Cymru Premier
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
40 | 14 | 13 | 0 | 1 | 53 | 6 | +47 | 4.2 | 2,73 | 33% | 60% |
| 2 |
GAP Connah S Quay FC
|
34 | 14 | 11 | 2 | 1 | 32 | 9 | +23 | 2.9 | 2,33 | 47% | 60% |
| 3 |
Penybont
|
33 | 14 | 10 | 1 | 3 | 30 | 11 | +19 | 2.9 | 2,36 | 57% | 64% |
| 4 |
Caernarfon Town
|
29 | 15 | 9 | 4 | 2 | 42 | 19 | +23 | 4.1 | 1,93 | 67% | 80% |
| 5 |
Colwyn Bay
|
29 | 15 | 9 | 4 | 2 | 26 | 17 | +9 | 2.9 | 1,93 | 33% | 47% |
| 6 |
Barry Town
|
28 | 15 | 9 | 5 | 1 | 32 | 26 | +6 | 3.9 | 1,87 | 73% | 80% |
| 7 |
Airbus UK
|
27 | 15 | 9 | 6 | 0 | 31 | 22 | +9 | 3.5 | 1,80 | 47% | 60% |
| 8 |
Cardiff MET
|
22 | 15 | 6 | 5 | 4 | 26 | 23 | +3 | 3.3 | 1,47 | 40% | 60% |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
18 | 15 | 5 | 7 | 3 | 23 | 38 | -15 | 4.1 | 1,20 | 53% | 73% |
| 10 |
Llandudno
|
16 | 15 | 5 | 9 | 1 | 22 | 28 | -6 | 3.3 | 1,07 | 53% | 60% |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
16 | 15 | 5 | 9 | 1 | 12 | 20 | -8 | 2.1 | 1,07 | 33% | 40% |
| 12 |
Briton Ferry
|
15 | 15 | 4 | 8 | 3 | 16 | 25 | -9 | 2.7 | 1,00 | 60% | 53% |
| 13 |
Flint Town United
|
14 | 15 | 4 | 9 | 2 | 19 | 25 | -6 | 2.9 | 0,93 | 40% | 53% |
| 14 |
Ammanford AFC
|
9 | 15 | 2 | 10 | 3 | 10 | 42 | -32 | 3.5 | 0,60 | 40% | 60% |
| 15 |
Trefelin
|
6 | 15 | 1 | 11 | 3 | 8 | 36 | -28 | 2.9 | 0,40 | 40% | 53% |
| 16 |
Holywell
|
2 | 14 | 0 | 12 | 2 | 14 | 49 | -35 | 4.5 | 0,14 | 79% | 79% |
Cymru Premier Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen The New Saints aan de top en Holywell aan de onderkant is 38 punten.
- • Verschil tussen The New Saints op de 1e en GAP Connah S Quay FC op de 2e plaats is 6 punten.
