Raiffeisen Super League

Klassement 2021 / 2022

Super League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 FC Zurich FC Zurich 76 36 23 6 7 78 46 +32 3.4 2,06 64% 67%
2 FC Basel 1893 FC Basel 1893 62 36 15 4 17 70 41 +29 3.1 1,72 61% 53%
3 BSC Young Boys BSC Young Boys 60 36 16 8 12 80 50 +30 3.6 1,67 75% 75%
4 FC Lugano FC Lugano 54 36 16 14 6 50 54 -4 2.9 1,50 56% 56%
5 FC ST. Gallen FC ST. Gallen 50 36 14 14 8 68 63 +5 3.6 1,39 67% 72%
6 Servette FC Servette FC 44 36 12 16 8 50 66 -16 3.2 1,22 61% 61%
7 FC Sion FC Sion 41 36 11 17 8 46 67 -21 3.1 1,14 64% 56%
8 Grasshoppers Grasshoppers 40 36 9 14 13 54 58 -4 3.1 1,14 69% 50%
9 FC Luzern FC Luzern 40 36 9 14 13 52 64 -12 3.2 1,16 68% 61%
10 Lausanne Lausanne 22 36 4 22 10 37 76 -39 3.1 0,61 64% 61%

Raiffeisen Super League Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen FC Zurich aan de top en Lausanne aan de onderkant is 54 punten.
  • • Verschil tussen FC Zurich op de 1e en FC Basel 1893 op de 2e plaats is 14 punten.

Raiffeisen Super League Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: FC Zurich (12/18 overwinningen, 67%)
  • • Beste uitrecord: FC Zurich (11/18 overwinningen, 61%)
  • • Grootste thuisvoordeel: BSC Young Boys (+0.9 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: FC Basel 1893 (0.1 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (317 thuis, 268 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Raiffeisen Super League op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Uitslagen 2021 / 2022

Statistieken Raiffeisen Super League 2021 / 2022

Alle cijfers hieronder gaan over 182 gespeelde wedstrijden in Raiffeisen Super League 2021 / 2022.

Doelpunten per wedstrijd 3,24 590 doelpunten
Beide ploegen scoren 65% 118 van de 182
Over 2.5 doelpunten 61% 111 van de 182
Wedstrijden met een clean sheet 35% 64 van de 182

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 75 (41%)
Gelijkspel 53 (29%)
Uitploeg wint 54 (30%)
Doelpunten thuisploegen 320 (1,76 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 270 (1,48 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 178 98% 2%
Over 1.5 159 87% 13%
Over 2.5 111 61% 39%
Over 3.5 80 44% 56%
Over 4.5 34 19% 81%
Over 5.5 21 12% 88%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 232 (39%)
Doelpunten tweede helft 329 (56%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 37 (20%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 68 (37%)
Beide ploegen scoren in beide helften 12 (7%)
Minuten per doelpunt 27,8

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 25 13.7%
2 - 2 18 9.9%
3 - 1 16 8.8%
0 - 2 13 7.1%
1 - 0 11 6%
1 - 2 11 6%
2 - 0 10 5.5%
2 - 1 9 4.9%
0 - 1 8 4.4%
1 - 3 7 3.8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (182 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
2 48 26.4%
4 46 25.3%
3 31 17%
1 19 10.4%
6 15 8.2%
5 13 7.1%
7 5 2.7%
0 4 2.2%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,38
Thuisploeg 4,92
Uitploeg 4,46
Over 6.5 hoekschoppen 81%
Over 7.5 hoekschoppen 71%
Over 8.5 hoekschoppen 58%
Over 9.5 hoekschoppen 44%
Over 10.5 hoekschoppen 36%
Over 11.5 hoekschoppen 25%
Over 12.5 hoekschoppen 15%

Gebaseerd op 180 van de 182 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 5,17
Gele kaarten 848
Rode kaarten 41
Over 2.5 kaarten 92%
Over 3.5 kaarten 76%
Over 4.5 kaarten 55%
Over 5.5 kaarten 38%
Over 6.5 kaarten 26%

Gebaseerd op 172 van de 182 wedstrijden.

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 26,72
Schoten op doel per wedstrijd 9,15
Balbezit thuisploeg 51%
Balbezit uitploeg 49%
Fouten per wedstrijd 22,96
Buitenspel per wedstrijd 3,05

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
10%
8%
8%
9%
14%
10%
12%
12%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Meer info

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
3 Servette FC Servette FC

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Raiffeisen Super League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
2 Lausanne Lausanne
2 FC Zurich FC Zurich

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Raiffeisen Super League. Een verlies breekt de reeks.
# Team
7 FC Luzern FC Luzern
4 FC Basel 1893 FC Basel 1893
3 Servette FC Servette FC
3 BSC Young Boys BSC Young Boys
2 FC Sion FC Sion
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook