Primera División Uruguaya Apertura

Klassement 2026 / 2027

Primera: Tabla Anual

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 Penarol Penarol 63 32 19 6 7 51 26 +25 2.4 2,03 55% 48%
2 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado 59 32 17 7 8 50 28 +22 2.4 1,84 47% 41%
3 Atletico Torque Atletico Torque 57 32 17 9 6 53 37 +16 2.8 1,78 63% 53%
4 Club Nacional Club Nacional 55 32 17 11 4 48 38 +10 2.7 1,72 53% 56%
5 Racing Montevideo Racing Montevideo 53 32 14 7 11 36 27 +9 2 1,66 44% 28%
6 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo 50 32 13 8 11 43 31 +12 2.3 1,56 47% 44%
7 Wanderers Wanderers 50 32 14 10 8 41 39 +2 2.5 1,52 55% 48%
8 Albion FC Albion FC 40 32 11 14 7 42 42 0 2.6 1,25 59% 56%
9 Juventud Juventud 40 32 10 12 10 37 39 -2 2.4 1,25 56% 44%
10 Central Espanol Central Espanol 38 32 10 14 8 32 43 -11 2.3 1,19 47% 50%
11 Cerro Cerro 36 32 10 16 6 26 47 -21 2.3 1,13 44% 41%
12 Defensor Sporting Defensor Sporting 35 32 8 13 11 30 39 -9 2.2 1,09 56% 34%
13 Boston River Boston River 34 32 9 16 7 32 43 -11 2.3 1,06 50% 47%
14 Cerro Largo Cerro Largo 33 32 8 15 9 29 37 -8 2.1 1,03 41% 31%
15 Danubio Danubio 29 32 5 13 14 26 41 -15 2.1 0,91 47% 38%
16 Progreso Progreso 29 32 8 19 5 28 47 -19 2.3 0,91 47% 44%

Primera División Uruguaya Apertura Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Penarol aan de top en Progreso aan de onderkant is 34 punten.
  • • Verschil tussen Penarol op de 1e en Deportivo Maldonado op de 2e plaats is 4 punten.

Primera División Uruguaya Apertura Thuis-/Uitprestaties

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Primera División Uruguaya Apertura op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 257 gespeelde wedstrijden in Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,37 610 doelpunten
Beide ploegen scoren 51% 130 van de 257
Over 2.5 doelpunten 44% 113 van de 257
Wedstrijden met een clean sheet 49% 127 van de 257

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 106 (41%)
Gelijkspel 66 (26%)
Uitploeg wint 85 (33%)
Doelpunten thuisploegen 334 (1,30 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 276 (1,07 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 236 92% 8%
Over 1.5 173 67% 33%
Over 2.5 113 44% 56%
Over 3.5 54 21% 79%
Over 4.5 23 9% 91%
Over 5.5 9 4% 96%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 283 (46%)
Doelpunten tweede helft 325 (53%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 52 (20%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 54 (21%)
Beide ploegen scoren in beide helften 9 (4%)
Minuten per doelpunt 37,9

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 34 13.2%
0 - 1 33 12.8%
1 - 0 30 11.7%
2 - 1 26 10.1%
1 - 2 22 8.6%
0 - 0 21 8.2%
2 - 0 16 6.2%
3 - 0 10 3.9%
0 - 2 10 3.9%
2 - 2 9 3.5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (257 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
1 63 24.5%
2 60 23.3%
3 59 23%
4 31 12.1%
0 21 8.2%
5 14 5.4%
6 7 2.7%
7 2 0.8%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 8,00
Thuisploeg 4,19
Uitploeg 3,81
Over 6.5 hoekschoppen 75%
Over 7.5 hoekschoppen 50%
Over 8.5 hoekschoppen 38%
Over 9.5 hoekschoppen 19%
Over 10.5 hoekschoppen 13%
Over 11.5 hoekschoppen 6%
Over 12.5 hoekschoppen 6%

Gebaseerd op 16 van de 257 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 6,16
Gele kaarten 1472
Rode kaarten 110
Over 2.5 kaarten 96%
Over 3.5 kaarten 88%
Over 4.5 kaarten 74%
Over 5.5 kaarten 54%
Over 6.5 kaarten 39%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 17,81
Schoten op doel per wedstrijd 7,75
Balbezit thuisploeg 50%
Balbezit uitploeg 50%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
8%
10%
10%
8%
15%
10%
8%
12%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Primera División Uruguaya Apertura. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
2 Wanderers Wanderers
2 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
2 Club Nacional Club Nacional

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Juventud Juventud

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Primera División Uruguaya Apertura. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
3 Cerro Largo Cerro Largo
3 Central Espanol Central Espanol

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Primera División Uruguaya Apertura. Een verlies breekt de reeks.
# Team
7 Juventud Juventud
6 Club Nacional Club Nacional
5 Penarol Penarol
4 Wanderers Wanderers
3 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
3 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook