Vysshaya Liga
Klassement 2025 / 2026
Vysshaya Liga 2025
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MKK-Dnepr
|
68 | 30 | 21 | 4 | 5 | 53 | 18 | +35 | 2.4 | 2,27 | 37% | 37% |
| 2 |
Dinamo Minsk
|
63 | 30 | 19 | 5 | 6 | 52 | 27 | +25 | 2.6 | 2,03 | 52% | 58% |
| 3 |
Slavia Mozyr
|
57 | 30 | 17 | 7 | 6 | 53 | 32 | +21 | 2.8 | 1,90 | 57% | 53% |
| 4 |
Dinamo Brest
|
51 | 30 | 15 | 9 | 6 | 42 | 30 | +12 | 2.4 | 1,70 | 33% | 37% |
| 5 |
FC Minsk
|
51 | 30 | 15 | 9 | 6 | 48 | 47 | +1 | 3.2 | 1,70 | 67% | 67% |
| 6 |
Torpedo Zhodino
|
49 | 30 | 13 | 7 | 10 | 43 | 30 | +13 | 2.4 | 1,63 | 50% | 40% |
| 7 |
FC Isloch Minsk R.
|
49 | 30 | 12 | 5 | 13 | 45 | 26 | +19 | 2.4 | 1,63 | 43% | 43% |
| 8 |
Neman
|
45 | 30 | 14 | 13 | 3 | 41 | 31 | +10 | 2.4 | 1,50 | 43% | 47% |
| 9 |
FC Gomel
|
43 | 30 | 12 | 11 | 7 | 35 | 34 | +1 | 2.3 | 1,43 | 37% | 37% |
| 10 |
Bate Borisov
|
40 | 30 | 11 | 12 | 7 | 38 | 43 | -5 | 2.7 | 1,33 | 43% | 47% |
| 11 |
Arsenal
|
33 | 30 | 7 | 11 | 12 | 27 | 35 | -8 | 2.1 | 1,10 | 43% | 33% |
| 12 |
FC Vitebsk
|
28 | 30 | 9 | 17 | 4 | 37 | 46 | -9 | 2.8 | 1,03 | 47% | 57% |
| 13 |
Naftan
|
28 | 30 | 8 | 18 | 4 | 35 | 55 | -20 | 3 | 0,93 | 37% | 57% |
| 14 |
Smorgon
|
28 | 30 | 7 | 16 | 7 | 23 | 43 | -20 | 2.2 | 0,97 | 41% | 34% |
| 15 |
FC Slutsk
|
21 | 30 | 5 | 19 | 6 | 20 | 51 | -31 | 2.4 | 0,77 | 39% | 52% |
| 16 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
11 | 30 | 3 | 25 | 2 | 19 | 63 | -44 | 2.7 | 0,37 | 40% | 57% |
Vysshaya Liga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen MKK-Dnepr aan de top en Molodechno-DYuSSh 4 aan de onderkant is 57 punten.
- • Verschil tussen MKK-Dnepr op de 1e en Dinamo Minsk op de 2e plaats is 5 punten.
Vysshaya Liga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Dinamo Minsk (12/15 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: MKK-Dnepr (11/15 overwinningen, 73%)
- • Grootste thuisvoordeel: Dinamo Minsk (+0.9 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Bate Borisov (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (336 thuis, 275 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Vysshaya Liga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2025 / 2026
Statistieken Vysshaya Liga 2025 / 2026
Alle cijfers hieronder gaan over 243 gespeelde wedstrijden in Vysshaya Liga 2025 / 2026.
