Schotse Championship
Klassement 2026 / 2027
Division1
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Partick
|
25 | 12 | 7 | 1 | 4 | 15 | 4 | +11 | 1.6 | 1,92 | 31% | 31% |
| 2 |
Stenhousemuir
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 13 | 12 | +1 | 1.9 | 1,77 | 23% | 23% |
| 3 |
Raith Rovers
|
21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | 9 | +7 | 2.1 | 1,85 | 31% | 31% |
| 4 |
Dunfermline
|
21 | 12 | 5 | 1 | 6 | 10 | 6 | +4 | 1.3 | 1,85 | 38% | 8% |
| 5 |
Livingston
|
20 | 13 | 6 | 5 | 2 | 18 | 11 | +7 | 2.2 | 1,54 | 31% | 38% |
| 6 |
Inverness CT
|
19 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | 11 | +5 | 2.3 | 1,46 | 46% | 38% |
| 7 |
Ayr Utd
|
12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 10 | 12 | -2 | 2 | 1,25 | 50% | 25% |
| 8 |
Arbroath
|
11 | 12 | 3 | 7 | 2 | 7 | 18 | -11 | 2.1 | 0,85 | 31% | 46% |
| 9 |
Morton
|
7 | 11 | 2 | 8 | 1 | 9 | 18 | -9 | 2.5 | 0,83 | 58% | 50% |
| 10 |
Queen's Park
|
7 | 12 | 2 | 9 | 1 | 6 | 19 | -13 | 2.1 | 0,54 | 38% | 38% |
Schotse Championship Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Partick aan de top en Queen's Park aan de onderkant is 18 punten.
- • Verschil tussen Partick op de 1e en Stenhousemuir op de 2e plaats is 2 punten.
Schotse Championship Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Partick (4/6 overwinningen, 67%)
- • Beste uitrecord: Partick (3/6 overwinningen, 50%)
- • Grootste thuisvoordeel: Arbroath (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Dunfermline (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (67 thuis, 53 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Schotse Championship op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Schotse Championship 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 64 gespeelde wedstrijden in Schotse Championship 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,19
140 doelpunten
Beide ploegen scoren
38%
24 van de 64
Over 2.5 doelpunten
33%
21 van de 64
Wedstrijden met een clean sheet
63%
40 van de 64
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 27 (42%) |
| Gelijkspel | 14 (22%) |
| Uitploeg wint | 23 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 77 (1,20 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 63 (0,98 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 59 | 92% | 8% |
| Over 1.5 | 46 | 72% | 28% |
| Over 2.5 | 21 | 33% | 67% |
| Over 3.5 | 9 | 14% | 86% |
| Over 4.5 | 4 | 6% | 94% |
| Over 5.5 | 1 | 2% | 98% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 75 (54%) |
| Doelpunten tweede helft | 65 (46%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9 (14%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 10 (16%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0 (0%) |
| Minuten per doelpunt | 41,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 12 | 18.8% |
| 1 - 1 | 8 | 12.5% |
| 0 - 1 | 7 | 10.9% |
| 1 - 0 | 6 | 9.4% |
| 1 - 2 | 6 | 9.4% |
| 0 - 0 | 5 | 7.8% |
| 0 - 2 | 5 | 7.8% |
| 2 - 1 | 3 | 4.7% |
| 3 - 0 | 2 | 3.1% |
| 5 - 1 | 1 | 1.6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (64 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 25 | 39.1% |
| 1 | 13 | 20.3% |
| 3 | 12 | 18.8% |
| 0 | 5 | 7.8% |
| 4 | 5 | 7.8% |
| 5 | 3 | 4.7% |
| 6 | 1 | 1.6% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,92 |
| Gele kaarten | 243 |
| Rode kaarten | 8 |
| Over 2.5 kaarten | 72% |
| Over 3.5 kaarten | 56% |
| Over 4.5 kaarten | 41% |
| Over 5.5 kaarten | 17% |
| Over 6.5 kaarten | 11% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
10%
16%
9%
9%
18%
11%
10%
9%
9%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Raith Rovers
|
20 |
Livingston
|
18 |
Partick
|
17 |
Inverness CT
|
17 |
Dunfermline
|
15 |
Ayr Utd
|
13 |
Stenhousemuir
|
13 |
Morton
|
12 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Queen's Park
|
22 |
Arbroath
|
22 |
Morton
|
20 |
Inverness CT
|
16 |
Ayr Utd
|
14 |
Stenhousemuir
|
12 |
Livingston
|
11 |
Raith Rovers
|
9 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Partick
|
8 |
Dunfermline
|
7 |
Livingston
|
6 |
Inverness CT
|
6 |
Raith Rovers
|
6 |
Stenhousemuir
|
6 |
Ayr Utd
|
2 |
Arbroath
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Partick
|
1,92 |
Raith Rovers
|
1,85 |
Dunfermline
|
1,85 |
Stenhousemuir
|
1,77 |
Livingston
|
1,54 |
Inverness CT
|
1,46 |
Ayr Utd
|
1,25 |
Arbroath
|
0,85 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Morton
|
58% |
Ayr Utd
|
50% |
Inverness CT
|
46% |
Queen's Park
|
38% |
Dunfermline
|
38% |
Livingston
|
31% |
Partick
|
31% |
Arbroath
|
31% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Morton
|
50% |
Arbroath
|
46% |
Livingston
|
38% |
Queen's Park
|
38% |
Inverness CT
|
38% |
Partick
|
31% |
Raith Rovers
|
31% |
Ayr Utd
|
25% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Queen's Park
|
2,54 |
Livingston
|
2,15 |
Ayr Utd
|
2,00 |
Stenhousemuir
|
2,00 |
Partick
|
1,92 |
Morton
|
1,92 |
Raith Rovers
|
1,85 |
Inverness CT
|
1,77 |









