Cymru Premier

Klassement 2026 / 2027

Premier League

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 The New Saints The New Saints 37 13 12 0 1 44 6 +38 3.8 2,85 38% 62%
2 GAP Connah S Quay FC GAP Connah S Quay FC 31 13 10 2 1 30 9 +21 3 2,38 54% 69%
3 Penybont Penybont 30 13 9 1 3 25 11 +14 2.8 2,31 62% 62%
4 Caernarfon Town Caernarfon Town 26 13 8 3 2 37 15 +22 4 2,00 62% 77%
5 Colwyn Bay Colwyn Bay 25 13 8 4 1 22 15 +7 2.8 1,92 31% 46%
6 Barry Town Barry Town 25 13 8 4 1 28 23 +5 3.9 1,92 77% 77%
7 Cardiff MET Cardiff MET 21 13 6 4 3 24 16 +8 3.1 1,62 38% 54%
8 Airbus UK Airbus UK 21 13 7 6 0 25 18 +7 3.3 1,62 38% 54%
9 Cambrian & Clydach Cambrian & Clydach 18 13 5 5 3 21 33 -12 4.2 1,38 54% 77%
10 Llandudno Llandudno 16 13 5 7 1 22 23 -1 3.5 1,23 62% 62%
11 Briton Ferry Briton Ferry 12 13 3 7 3 12 22 -10 2.6 0,92 62% 46%
12 Haverfordwest County AFC Haverfordwest County AFC 10 13 3 9 1 8 19 -11 2.1 0,77 31% 38%
13 Ammanford AFC Ammanford AFC 9 13 2 8 3 10 32 -22 3.2 0,69 46% 62%
14 Flint Town United Flint Town United 8 13 2 9 2 12 25 -13 2.8 0,62 46% 54%
15 Trefelin Trefelin 6 13 1 9 3 8 31 -23 3 0,46 46% 54%
16 Holywell Holywell 2 13 0 11 2 14 44 -30 4.5 0,15 85% 77%

Cymru Premier Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen The New Saints aan de top en Holywell aan de onderkant is 35 punten.
  • • Verschil tussen The New Saints op de 1e en GAP Connah S Quay FC op de 2e plaats is 6 punten.

Cymru Premier Thuis-/Uitprestaties

  • • Beste thuisrecord: The New Saints (7/7 overwinningen, 100%)
  • • Beste uitrecord: The New Saints (5/6 overwinningen, 83%)
  • • Grootste thuisvoordeel: Colwyn Bay (+2 punten per wedstrijd thuis)
  • • Meest gebalanceerde team: Ammanford AFC (0 verschil tussen thuis en uit)
  • • Verdeling van competitiedoelpunten: 54% gescoord thuis, 46% uit (185 thuis, 157 uit)

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Cymru Premier op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Cymru Premier 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 104 gespeelde wedstrijden in Cymru Premier 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 3,29 342 doelpunten
Beide ploegen scoren 52% 54 van de 104
Over 2.5 doelpunten 61% 63 van de 104
Wedstrijden met een clean sheet 48% 50 van de 104

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 51 (49%)
Gelijkspel 15 (14%)
Uitploeg wint 38 (37%)
Doelpunten thuisploegen 185 (1,78 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 157 (1,51 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 103 99% 1%
Over 1.5 83 80% 20%
Over 2.5 63 61% 39%
Over 3.5 40 38% 62%
Over 4.5 26 25% 75%
Over 5.5 12 12% 88%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 159 (46%)
Doelpunten tweede helft 183 (54%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19 (18%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26 (25%)
Beide ploegen scoren in beide helften 4 (4%)
Minuten per doelpunt 27,4

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 12 11.5%
2 - 1 9 8.7%
1 - 1 9 8.7%
0 - 1 8 7.7%
3 - 0 7 6.7%
2 - 0 6 5.8%
2 - 2 5 4.8%
1 - 2 5 4.8%
0 - 2 5 4.8%
1 - 3 4 3.8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (104 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
3 23 22.1%
1 20 19.2%
2 20 19.2%
4 14 13.5%
5 14 13.5%
6 4 3.8%
7 4 3.8%
8 2 1.9%

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 4,07
Gele kaarten 393
Rode kaarten 30
Over 2.5 kaarten 70%
Over 3.5 kaarten 61%
Over 4.5 kaarten 40%
Over 5.5 kaarten 28%
Over 6.5 kaarten 16%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
7%
10%
9%
12%
13%
9%
13%
10%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Cymru Premier. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
10 The New Saints The New Saints
5 Penybont Penybont
4 Colwyn Bay Colwyn Bay
3 GAP Connah S Quay FC GAP Connah S Quay FC

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Briton Ferry Briton Ferry

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Cymru Premier. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
2 Haverfordwest County AFC Haverfordwest County AFC
2 Barry Town Barry Town
2 Llandudno Llandudno
2 Ammanford AFC Ammanford AFC

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Cymru Premier. Een verlies breekt de reeks.
# Team
11 Penybont Penybont
11 The New Saints The New Saints
5 Caernarfon Town Caernarfon Town
4 Colwyn Bay Colwyn Bay
3 GAP Connah S Quay FC GAP Connah S Quay FC
2 Cardiff MET Cardiff MET
2 Briton Ferry Briton Ferry
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook