Primera División Uruguaya Apertura
Klassement 2026 / 2027
Primera: Tabla Anual
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Penarol
|
65 | 35 | 19 | 7 | 9 | 52 | 28 | +24 | 2.3 | 1,92 | 53% | 44% |
| 2 |
Atletico Torque
|
63 | 35 | 19 | 10 | 6 | 59 | 41 | +18 | 2.9 | 1,80 | 66% | 57% |
| 3 |
Deportivo Maldonado
|
62 | 34 | 18 | 8 | 8 | 54 | 32 | +22 | 2.5 | 1,80 | 49% | 43% |
| 4 |
Club Nacional
|
61 | 35 | 19 | 12 | 4 | 53 | 42 | +11 | 2.7 | 1,74 | 54% | 57% |
| 5 |
Racing Montevideo
|
60 | 35 | 16 | 7 | 12 | 45 | 31 | +14 | 2.2 | 1,71 | 46% | 34% |
| 6 |
Liverpool Montevideo
|
59 | 35 | 16 | 8 | 11 | 47 | 31 | +16 | 2.2 | 1,69 | 43% | 40% |
| 7 |
Wanderers
|
51 | 35 | 14 | 12 | 9 | 42 | 44 | -2 | 2.5 | 1,42 | 53% | 47% |
| 8 |
Albion FC
|
46 | 34 | 13 | 14 | 7 | 47 | 44 | +3 | 2.7 | 1,34 | 60% | 57% |
| 9 |
Juventud
|
41 | 35 | 10 | 14 | 11 | 37 | 43 | -6 | 2.3 | 1,17 | 51% | 40% |
| 10 |
Central Espanol
|
41 | 35 | 11 | 16 | 8 | 35 | 48 | -13 | 2.4 | 1,17 | 49% | 51% |
| 11 |
Defensor Sporting
|
39 | 35 | 9 | 14 | 12 | 35 | 43 | -8 | 2.2 | 1,11 | 54% | 34% |
| 12 |
Cerro Largo
|
37 | 35 | 9 | 16 | 10 | 33 | 41 | -8 | 2.1 | 1,06 | 43% | 31% |
| 13 |
Boston River
|
37 | 35 | 10 | 18 | 7 | 34 | 47 | -13 | 2.3 | 1,06 | 49% | 46% |
| 14 |
Cerro
|
37 | 35 | 10 | 18 | 7 | 29 | 53 | -24 | 2.3 | 1,06 | 49% | 43% |
| 15 |
Progreso
|
35 | 35 | 10 | 20 | 5 | 31 | 49 | -18 | 2.3 | 1,00 | 43% | 40% |
| 16 |
Danubio
|
32 | 35 | 6 | 15 | 14 | 29 | 45 | -16 | 2.1 | 0,91 | 49% | 40% |
Primera División Uruguaya Apertura Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Penarol aan de top en Danubio aan de onderkant is 33 punten.
- • Verschil tussen Penarol op de 1e en Atletico Torque op de 2e plaats is 2 punten.
