Vysshaya Liga

Klassement 2026 / 2027

Premier League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 FC Isloch Minsk R. FC Isloch Minsk R. 41 19 12 2 5 33 14 +19 2.5 2,13 50% 44%
2 MKK-Dnepr MKK-Dnepr 39 18 11 1 6 36 15 +21 2.8 2,27 60% 67%
3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 39 18 12 3 3 35 15 +20 2.8 2,36 64% 57%
4 FC Gomel FC Gomel 36 21 10 5 6 30 16 +14 2.2 1,61 44% 28%
5 FC Vitebsk FC Vitebsk 32 21 9 7 5 21 20 +1 2 1,44 39% 28%
6 Dinamo Brest Dinamo Brest 31 20 9 7 4 32 21 +11 2.7 1,67 44% 61%
7 Neman Neman 30 19 9 7 3 21 17 +4 2 1,41 47% 41%
8 FC Minsk FC Minsk 28 20 8 8 4 26 26 0 2.6 1,56 56% 56%
9 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 27 20 7 7 6 28 22 +6 2.5 1,44 31% 31%
10 Slavia Mozyr Slavia Mozyr 25 20 6 7 7 23 24 -1 2.4 1,24 65% 47%
11 Baranovichi Baranovichi 21 20 5 9 6 22 35 -13 2.9 0,94 56% 56%
12 Arsenal Arsenal 21 20 5 9 6 22 35 -13 2.9 1,17 50% 50%
13 Bate Borisov Bate Borisov 17 19 3 8 8 14 22 -8 1.9 0,81 38% 38%
14 Belshina Belshina 16 19 4 11 4 17 33 -16 2.6 0,75 50% 44%
15 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev 15 20 2 9 9 16 29 -13 2.3 0,72 56% 44%
16 Naftan Naftan 10 20 2 14 4 17 49 -32 3.3 0,59 47% 59%

Vysshaya Liga Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen FC Isloch Minsk R. aan de top en Naftan aan de onderkant is 31 punten.
  • • Verschil tussen FC Isloch Minsk R. op de 1e en MKK-Dnepr op de 2e plaats is 2 punten.

Vysshaya Liga Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: FC Isloch Minsk R. (7/8 overwinningen, 88%)
  • • Beste uitrecord: MKK-Dnepr (8/9 overwinningen, 89%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Belshina (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Neman (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (217 thuis, 176 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Vysshaya Liga op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Vysshaya Liga 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 135 gespeelde wedstrijden in Vysshaya Liga 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,57 347 doelpunten
Beide ploegen scoren 50% 67 van de 135
Over 2.5 doelpunten 47% 63 van de 135
Wedstrijden met een clean sheet 50% 68 van de 135

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 49 (36%)
Gelijkspel 37 (27%)
Uitploeg wint 49 (36%)
Doelpunten thuisploegen 188 (1,39 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 159 (1,18 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 125 93% 7%
Over 1.5 101 75% 25%
Over 2.5 63 47% 53%
Over 3.5 31 23% 77%
Over 4.5 16 12% 88%
Over 5.5 10 7% 93%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 167 (48%)
Doelpunten tweede helft 180 (52%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24 (18%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25 (19%)
Beide ploegen scoren in beide helften 7 (5%)
Minuten per doelpunt 35,0

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 23 14.6%
0 - 1 16 10.2%
2 - 0 14 8.9%
0 - 0 14 8.9%
1 - 0 13 8.3%
1 - 2 13 8.3%
3 - 0 9 5.7%
2 - 1 9 5.7%
0 - 2 7 4.5%
2 - 3 5 3.2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (157 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
2 44 28%
3 35 22.3%
1 29 18.5%
4 17 10.8%
0 14 8.9%
6 11 7%
5 6 3.8%
7 1 0.6%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,93
Thuisploeg 4,85
Uitploeg 5,07
Over 6.5 hoekschoppen 85%
Over 7.5 hoekschoppen 78%
Over 8.5 hoekschoppen 63%
Over 9.5 hoekschoppen 52%
Over 10.5 hoekschoppen 37%
Over 11.5 hoekschoppen 30%
Over 12.5 hoekschoppen 26%

Gebaseerd op 27 van de 135 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 3,32
Gele kaarten 435
Rode kaarten 13
Over 2.5 kaarten 63%
Over 3.5 kaarten 41%
Over 4.5 kaarten 23%
Over 5.5 kaarten 16%
Over 6.5 kaarten 9%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 13,00
Schoten op doel per wedstrijd 6,60
Balbezit thuisploeg 47%
Balbezit uitploeg 46%
Fouten per wedstrijd 24,32
Buitenspel per wedstrijd 3,95

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
10%
14%
7%
13%
10%
11%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Vysshaya Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 Neman Neman

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
3 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Vysshaya Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
6 Arsenal Arsenal
4 Naftan Naftan
3 FC Minsk FC Minsk

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Vysshaya Liga. Een verlies breekt de reeks.
# Team
12 FC Isloch Minsk R. FC Isloch Minsk R.
7 MKK-Dnepr MKK-Dnepr
3 FC Dnepr Mogilev FC Dnepr Mogilev
3 Neman Neman
3 FC Gomel FC Gomel
2 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
2 Baranovichi Baranovichi
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook