Czech Liga

Uitslagen 2021 / 2022

Statistieken Czech Liga 2021 / 2022

Alle cijfers hieronder gaan over 272 gespeelde wedstrijden in Czech Liga 2021 / 2022.

Doelpunten per wedstrijd 2,78 756 doelpunten
Beide ploegen scoren 53% 145 van de 272
Over 2.5 doelpunten 53% 144 van de 272
Wedstrijden met een clean sheet 47% 127 van de 272

Thuisvoordeel

Thuisploeg wint 129 (47%)
Gelijkspel 70 (26%)
Uitploeg wint 73 (27%)
Doelpunten thuisploegen 441 (1,62 per wedstrijd)
Doelpunten uitploegen 315 (1,16 per wedstrijd)

Over / under doelpunten

Lijn Aantal Over Under
Over 0.5 258 95% 5%
Over 1.5 200 74% 26%
Over 2.5 144 53% 47%
Over 3.5 88 32% 68%
Over 4.5 43 16% 84%
Over 5.5 19 7% 93%

Eerste en tweede helft

Doelpunten eerste helft 346 (46%)
Doelpunten tweede helft 410 (54%)
Beide ploegen scoren in de eerste helft 57 (21%)
Beide ploegen scoren in de tweede helft 81 (30%)
Beide ploegen scoren in beide helften 25 (9%)
Minuten per doelpunt 32,4

Meest voorkomende uitslagen

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 35 12.9%
1 - 1 29 10.7%
0 - 1 23 8.5%
2 - 1 21 7.7%
2 - 2 21 7.7%
2 - 0 19 7%
1 - 2 19 7%
0 - 0 14 5.1%
3 - 0 13 4.8%
3 - 1 13 4.8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (272 wedstrijden).

Aantal doelpunten per wedstrijd

Doelpunten Aantal Aandeel
1 58 21.3%
2 56 20.6%
3 56 20.6%
4 45 16.5%
5 24 8.8%
6 16 5.9%
0 14 5.1%
7 2 0.7%

Hoekschoppen

Hoekschoppen per wedstrijd 9,98
Thuisploeg 5,83
Uitploeg 4,15
Over 6.5 hoekschoppen 83%
Over 7.5 hoekschoppen 75%
Over 8.5 hoekschoppen 64%
Over 9.5 hoekschoppen 52%
Over 10.5 hoekschoppen 44%
Over 11.5 hoekschoppen 34%
Over 12.5 hoekschoppen 26%

Gebaseerd op 238 van de 272 wedstrijden.

Kaarten

Kaarten per wedstrijd 4,33
Gele kaarten 1124
Rode kaarten 54
Over 2.5 kaarten 79%
Over 3.5 kaarten 59%
Over 4.5 kaarten 41%
Over 5.5 kaarten 29%
Over 6.5 kaarten 17%

Wedstrijdstatistieken

Schoten per wedstrijd 16,37
Schoten op doel per wedstrijd 8,20
Balbezit thuisploeg 54%
Balbezit uitploeg 46%
Fouten per wedstrijd 26,48
Buitenspel per wedstrijd 3,23

Wanneer vallen de doelpunten

Doelpunten per tien minuten
8%
10%
10%
11%
10%
12%
12%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Clubs in cijfers

Spelers in cijfers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook