Abderrahmane Bacha
Kais
Vorige club
Paradou AC tot 2025-11-09
Biografie
Laatste wedstrijd
Factsheet
Positie
AanvallerLeeftijd
26Afkomst
AlgerijeGeboortedatum
1999-12-21Geboorteland
AlgerijeLengte
170 cmGewicht
61 kgCarrièrestatistieken Abderrahmane Bacha
Vergelijk Abderrahmane Bacha met een andere speler
Hoe doet Abderrahmane Bacha het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Abderrahmane Bacha vs Islam Merili · Abderrahmane Bacha vs Akram Djahnit
Stats Abderrahmane Bacha
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
USM Alger - Rivers United
|
CAF Federation Cup | 2024-04-07 | 7.7 | 64 | Middenvelder | - | - | 3 | 2 | 18 | 1 | 13 | 2 | - | - | 8 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Rivers United - USM Alger
|
CAF Federation Cup | 2024-03-31 | 6.6 | 58 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 9 | 2 | 4 | - | - | 2 | 3 | 2 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
USM Alger - Supersport United
|
CAF Federation Cup | 2024-03-03 | 7.3 | 90 | Middenvelder | 1 | - | 1 | 1 | 23 | - | 18 | 1 | - | 2 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Al Hilal - USM Alger
|
CAF Federation Cup | 2024-02-25 | 6.2 | 54 | Middenvelder | - | - | 1 | - | 18 | 2 | 11 | 1 | - | - | 4 | 1 | 2 | - | 1 | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2023 | ||||||||||
CAF Federation Cup
|
4 | 4 | 266 | 1 | - | 1 | 266 | 0 | 0 | 6.95 |
| Volledige carrière | 4 | 4 | 266 | 1 | - | 1 | 266 | 0 | 0 | 6.95 |
| Statistiek | Volledige carrière | ||
|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 4 | - | - |
| Minuten gespeeld | 266 | 66.5 | - |
| Aanvallend | |||
| Goals | 1 | 0.25 | 0.34 |
| Goals + assists | 1 | 0.25 | 0.34 |
| Schoten | 6 | 1.50 | 2.03 |
| Schoten op doel | 3 | 0.75 | 1.02 |
| Dribbels | 9 | 2.25 | 3.05 |
| Dribbels gelukt | 3 | 0.75 | 1.02 |
| Passing | |||
| Passes | 68 | 17.00 | 23.01 |
| Sleutelpasses | 5 | 1.25 | 1.69 |
| Aangekomen passes | 46 | 11.50 | 15.56 |
| Verdedigend | |||
| Tackles | 4 | 1.00 | 1.35 |
| Intercepties | 4 | 1.00 | 1.35 |
| Duels | 30 | 7.50 | 10.15 |
| Duels gewonnen | 13 | 3.25 | 4.40 |
| Voorbijgespeeld | 3 | 0.75 | 1.02 |
| Discipline | |||
| Fouten begaan | 3 | 0.75 | 1.02 |
| Fouten uitgelokt | 4 | 1.00 | 1.35 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | |||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 |
Bingokaart scorende minuten Abderrahmane Bacha
Abderrahmane Bacha scoorde ooit in 8/90 speelminuten, sinds de eerste goal op 2022-09-17.
Blessuretijd telt mee bij de minuut waarin gefloten wordt: een goal in 45+2 vult vakje 45.
Transfers Abderrahmane Bacha
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Paradou AC
|
Kais
|
Gratis | € 0 | |
ES Setif
|
Paradou AC
|
Gratis | € 0 | |
USM Alger
|
ES Setif
|
Gratis | € 0 | |
Khenchela
|
USM Alger
|
Transfer | - | |
USM Alger
|
Khenchela
|
Uitgeleend | - |
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Abderrahmane Bacha in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Abderrahmane Bacha een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Abderrahmane Bacha een assist heeft gegeven in de match.