USL Championship
De USL Championship is de tweede klasse voetbal van Amerika. Ben je op zoek naar de uitslagen van de eerste klasse? Ga dan naar de uitslagen van de MLS.
Klassement 2026 / 2027
USL Championship
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampa Bay Rowdies
|
55 | 28 | 16 | 5 | 7 | 49 | 26 | +23 | 2.7 | 1,96 | 43% | 46% |
| 2 |
Detroit City
|
50 | 28 | 14 | 6 | 8 | 34 | 20 | +14 | 1.9 | 1,79 | 39% | 36% |
| 3 |
Charleston Battery
|
46 | 27 | 14 | 9 | 4 | 52 | 33 | +19 | 3.1 | 1,68 | 46% | 54% |
| 4 |
Pittsburgh Riverhounds
|
41 | 28 | 12 | 11 | 5 | 30 | 28 | +2 | 2.1 | 1,46 | 39% | 39% |
| 5 |
Louisville City
|
40 | 27 | 11 | 9 | 7 | 45 | 42 | +3 | 3.2 | 1,48 | 67% | 56% |
| 6 |
Hartford Athletic
|
39 | 27 | 9 | 6 | 12 | 30 | 28 | +2 | 2.1 | 1,43 | 50% | 43% |
| 7 |
Rhode Island
|
38 | 27 | 11 | 11 | 5 | 39 | 30 | +9 | 2.6 | 1,46 | 50% | 43% |
| 8 |
Miami FC
|
36 | 29 | 9 | 11 | 9 | 38 | 47 | -9 | 2.9 | 1,24 | 55% | 55% |
| 9 |
Indy Eleven
|
34 | 28 | 9 | 12 | 7 | 34 | 36 | -2 | 2.5 | 1,21 | 54% | 46% |
| 10 |
Loudoun United
|
27 | 27 | 5 | 10 | 12 | 34 | 44 | -10 | 2.9 | 0,96 | 57% | 46% |
| 11 |
Birmingham Legion
|
23 | 26 | 4 | 11 | 11 | 36 | 43 | -7 | 3 | 0,96 | 63% | 56% |
| 12 |
Brooklyn
|
18 | 27 | 4 | 17 | 6 | 27 | 55 | -28 | 3 | 0,67 | 48% | 63% |
| 13 |
Sporting JAX
|
14 | 27 | 3 | 19 | 5 | 32 | 73 | -41 | 3.9 | 0,50 | 61% | 71% |
USL Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Tampa Bay Rowdies aan de top en Sporting JAX aan de onderkant is 41 punten.
- • Verschil tussen Tampa Bay Rowdies op de 1e en Detroit City op de 2e plaats is 5 punten.
USL Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Charleston Battery (10/14 overwinningen, 71%)
- • Beste uitrecord: Tampa Bay Rowdies (8/15 overwinningen, 53%)
- • Grootste thuisvoordeel: Indy Eleven (+1.3 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Tampa Bay Rowdies (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 58% gescoord thuis, 42% uit (279 thuis, 201 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de USL Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken USL Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 349 gespeelde wedstrijden in USL Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,70
941 doelpunten
Beide ploegen scoren
54%
189 van de 349
Over 2.5 doelpunten
49%
172 van de 349
Wedstrijden met een clean sheet
46%
160 van de 349
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 153 (44%) |
| Gelijkspel | 100 (29%) |
| Uitploeg wint | 96 (28%) |
| Doelpunten thuisploegen | 523 (1,50 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 418 (1,20 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 316 | 91% | 9% |
| Over 1.5 | 249 | 71% | 29% |
| Over 2.5 | 172 | 49% | 51% |
| Over 3.5 | 110 | 32% | 68% |
| Over 4.5 | 60 | 17% | 83% |
| Over 5.5 | 18 | 5% | 95% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 397 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 544 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 70 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 103 (30%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 29 (8%) |
| Minuten per doelpunt | 33,4 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 40 | 11.5% |
| 1 - 0 | 37 | 10.6% |
| 0 - 0 | 33 | 9.5% |