Cymru Premier Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: The New Saints (8/8 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: The New Saints (5/6 overwinningen, 83%)
- • Grootste thuisvoordeel: Colwyn Bay (+1.8 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Ammanford AFC (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (220 thuis, 176 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Cymru Premier op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Cymru Premier 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 119 gespeelde wedstrijden in Cymru Premier 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,33
396 doelpunten
Beide ploegen scoren
50%
59 van de 119
Over 2.5 doelpunten
61%
73 van de 119
Wedstrijden met een clean sheet
50%
60 van de 119
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 59 (50%) |
| Gelijkspel | 17 (14%) |
| Uitploeg wint | 43 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 220 (1,85 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 176 (1,48 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 117 | 98% | 2% |
| Over 1.5 | 96 | 81% | 19% |
| Over 2.5 | 73 | 61% | 39% |
| Over 3.5 | 48 | 40% | 60% |
| Over 4.5 | 31 | 26% | 74% |
| Over 5.5 | 13 | 11% | 89% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 183 (46%) |
| Doelpunten tweede helft | 213 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 30 (25%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 27,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 12 | 10.1% |
| 3 - 0 | 9 | 7.6% |
| 2 - 1 | 9 | 7.6% |
| 1 - 1 | 9 | 7.6% |
| 0 - 1 | 9 | 7.6% |
| 2 - 0 | 8 | 6.7% |
| 2 - 2 | 6 | 5% |
| 0 - 2 | 6 | 5% |
| 1 - 2 | 5 | 4.2% |
| 1 - 3 | 5 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (119 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 25 | 21% |
| 2 | 23 | 19.3% |
| 1 | 21 | 17.6% |
| 5 | 18 | 15.1% |
| 4 | 17 | 14.3% |
| 6 | 4 | 3.4% |
| 7 | 4 | 3.4% |
| 9 | 2 | 1.7% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,10 |
| Gele kaarten | 452 |
| Rode kaarten | 36 |
| Over 2.5 kaarten | 70% |
| Over 3.5 kaarten | 61% |
| Over 4.5 kaarten | 41% |
| Over 5.5 kaarten | 29% |
| Over 6.5 kaarten | 18% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
9%
9%
12%
13%
10%
13%
10%
16%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
The New Saints
|
53 |
Caernarfon Town
|
42 |
GAP Connah S Quay FC
|
32 |
Barry Town
|
32 |
Airbus UK
|
31 |
Penybont
|
30 |
Colwyn Bay
|
26 |
Cardiff MET
|
26 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Holywell
|
49 |
Ammanford AFC
|
42 |
Cambrian & Clydach
|
38 |
Trefelin
|
36 |
Llandudno
|
28 |
Barry Town
|
26 |
Flint Town United
|
25 |
Briton Ferry
|
25 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
The New Saints
|
10 |
GAP Connah S Quay FC
|
8 |
Colwyn Bay
|
7 |
Cardiff MET
|
5 |
Penybont
|
5 |
Caernarfon Town
|
4 |
Airbus UK
|
4 |
Flint Town United
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
The New Saints
|
2,73 |
Penybont
|
2,36 |
GAP Connah S Quay FC
|
2,33 |
Caernarfon Town
|
1,93 |
Colwyn Bay
|
1,93 |
Barry Town
|
1,87 |
Airbus UK
|
1,80 |
Cardiff MET
|
1,47 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Holywell
|
79% |
Barry Town
|
73% |
Caernarfon Town
|
67% |
Briton Ferry
|
60% |
Penybont
|
57% |
Llandudno
|
53% |
Cambrian & Clydach
|
53% |
Airbus UK
|
47% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Caernarfon Town
|
80% |
Barry Town
|
80% |
Holywell
|
79% |
Cambrian & Clydach
|
73% |
Penybont
|
64% |
The New Saints
|
60% |
Airbus UK
|
60% |
Llandudno
|
60% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Llandudno
|
3,40 |
Flint Town United
|
2,73 |
Cambrian & Clydach
|
2,67 |
Briton Ferry
|
2,40 |
Holywell
|
2,36 |
Haverfordwest County AFC
|
2,33 |
Colwyn Bay
|
2,20 |
Barry Town
|
2,07 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Cymru Premier. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 13 |
The New Saints
|
| 6 |
GAP Connah S Quay FC
|
| 4 |
Airbus UK
|
| 2 |
Haverfordwest County AFC
|
| 2 |
Flint Town United
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Cymru Premier. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Llandudno
|
| 4 |
Cambrian & Clydach
|
| 3 |
Holywell
|
| 2 |
Trefelin
|
| 2 |
Ammanford AFC
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Cymru Premier. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 14 |
The New Saints
|
| 6 |
GAP Connah S Quay FC
|
| 4 |
Airbus UK
|
| 3 |
Colwyn Bay
|
| 2 |
Haverfordwest County AFC
|
| 2 |
Flint Town United
|















