjeLengte
182 cmGewicht
70 kgCarrièrestatistieken Adrián Lapeña Ruiz
Vergelijk Adrián Lapeña Ruiz met een andere speler
Hoe doet Adrián Lapeña Ruiz het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Adrián Lapeña Ruiz vs Lumbardh Dellova · Adrián Lapeña Ruiz vs Ivan Turitsov · Adrián Lapeña Ruiz vs Carlos Albarrán Sanz
Stats Adrián Lapeña Ruiz
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
AD Ceuta FC - Oviedo
|
La Liga 2 | 2026-10-18 | 0.0 | 0 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
AD Ceuta FC - Sabadell
(wissel) |
La Liga 2 | 2026-10-10 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mallorca - AD Ceuta FC
|
La Liga 2 | 2026-08-30 | 5.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 52 | - | 48 | 1 | - | 1 | 7 | 3 | - | - | 3 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AD Ceuta FC - Las Palmas
|
La Liga 2 | 2026-08-22 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | 2 | 2 | 50 | 1 | 45 | 2 | 1 | 1 | 11 | 6 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Montana - CSKA Sofia
(wissel) |
Parva Liga | 2026-04-08 | - | 1 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Beroe - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2026-04-04 | 7.9 | 90 | Verdediger | 1 | 0 | 1 | 1 | 53 | - | 49 | 0 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Dobrudzha
(wissel) |
Parva Liga | 2026-03-22 | - | 3 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 4 | - | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA 1948 - CSKA Sofia
(wissel) |
Parva Liga | 2026-02-14 | 6.9 | 14 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 8 | - | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cherno More Varna - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-12-06 | 6.3 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 | - | 35 | 0 | 1 | - | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
(wissel) |
Parva Liga | 2025-12-03 | 6.3 | 37 | Middenvelder | 0 | 0 | - | 0 | 9 | - | 7 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
|
Parva Liga | 2025-11-22 | 6.7 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 70 | 1 | 59 | 0 | 0 | 2 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Dobrudzha - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-10-19 | 7.2 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 53 | - | 52 | 0 | 0 | 2 | 12 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Ludogorets
|
Parva Liga | 2025-10-05 | 7.0 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 28 | - | 23 | 0 | 0 | 2 | 9 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Cherno More Varna
|
Parva Liga | 2025-08-09 | 7.3 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 48 | - | 41 | 0 | 0 | - | 8 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-08-02 | 6.9 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 80 | - | 66 | 0 | 0 | 2 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Spartak Varna
|
Parva Liga | 2025-07-26 | 6.9 | 72 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 0 | 46 | - | 43 | 1 | 0 | 2 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Botev Plovdiv - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-07-19 | 6.9 | 90 | Middenvelder | 0 | 0 | 1 | 0 | 71 | - | 64 | 0 | 0 | 1 | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Arda Kardzhali - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-05-31 | 7.3 | 118 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 77 | - | 72 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Botev Plovdiv - CSKA Sofia
(wissel) |
Parva Liga | 2025-05-26 | 6.9 | 20 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 14 | - | 14 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Beroe
|
Parva Liga | 2025-05-17 | 7.2 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 2 | 1 | 62 | - | 59 | 0 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
|
Parva Liga | 2025-05-09 | 6.6 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 81 | - | 72 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Beroe - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-05-03 | 7.2 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 49 | - | 45 | 1 | 0 | 3 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Spartak Varna - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-04-26 | 7.7 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 3 | 1 | 69 | - | 65 | 0 | 1 | 2 | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Levski Krumovgrad - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-04-18 | 7.5 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 87 | - | 80 | 0 | 0 | 1 | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
(wissel) |
Parva Liga | 2025-04-12 | 6.3 | 25 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 13 | - | 12 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Botev Vratsa - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-04-05 | 7.9 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | 1 | 0 | 99 | 1 | 89 | 1 | 0 | - | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Septemvri Sofia - CSKA Sofia
|
Parva Liga | 2025-03-29 | 7.7 | 90 | Verdediger | 0 | 1 | 1 | 1 | 64 | 2 | 53 | 1 | 0 | - | 16 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
CSKA Sofia - Cherno More Varna
|
Parva Liga | 2025-03-15 | 6.9 | 90 | Verdediger | 0 | 0 | - | 0 | 88 | - | 82 | 0 | 0 | 3 | 13 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Racing Santander
|
La Liga 2 | 2025-01-25 | 6.5 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 76 | 1 | 58 | 1 | - | - | 7 | 3 | - | - | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Castellón - Cordoba
|
La Liga 2 | 2025-01-19 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 44 | - | 36 | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Almeria
