Primera División Uruguaya Apertura

Klassement 2026 / 2027

Primera: Tabla Anual

# Team P M M+ M- M= D+ D- D+/- DPM PPW BTTS 2.5+
1 Penarol Penarol 47 25 14 6 5 37 21 +16 2.3 2,04 54% 50%
2 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado 46 26 13 6 7 40 26 +14 2.5 1,88 58% 50%
3 Racing Montevideo Racing Montevideo 46 25 12 3 10 31 19 +12 2 1,88 50% 29%
4 Atletico Torque Atletico Torque 44 25 13 7 5 42 29 +13 2.8 1,65 61% 52%
5 Wanderers Wanderers 42 26 12 8 6 34 31 +3 2.5 1,56 52% 48%
6 Club Nacional Club Nacional 41 26 13 11 2 37 33 +4 2.7 1,46 58% 67%
7 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo 39 26 10 7 9 35 24 +11 2.3 1,46 42% 42%
8 Central Espanol Central Espanol 36 26 10 10 6 29 32 -3 2.3 1,50 50% 50%
9 Albion FC Albion FC 34 25 9 9 7 35 30 +5 2.6 1,42 58% 54%
10 Cerro Largo Cerro Largo 32 26 8 10 8 27 28 -1 2.1 1,25 38% 33%
11 Juventud Juventud 30 26 8 12 6 29 35 -6 2.5 1,00 63% 50%
12 Boston River Boston River 30 26 8 12 6 25 34 -9 2.3 1,08 42% 42%
13 Defensor Sporting Defensor Sporting 28 26 6 10 10 21 29 -8 1.9 1,13 50% 29%
14 Cerro Cerro 26 26 7 14 5 18 40 -22 2.2 1,04 42% 38%
15 Danubio Danubio 24 26 4 10 12 22 32 -10 2.1 0,96 50% 42%
16 Progreso Progreso 19 26 5 17 4 19 38 -19 2.2 0,67 42% 42%

Primera División Uruguaya Apertura Tabelanalyse

  • • Het puntenverschil tussen Penarol aan de top en Progreso aan de onderkant is 28 punten.
  • • Verschil tussen Penarol op de 1e en Deportivo Maldonado op de 2e plaats is 1 punten.

Primera División Uruguaya Apertura Thuis-/Uitprestaties

Plaats dit klassement op je website

Wil je de stand van de Primera División Uruguaya Apertura op je website of Wordpress blog tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via onze javascript widget en embed.

Kalender wedstrijden 2026 / 2027

Uitslagen 2026 / 2027

Statistieken Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027

Alle cijfers hieronder gaan over 192 gespeelde wedstrijden in Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027.

Doelpunten per wedstrijd 2,36 453 doelpunten
Beide ploegen scoren 51% 97 van de 192
Over 2.5 doelpunten 45% 86 van de 192
Wedstrijden met een clean sheet 49% 95 van de 192

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 78 (41%)
Gelijkspel 49 (26%)
Uitploeg wint 65 (34%)
Doelpunten thuisploegen 249 (1,30 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 204 (1,06 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 177 92% 8%
Over 1.5 128 67% 33%
Over 2.5 86 45% 55%
Over 3.5 37 19% 81%
Over 4.5 15 8% 92%
Over 5.5 8 4% 96%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 215 (47%)
Doelpunten tweede helft 238 (53%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 43 (22%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34 (18%)
Beide ploegen scoren in beide helften 7 (4%)
Minuten per doelpunt 38,1

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 29 13.9%
1 - 1 27 13%
1 - 0 25 12%
2 - 1 21 10.1%
1 - 2 19 9.1%
0 - 0 17 8.2%
2 - 0 12 5.8%
3 - 0 9 4.3%
2 - 2 8 3.8%
0 - 2 7 3.4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (208 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
1 54 26%
3 50 24%
2 46 22.1%
4 24 11.5%
0 17 8.2%
5 8 3.8%
6 7 3.4%
7 2 1%

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 6,36
Gele kaarten 1129
Rode kaarten 92
Over 2.5 kaarten 95%
Over 3.5 kaarten 89%
Over 4.5 kaarten 76%
Over 5.5 kaarten 57%
Over 6.5 kaarten 44%

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
9%
9%
9%
8%
16%
10%
9%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Meer info

Winstreeks

Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Primera División Uruguaya Apertura. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
# Team
3 Penarol Penarol

Gelijkspel reeks

Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
# Team
2 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
2 Juventud Juventud

Verliesreeks

Ploegen met een gaande verliesreeks in Primera División Uruguaya Apertura. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
# Team
2 Progreso Progreso

Ongeslagen reeks

Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Primera División Uruguaya Apertura. Een verlies breekt de reeks.
# Team
5 Penarol Penarol
3 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
3 Juventud Juventud
2 Boston River Boston River
2 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
2 Racing Montevideo Racing Montevideo
2 Central Espanol Central Espanol
Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook