Vysshaya Liga

Klassement 2026 / 2027

Premier League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 FC Isloch Minsk R. FC Isloch Minsk R. 58 27 17 3 7 51 21 +30 2.7 2,12 50% 46%
2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 58 27 18 5 4 50 23 +27 2.7 2,12 50% 50%
3 MKK-Dnepr MKK-Dnepr 56 26 16 2 8 52 19 +33 2.7 2,27 54% 54%
4 Dinamo Brest Dinamo Brest 50 27 15 7 5 48 27 +21 2.8 1,85 52% 59%
5 Neman Neman 46 27 14 9 4 33 25 +8 2.1 1,70 41% 41%
6 FC Vitebsk FC Vitebsk 40 27 11 9 7 30 26 +4 2.1 1,48 33% 30%
7 FC Gomel FC Gomel 40 27 11 9 7 38 29 +9 2.5 1,48 52% 41%
8 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 36 27 10 11 6 35 35 0 2.6 1,33 30% 41%
9 FC Minsk FC Minsk 34 26 10 12 4 33 36 -3 2.7 1,26 48% 56%
10 Slavia Mozyr Slavia Mozyr 31 27 8 12 7 34 38 -4 2.7 1,15 59% 52%
11 Baranovichi Baranovichi 31 27 8 12 7 30 43 -13 2.7 1,15 48% 52%
12 Arsenal Arsenal 27 27 6 12 9 25 44 -19 2.6 1,00 44% 41%
13 Belshina Belshina 24 27 6 15 6 28 50 -22 2.9 0,92 50% 42%
14 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev 23 27 4 12 11 26 41 -15 2.5 0,85 59% 48%
15 Bate Borisov Bate Borisov 21 27 4 14 9 19 34 -15 2 0,78 37% 37%
16 Naftan Naftan 17 27 4 18 5 24 65 -41 3.3 0,63 41% 59%

Vysshaya Liga Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen FC Isloch Minsk R. aan de top en Naftan aan de onderkant is 41 punten.
  • • Verschil tussen FC Isloch Minsk R. op de 1e en Dinamo Minsk op de 2e plaats is 0 punten.

Vysshaya Liga Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: FC Isloch Minsk R. (11/14 overwinningen, 79%)
  • • Beste uitrecord: Dinamo Minsk (10/13 overwinningen, 77%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Belshina (+1 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Baranovichi (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (307 thuis, 249 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Vysshaya Liga op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Vysshaya Liga 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 214 gespeelde wedstrijden in Vysshaya Liga 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,59 554 doelpunten
Beide ploegen scoren 47% 100 van de 214
Over 2.5 doelpunten 47% 100 van de 214
Wedstrijden met een clean sheet 53% 114 van de 214

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 87 (41%)
Gelijkspel 53 (25%)
Uitploeg wint 74 (35%)
Doelpunten thuisploegen 308 (1,44 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 246 (1,15 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 196 92% 8%
Over 1.5 154 72% 28%
Over 2.5 100 47% 53%
Over 3.5 54 25% 75%
Over 4.5 29 14% 86%
Over 5.5 20 9% 91%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 260 (47%)
Doelpunten tweede helft 294 (53%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 33 (15%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37 (17%)
Beide ploegen scoren in beide helften 8 (4%)
Minuten per doelpunt 34,8

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 26 12.1%
0 - 1 23 10.7%
1 - 0 19 8.9%
2 - 0 18 8.4%
0 - 0 18 8.4%
1 - 2 15 7%
2 - 1 14 6.5%
3 - 0 12 5.6%
0 - 2 10 4.7%
3 - 1 7 3.3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (214 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
2 54 25.2%
3 46 21.5%
1 42 19.6%
4 25 11.7%
6 19 8.9%
0 18 8.4%
5 9 4.2%
7 1 0.5%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,86
Thuisploeg 5,20
Uitploeg 4,66
Over 6.5 hoekschoppen 81%
Over 7.5 hoekschoppen 75%
Over 8.5 hoekschoppen 64%
Over 9.5 hoekschoppen 56%
Over 10.5 hoekschoppen 42%
Over 11.5 hoekschoppen 29%
Over 12.5 hoekschoppen 25%

Gebaseerd op 106 van de 214 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 3,30
Gele kaarten 682
Rode kaarten 24
Over 2.5 kaarten 64%
Over 3.5 kaarten 43%
Over 4.5 kaarten 24%
Over 5.5 kaarten 12%
Over 6.5 kaarten 7%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 17,77
Schoten op doel per wedstrijd 8,79
Balbezit thuisploeg 51%
Balbezit uitploeg 48%
Fouten per wedstrijd 24,99
Buitenspel per wedstrijd 4,01

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
9%
9%
14%
8%
12%
9%
13%
10%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Vysshaya Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
5 MKK-Dnepr MKK-Dnepr
5 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 Slavia Mozyr Slavia Mozyr
2 FC Isloch Minsk R. FC Isloch Minsk R.
2 Dinamo Brest Dinamo Brest
2 Baranovichi Baranovichi

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Vysshaya Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
4 Bate Borisov Bate Borisov
4 FC Minsk FC Minsk
3 Naftan Naftan
2 FC Gomel FC Gomel
2 FC Vitebsk FC Vitebsk
2 Neman Neman

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Vysshaya Liga. Een verlies breekt de reeks.
# Team
14 MKK-Dnepr MKK-Dnepr
7 Dinamo Brest Dinamo Brest
5 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
3 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev
3 FC Isloch Minsk R. FC Isloch Minsk R.
2 Baranovichi Baranovichi
2 Arsenal Arsenal
2 Slavia Mozyr Slavia Mozyr
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook