TFF 2. Lig
Klassement 2026 / 2027
Lig B: White Group
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muş Menderesspor
|
23 | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 | 13 | +16 | 4.2 | 2,30 | 60% | 70% |
| 2 |
Elazığspor
|
22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 27 | 7 | +20 | 3.8 | 2,44 | 33% | 78% |
| 3 |
Aliağa FAŞ
|
22 | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | 14 | +5 | 3.3 | 2,20 | 60% | 70% |
| 4 |
Belediye Derincespor
|
21 | 9 | 6 | 0 | 3 | 17 | 8 | +9 | 2.8 | 2,33 | 56% | 44% |
| 5 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
19 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 11 | +6 | 3.1 | 2,11 | 78% | 67% |
| 6 |
Şanlıurfaspor
|
18 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | +9 | 3.4 | 2,00 | 67% | 56% |
| 7 |
Çorluspor 1947
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 9 | +8 | 2.9 | 1,89 | 44% | 44% |
| 8 |
Erbaaspor
|
13 | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | 15 | +4 | 3.8 | 1,44 | 56% | 78% |
| 9 |
Menemen Belediyespor
|
13 | 9 | 4 | 4 | 1 | 11 | 10 | +1 | 2.3 | 1,44 | 22% | 44% |
| 10 |
Isparta 32 Spor
|
11 | 9 | 3 | 4 | 2 | 16 | 20 | -4 | 4 | 1,22 | 67% | 78% |
| 11 |
68 Aksaray Belediyespor
|
9 | 9 | 2 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 3.2 | 1,00 | 67% | 56% |
| 12 |
Sebat Gençlikspor
|
9 | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 3.2 | 1,00 | 67% | 67% |
| 13 |
Osmanlispor
|
9 | 9 | 3 | 6 | 0 | 11 | 16 | -5 | 3 | 1,00 | 44% | 67% |
| 14 |
Somaspor
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 18 | -8 | 3.1 | 0,89 | 56% | 67% |
| 15 |
Kastamonuspor 1966
|
4 | 9 | 2 | 6 | 1 | 7 | 26 | -19 | 3.7 | 0,78 | 44% | 78% |
| 16 |
Arnavutköy Belediyespor
|
9 | 0 | 9 | 0 | 4 | 21 | -17 | 2.8 | 0,00 | 33% | 44% | |
| 17 |
Hatayspor
|
9 | 1 | 7 | 1 | 4 | 17 | -13 | 2.3 | 0,44 | 11% | 44% | |
| 18 |
Adana Demirspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 7 | 19 | -12 | 2.9 | 0,78 | 33% | 44% |
TFF 2. Lig Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Muş Menderesspor aan de top en Adana Demirspor aan de onderkant is 23 punten.
- • Het onderste team (Adana Demirspor) heeft 5 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Muş Menderesspor op de 1e en Elazığspor op de 2e plaats is 1 punten.
TFF 2. Lig Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Muş Menderesspor (5/5 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Çorluspor 1947 (5/5 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: Muş Menderesspor (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Arnavutköy Belediyespor (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 53% gescoord thuis, 47% uit (140 thuis, 124 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de TFF 2. Lig op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken TFF 2. Lig 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 156 gespeelde wedstrijden in TFF 2. Lig 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,19
497 doelpunten
Beide ploegen scoren
56%
88 van de 156
Over 2.5 doelpunten
62%
96 van de 156
Wedstrijden met een clean sheet
44%
68 van de 156
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 64 (41%) |
| Gelijkspel | 33 (21%) |
| Uitploeg wint | 59 (38%) |
| Doelpunten thuisploegen | 264 (1,69 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 233 (1,49 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 149 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 122 | 78% | 22% |
| Over 2.5 | 96 | 62% | 38% |
| Over 3.5 | 65 | 42% | 58% |
| Over 4.5 | 39 | 25% | 75% |
| Over 5.5 | 16 | 10% | 90% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 223 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 274 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 44 (28%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 50 (32%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 15 (10%) |
| Minuten per doelpunt | 28,2 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 19 | 11.2% |
| 2 - 1 | 17 | 10% |
| 1 - 1 | 14 | 8.2% |
| 1 - 0 | 11 | 6.5% |
| 2 - 2 | 9 | 5.3% |
| 1 - 3 | 9 | 5.3% |
| 0 - 2 | 8 | 4.7% |
| 2 - 0 | 7 | 4.1% |
| 2 - 3 | 7 | 4.1% |
| 1 - 2 | 7 | 4.1% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (170 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 35 | 20.6% |
| 1 | 30 | 17.6% |
| 2 | 29 | 17.1% |
| 4 | 27 | 15.9% |
| 5 | 24 | 14.1% |
| 6 | 11 | 6.5% |
| 0 | 7 | 4.1% |
| 7 | 4 | 2.4% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 0,33 |
| Gele kaarten | 21 |
| Rode kaarten | 29 |
| Over 2.5 kaarten | 1% |
| Over 3.5 kaarten | 1% |
| Over 4.5 kaarten | 0% |
| Over 5.5 kaarten | 0% |
| Over 6.5 kaarten | 0% |
Gebaseerd op 152 van de 156 wedstrijden.
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
11%
9%
10%
10%
13%
10%
11%
18%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Muş Menderesspor
|
29 |
Elazığspor
|
27 |
Ankara Demirspor
|
26 |
Şanlıurfaspor
|
20 |
Yeni Orduspor
|
20 |
Erbaaspor
|
19 |
Aliağa FAŞ
|
19 |
Hekimoğlu Trabzon
|
18 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Kastamonuspor 1966
|
26 |
Erzin Spor
|
26 |
Arnavutköy Belediyespor
|
21 |
Isparta 32 Spor
|
20 |
Adana Demirspor
|
19 |
Kütahyaspor
|
18 |
Somaspor
|
18 |
Hatayspor
|
17 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Elazığspor
|
6 |
Yeni Orduspor
|
5 |
Çorluspor 1947
|
5 |
Menemen Belediyespor
|
4 |
Belediye Derincespor
|
4 |
Muş Menderesspor
|
4 |
Kırklarelispor
|
3 |
Erbaaspor
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Elazığspor
|
2,44 |
Sakaryaspor
|
2,38 |
Belediye Derincespor
|
2,33 |
Yeni Orduspor
|
2,33 |
Muş Menderesspor
|
2,30 |
Aliağa FAŞ
|
2,20 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
2,11 |
Şanlıurfaspor
|
2,00 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hekimoğlu Trabzon
|
89% |
İnegölspor
|
88% |
Ankaragucu
|
78% |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
78% |
Sakaryaspor
|
75% |
Halide Edip Adıvar
|
75% |
Kahramanmaraş İstiklalsp
|
70% |
68 Aksaray Belediyespor
|
67% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hekimoğlu Trabzon
|
89% |
Kastamonuspor 1966
|
78% |
Elazığspor
|
78% |
Erbaaspor
|
78% |
Isparta 32 Spor
|
78% |
Sakaryaspor
|
75% |
İnegölspor
|
75% |
Halide Edip Adıvar
|
75% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Hatayspor
|
0,50 |
İnegölspor
|
0,50 |
Menemen Belediyespor
|
0,44 |
Yeni Orduspor
|
0,44 |
Arnavutköy Belediyespor
|
0,44 |
Kahramanmaraş İstiklalsp
|
0,44 |
Kırklarelispor
|
0,43 |
Adana 1954 FK
|
0,33 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de TFF 2. Lig. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Yeni Orduspor
|
| 4 |
İnegöl Kafkas Gençlik
|
| 4 |
Belediye Derincespor
|
| 4 |
Elazığspor
|
| 4 |
Şanlıurfaspor
|
| 2 |
Kahramanmaraş İstiklalsp
|
| 2 |
Kütahyaspor
|
| 2 |
Erbaaspor
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Adana 1954 FK
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in TFF 2. Lig. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Arnavutköy Belediyespor
|
| 5 |
Hatayspor
|
| 3 |
Adana Demirspor
|
| 2 |
68 Aksaray Belediyespor
|
| 2 |
Kastamonuspor 1966
|
| 2 |
Isparta 32 Spor
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de TFF 2. Lig. Een verlies breekt de reeks.


