|
La Liga 2 | 2025-01-12 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 58 | - | 51 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Zaragoza
|
La Liga 2 | 2024-11-23 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 48 | - | 35 | 3 | - | 1 | 20 | 14 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cadiz - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-11-17 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 55 | - | 41 | 3 | 1 | 1 | 16 | 14 | - | - | 1 | 5 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Castellón
|
La Liga 2 | 2024-11-10 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 61 | 1 | 45 | - | - | - | 7 | 4 | - | - | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Eldense
|
La Liga 2 | 2024-10-26 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 53 | - | 43 | 1 | - | 2 | 6 | 4 | - | - | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Racing Santander - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-10-23 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 54 | - | 46 | 2 | 3 | - | 8 | 5 | - | - | 2 | 3 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - FC Cartagena
|
La Liga 2 | 2024-10-18 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 66 | - | 56 | - | - | 2 | 11 | 6 | - | - | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Granada CF - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-10-13 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 38 | - | 26 | 1 | - | 2 | 8 | 6 | - | - | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Albacete - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-10-06 | 7.6 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 47 | - | 41 | 2 | 2 | 3 | 6 | 5 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Racing Ferrol
|
La Liga 2 | 2024-09-29 | 8.0 | 90 | Verdediger | 1 | 0 | 1 | 1 | 49 | 1 | 39 | - | - | 4 | 14 | 10 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Huesca - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-09-23 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 76 | 1 | 63 | 1 | - | - | 10 | 7 | - | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Deportivo La Coruna
|
La Liga 2 | 2024-09-13 | 6.9 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 42 | - | 30 | 1 | 1 | 1 | 9 | 3 | - | - | 1 | - | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Malaga
|
La Liga 2 | 2024-09-07 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 59 | 2 | 50 | 1 | - | 1 | 6 | 2 | - | - | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Cordoba - Burgos
|
La Liga 2 | 2024-08-26 | 6.9 | 73 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 51 | - | 44 | 1 | 1 | 2 | 8 | 4 | - | - | 3 | 1 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Mirandes - Cordoba
|
La Liga 2 | 2024-08-16 | 7.3 | 90 | Verdediger | - | 0 | 1 | 1 | 69 | 2 | 66 | 2 | - | 2 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2026 | ||||||||||
La Liga 2
|
2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.10 |
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Parva Liga
|
13 | 9 | 847 | 1 | 0 | 1 | 847 | 3 | 0 | 6.94 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
La Liga 2
|
17 | 17 | 1,513 | 1 | 0 | 1 | 1,513 | 6 | 1 | 7.04 |
Parva Liga
|
11 | 9 | 883 | 0 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 7.20 |
| Totaal 2024 | 28 | 26 | 2,396 | 1 | 1 | 2 | 2,396 | 7 | 1 | 7.10 |
| Volledige carrière | 43 | 37 | 3,423 | 2 | 1 | 3 | 1,712 | 11 | 1 | 7.01 |
| Statistiek | Seizoen 2026 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 2 | - | - | 43 | - | - |
| Minuten gespeeld | 180 | 90.0 | - | 3,423 | 79.6 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | 0 | 0.00 | 0.00 | 2 | 0.05 | 0.05 |
| Assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Goals + assists | 0 | 0.00 | 0.00 | 3 | 0.07 | 0.08 |
| Schoten | 2 | 1.00 | 1.00 | 24 | 0.56 | 0.63 |
| Schoten op doel | 2 | 1.00 | 1.00 | 14 | 0.33 | 0.37 |
| Dribbels | 0 | 0.00 | 0.00 | 9 | 0.21 | 0.24 |
| Dribbels gelukt | 0 | 0.00 | 0.00 | 7 | 0.16 | 0.18 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 102 | 51.00 | 51.00 | 2,262 | 52.60 | 59.47 |
| Sleutelpasses | 1 | 0.50 | 0.50 | 13 | 0.30 | 0.34 |
| Aangekomen passes | 93 | 46.50 | 46.50 | 1,956 | 45.49 | 51.43 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 3 | 1.50 | 1.50 | 27 | 0.63 | 0.71 |
| Intercepties | 2 | 1.00 | 1.00 | 57 | 1.33 | 1.50 |
| Geblokte schoten | 1 | 0.50 | 0.50 | 14 | 0.33 | 0.37 |
| Duels | 18 | 9.00 | 9.00 | 344 | 8.00 | 9.04 |
| Duels gewonnen | 9 | 4.50 | 4.50 | 175 | 4.07 | 4.60 |
| Voorbijgespeeld | 2 | 1.00 | 1.00 | 24 | 0.56 | 0.63 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 5 | 2.50 | 2.50 | 46 | 1.07 | 1.21 |
| Fouten uitgelokt | 3 | 1.50 | 1.50 | 43 | 1.00 | 1.13 |
| Gele kaarten | 1 | 0.50 | 0.50 | 11 | 0.26 | 0.29 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.02 | 0.03 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Adrián Lapeña Ruiz
Adrián Lapeña Ruiz scoorde ooit in 5/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2020-10-11.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Adrián Lapeña Ruiz
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Cordoba
|
CSKA Sofia
|
Transfer | - | |
Deportivo La Coruna
|
Cordoba
|
Gratis | € 0 | |
Castellón
|
Deportivo La Coruna
|
Transfer | - | |
KAS Eupen
|
Castellón
|
Transfer | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Adrián Lapeña Ruiz in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Adrián Lapeña Ruiz in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Adrián Lapeña Ruiz in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Adrián Lapeña Ruiz een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Adrián Lapeña Ruiz een assist heeft gegeven in de match.