| 2 - 1 | 31 | 8.9% |
| 0 - 1 | 30 | 8.6% |
| 2 - 0 | 26 | 7.4% |
| 2 - 2 | 23 | 6.6% |
| 1 - 2 | 18 | 5.2% |
| 3 - 2 | 16 | 4.6% |
| 3 - 1 | 14 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (349 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 77 | 22.1% |
| 1 | 67 | 19.2% |
| 3 | 62 | 17.8% |
| 4 | 50 | 14.3% |
| 5 | 42 | 12% |
| 0 | 33 | 9.5% |
| 6 | 9 | 2.6% |
| 7 | 4 | 1.1% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,66 |
| Gele kaarten | 1561 |
| Rode kaarten | 64 |
| Over 2.5 kaarten | 81% |
| Over 3.5 kaarten | 68% |
| Over 4.5 kaarten | 51% |
| Over 5.5 kaarten | 34% |
| Over 6.5 kaarten | 21% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
9%
7%
14%
12%
10%
11%
19%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Charleston Battery
|
53 |
Tampa Bay Rowdies
|
49 |
Lexington
|
49 |
El Paso Locomotive
|
48 |
Louisville City
|
45 |
New Mexico United
|
44 |
Colorado Springs
|
41 |
Rhode Island
|
40 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sporting JAX
|
74 |
Brooklyn
|
55 |
Monterey Bay
|
50 |
Miami FC
|
47 |
Loudoun United
|
45 |
Orange County SC
|
44 |
Birmingham Legion
|
43 |
Phoenix Rising
|
42 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Tampa Bay Rowdies
|
14 |
Detroit City
|
14 |
Tulsa Roughnecks
|
12 |
San Antonio
|
11 |
Lexington
|
10 |
Hartford Athletic
|
9 |
Sacramento Republic
|
9 |
Pittsburgh Riverhounds
|
9 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Tampa Bay Rowdies
|
1,96 |
El Paso Locomotive
|
1,79 |
Detroit City
|
1,79 |
New Mexico United
|
1,75 |
Charleston Battery
|
1,68 |
Sacramento Republic
|
1,61 |
Lexington
|
1,57 |
Tulsa Roughnecks
|
1,54 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Louisville City
|
67% |
El Paso Locomotive
|
64% |
Phoenix Rising
|
64% |
Las Vegas Lights
|
64% |
Monterey Bay
|
64% |
Birmingham Legion
|
63% |
Orange County SC
|
61% |
Sporting JAX
|
61% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sporting JAX
|
71% |
El Paso Locomotive
|
64% |
Brooklyn
|
63% |
Phoenix Rising
|
57% |
New Mexico United
|
57% |
Lexington
|
57% |
Birmingham Legion
|
56% |
Louisville City
|
56% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
New Mexico United
|
3,14 |
San Antonio
|
3,07 |
Miami FC
|
2,97 |
Tulsa Roughnecks
|
2,93 |
Monterey Bay
|
2,93 |
Phoenix Rising
|
2,89 |
Rhode Island
|
2,82 |
Sporting JAX
|
2,82 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de USL Championship. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
El Paso Locomotive
|
| 2 |
Pittsburgh Riverhounds
|
| 2 |
Indy Eleven
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Loudoun United
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in USL Championship. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Brooklyn
|
| 3 |
Orange County SC
|
| 2 |
Colorado Springs
|
| 2 |
San Antonio
|
| 2 |
Birmingham Legion
|
| 2 |
Miami FC
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de USL Championship. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 10 |
New Mexico United
|
| 4 |
El Paso Locomotive
|
| 4 |
Pittsburgh Riverhounds
|
| 4 |
Detroit City
|
| 3 |
Sacramento Republic
|
| 3 |
Indy Eleven
|
| 2 |
Phoenix Rising
|
| 2 |
Oakland Roots
|
| 2 |
Loudoun United
|
| 2 |
Hartford Athletic
|
