Primera División Uruguaya Apertura Thuis-/Uitprestaties
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Primera División Uruguaya Apertura op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 281 gespeelde wedstrijden in Primera División Uruguaya Apertura 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,38
668 doelpunten
Beide ploegen scoren
51%
142 van de 281
Over 2.5 doelpunten
44%
124 van de 281
Wedstrijden met een clean sheet
49%
139 van de 281
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 118 (42%) |
| Gelijkspel | 71 (25%) |
| Uitploeg wint | 92 (33%) |
| Doelpunten thuisploegen | 368 (1,31 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 300 (1,07 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 258 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 190 | 68% | 32% |
| Over 2.5 | 124 | 44% | 56% |
| Over 3.5 | 59 | 21% | 79% |
| Over 4.5 | 25 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 10 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 303 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 363 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 55 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 61 (22%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 37,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 36 | 12.8% |
| 0 - 1 | 35 | 12.5% |
| 1 - 0 | 33 | 11.7% |
| 2 - 1 | 28 | 10% |
| 1 - 2 | 25 | 8.9% |
| 0 - 0 | 23 | 8.2% |
| 2 - 0 | 19 | 6.8% |
| 3 - 0 | 11 | 3.9% |
| 0 - 2 | 11 | 3.9% |
| 3 - 1 | 10 | 3.6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (281 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 | 68 | 24.2% |
| 2 | 66 | 23.5% |
| 3 | 65 | 23.1% |
| 4 | 34 | 12.1% |
| 0 | 23 | 8.2% |
| 5 | 15 | 5.3% |
| 6 | 8 | 2.8% |
| 7 | 2 | 0.7% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,97 |
| Thuisploeg | 4,10 |
| Uitploeg | 4,87 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 74% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 58% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 48% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 23% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 16% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 16% |
Gebaseerd op 31 van de 281 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 6,15 |
| Gele kaarten | 1609 |
| Rode kaarten | 120 |
| Over 2.5 kaarten | 95% |
| Over 3.5 kaarten | 88% |
| Over 4.5 kaarten | 73% |
| Over 5.5 kaarten | 54% |
| Over 6.5 kaarten | 40% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 17,68 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,84 |
| Balbezit thuisploeg | 49% |
| Balbezit uitploeg | 51% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
9%
8%
14%
10%
8%
12%
21%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Atletico Torque
|
59 |
Penarol
|
57 |
Deportivo Maldonado
|
54 |
Club Nacional
|
53 |
Liverpool Montevideo
|
47 |
Albion FC
|
47 |
Racing Montevideo
|
45 |
Wanderers
|
43 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Cerro
|
53 |
Wanderers
|
49 |
Progreso
|
49 |
Central Espanol
|
48 |
Boston River
|
47 |
Danubio
|
45 |
Albion FC
|
44 |
Defensor Sporting
|
43 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Liverpool Montevideo
|
17 |
Deportivo Maldonado
|
15 |
Racing Montevideo
|
14 |
Penarol
|
12 |
Wanderers
|
12 |
Club Nacional
|
11 |
Central Espanol
|
10 |
Juventud
|
10 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Penarol
|
1,92 |
Deportivo Maldonado
|
1,80 |
Atletico Torque
|
1,80 |
Club Nacional
|
1,74 |
Racing Montevideo
|
1,71 |
Liverpool Montevideo
|
1,69 |
Wanderers
|
1,42 |
Albion FC
|
1,34 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Atletico Torque
|
66% |
Albion FC
|
60% |
Club Nacional
|
54% |
Defensor Sporting
|
54% |
Penarol
|
53% |
Wanderers
|
53% |
Juventud
|
51% |
Cerro
|
49% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Club Nacional
|
57% |
Atletico Torque
|
57% |
Albion FC
|
57% |
Central Espanol
|
51% |
Wanderers
|
47% |
Boston River
|
46% |
Penarol
|
44% |
Cerro
|
43% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Cerro
|
3,77 |
Juventud
|
3,40 |
Progreso
|
3,29 |
Penarol
|
3,28 |
Atletico Torque
|
3,17 |
Deportivo Maldonado
|
3,14 |
Central Espanol
|
3,09 |
Racing Montevideo
|
3,03 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Juventud
|
7,33 |
Deportivo Maldonado
|
7,00 |
Club Nacional
|
6,40 |
Racing Montevideo
|
4,80 |
Wanderers
|
4,80 |
Defensor Sporting
|
4,50 |
Atletico Torque
|
4,25 |
Penarol
|
4,00 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Primera División Uruguaya Apertura. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Albion FC
|
| 2 |
Liverpool Montevideo
|
| 2 |
Progreso
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Penarol
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Primera División Uruguaya Apertura. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Cerro
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Primera División Uruguaya Apertura. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Liverpool Montevideo
|
| 4 |
Albion FC
|
| 3 |
Racing Montevideo
|
| 3 |
Progreso
|
| 2 |
Penarol
|