Doelpunten per wedstrijd
2,53
614 doelpunten
Beide ploegen scoren
44%
107 van de 243
Over 2.5 doelpunten
47%
114 van de 243
Wedstrijden met een clean sheet
56%
136 van de 243
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 106 (44%) |
| Gelijkspel | 52 (21%) |
| Uitploeg wint | 85 (35%) |
| Doelpunten thuisploegen | 338 (1,39 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 276 (1,14 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 228 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 169 | 70% | 30% |
| Over 2.5 | 114 | 47% | 53% |
| Over 3.5 | 66 | 27% | 73% |
| Over 4.5 | 28 | 12% | 88% |
| Over 5.5 | 7 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 282 (46%) |
| Doelpunten tweede helft | 329 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 42 (17%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 51 (21%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 35,6 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 36 | 14.8% |
| 1 - 0 | 23 | 9.5% |
| 1 - 1 | 23 | 9.5% |
| 2 - 0 | 19 | 7.8% |
| 2 - 1 | 19 | 7.8% |
| 0 - 0 | 15 | 6.2% |
| 2 - 2 | 13 | 5.3% |
| 0 - 2 | 13 | 5.3% |
| 3 - 1 | 12 | 4.9% |
| 1 - 2 | 11 | 4.5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (243 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 59 | 24.3% |
| 2 | 55 | 22.6% |
| 3 | 48 | 19.8% |
| 4 | 38 | 15.6% |
| 5 | 21 | 8.6% |
| 0 | 15 | 6.2% |
| 6 | 6 | 2.5% |
| 8 | 1 | 0.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,00 |
| Thuisploeg | 4,67 |
| Uitploeg | 5,33 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 67% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 67% |
Gebaseerd op 3 van de 243 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,22 |
| Gele kaarten | 751 |
| Rode kaarten | 32 |
| Over 2.5 kaarten | 65% |
| Over 3.5 kaarten | 40% |
| Over 4.5 kaarten | 21% |
| Over 5.5 kaarten | 12% |
| Over 6.5 kaarten | 5% |
Wedstrijdstatistieken
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 21,67 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,67 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
10%
10%
10%
12%
11%
11%
12%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Slavia Mozyr
|
53 |
MKK-Dnepr
|
53 |
Dinamo Minsk
|
52 |
FC Minsk
|
48 |
FC Isloch Minsk R.
|
45 |
Torpedo Zhodino
|
43 |
Dinamo Brest
|
42 |
Neman
|
41 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Molodechno-DYuSSh 4
|
63 |
Naftan
|
55 |
FC Slutsk
|
51 |
FC Minsk
|
47 |
FC Vitebsk
|
46 |
Smorgon
|
44 |
Bate Borisov
|
43 |
Arsenal
|
35 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
MKK-Dnepr
|
17 |
FC Isloch Minsk R.
|
15 |
Dinamo Brest
|
12 |
FC Gomel
|
12 |
Bate Borisov
|
11 |
Dinamo Minsk
|
11 |
Slavia Mozyr
|
10 |
Neman
|
9 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
MKK-Dnepr
|
2,27 |
Dinamo Minsk
|
2,03 |
Slavia Mozyr
|
1,90 |
Dinamo Brest
|
1,70 |
FC Minsk
|
1,70 |
Torpedo Zhodino
|
1,63 |
FC Isloch Minsk R.
|
1,63 |
Neman
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Minsk
|
67% |
Slavia Mozyr
|
57% |
Dinamo Minsk
|
52% |
Torpedo Zhodino
|
50% |
FC Vitebsk
|
47% |
Bate Borisov
|
43% |
FC Isloch Minsk R.
|
43% |
Neman
|
43% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Minsk
|
67% |
Dinamo Minsk
|
58% |
FC Vitebsk
|
57% |
Naftan
|
57% |
Molodechno-DYuSSh 4
|
57% |
Slavia Mozyr
|
53% |
FC Slutsk
|
52% |
Bate Borisov
|
47% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Bate Borisov
|
2,10 |
Smorgon
|
2,03 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
1,90 |
MKK-Dnepr
|
1,90 |
FC Minsk
|
1,87 |
Neman
|
1,73 |
FC Isloch Minsk R.
|
1,67 |
Arsenal
|
1,67 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Dinamo Minsk
|
10,00 |
Slavia Mozyr
|
9,00 |
Arsenal
|
5,00 |
Bate Borisov
|
4,00 |
FC Minsk
|
2,00 |
Neman
|
0,00 |
Spelers in cijfers
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Vysshaya Liga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FC Minsk
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Vysshaya Liga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
| 2 |
FC Slutsk
|
| 2 |
FC Vitebsk
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Vysshaya Liga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 11 |
Dinamo Minsk
|
| 6 |
MKK-Dnepr
|
| 3 |
Torpedo Zhodino
|
| 3 |
FC Isloch Minsk R.
|
| 2 |
FC Minsk
|















