Cymru Premier

Klassement 2026 / 2027

Premier League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 Barry Town Barry Town 18 6 6 0 0 17 7 +10 4 3,00 67% 67%
2 GAP Connah S Quay FC GAP Connah S Quay FC 16 7 5 1 1 18 5 +13 3.3 2,00 67% 100%
3 The New Saints The New Saints 16 6 5 0 1 16 3 +13 3.2 2,33 0% 0%
4 Caernarfon Town Caernarfon Town 15 7 5 2 0 18 9 +9 3.9 2,00 67% 100%
5 Llandudno Llandudno 15 7 5 2 0 15 7 +8 3.1 3,00 67% 100%
6 Penybont Penybont 15 7 4 0 3 11 5 +6 2.3 2,33 33% 67%
7 Cardiff MET Cardiff MET 13 7 4 2 1 18 9 +9 3.9 2,00 33% 33%
8 Airbus UK Airbus UK 12 7 4 3 0 13 9 +4 3.1 2,00 0% 0%
9 Colwyn Bay Colwyn Bay 10 7 3 3 1 8 11 -3 2.7 1,33 33% 67%
10 Cambrian & Clydach Cambrian & Clydach 9 7 2 2 3 10 10 0 2.9 1,33 67% 33%
11 Briton Ferry Briton Ferry 7 7 2 4 1 5 12 -7 2.4 1,33 67% 33%
12 Haverfordwest County AFC Haverfordwest County AFC 4 7 1 5 1 3 13 -10 2.3 0,00 0% 33%
13 Ammanford AFC Ammanford AFC 2 7 0 5 2 4 16 -12 2.9 0,33 67% 67%
14 Trefelin Trefelin 2 7 0 5 2 3 18 -15 3 0,00 0% 67%
15 Flint Town United Flint Town United 1 7 0 6 1 6 14 -8 2.9 0,00 67% 67%
16 Holywell Holywell 1 7 0 6 1 10 27 -17 5.3 0,00 100% 100%

Cymru Premier Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Barry Town aan de top en Holywell aan de onderkant is 17 punten.
  • • Verschil tussen Barry Town op de 1e en GAP Connah S Quay FC op de 2e plaats is 2 punten.

Cymru Premier Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: Barry Town (3/3 overwinningen, 100%)
  • • Beste uitrecord: Barry Town (3/3 overwinningen, 100%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Colwyn Bay (+2.8 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Barry Town (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (94 thuis, 81 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Cymru Premier op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Cymru Premier 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 24 gespeelde wedstrijden in Cymru Premier 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,96 71 doelpunten
Beide ploegen scoren 46% 11 van de 24
Over 2.5 doelpunten 58% 14 van de 24
Wedstrijden met een clean sheet 54% 13 van de 24

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 13 (54%)
Gelijkspel 3 (13%)
Uitploeg wint 8 (33%)
Doelpunten thuisploegen 42 (1,75 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 29 (1,21 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 23 96% 4%
Over 1.5 19 79% 21%
Over 2.5 14 58% 42%
Over 3.5 8 33% 67%
Over 4.5 4 17% 83%
Over 5.5 2 8% 92%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 38 (54%)
Doelpunten tweede helft 33 (46%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6 (25%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 2 (8%)
Beide ploegen scoren in beide helften 0 (0%)
Minuten per doelpunt 30,4

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 6 10.7%
1 - 0 6 10.7%
1 - 1 5 8.9%
3 - 0 4 7.1%
2 - 1 4 7.1%
0 - 2 4 7.1%
2 - 2 3 5.4%
1 - 2 3 5.4%
2 - 3 2 3.6%
1 - 3 2 3.6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (56 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
2 15 26.8%
3 13 23.2%
1 8 14.3%
4 7 12.5%
5 6 10.7%
6 3 5.4%
8 2 3.6%
7 1 1.8%

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 3,83
Gele kaarten 91
Rode kaarten 1
Over 2.5 kaarten 67%
Over 3.5 kaarten 50%
Over 4.5 kaarten 38%
Over 5.5 kaarten 21%
Over 6.5 kaarten 13%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
13%
11%
17%
7%
8%
3%
14%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Cymru Premier. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
6 Barry Town Barry Town
5 The New Saints The New Saints
2 Airbus UK Airbus UK

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Cambrian & Clydach Cambrian & Clydach
2 Penybont Penybont

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Cymru Premier. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
3 Briton Ferry Briton Ferry
2 Flint Town United Flint Town United
2 Ammanford AFC Ammanford AFC

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Cymru Premier. Een verlies breekt de reeks.
# Team
6 GAP Connah S Quay FC GAP Connah S Quay FC
6 The New Saints The New Saints
6 Barry Town Barry Town
6 Penybont Penybont
3 Cardiff MET Cardiff MET
2 Cambrian & Clydach Cambrian & Clydach
2 Haverfordwest County AFC Haverfordwest County AFC
2 Airbus UK Airbus UK
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook