Saudi Professional League
Klassement 2021 / 2022
Pro League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Hilal Saudi FC
|
67 | 30 | 20 | 3 | 7 | 63 | 28 | +35 | 3 | 2,23 | 53% | 53% |
| 2 |
Al-Ittihad FC
|
65 | 30 | 20 | 5 | 5 | 62 | 29 | +33 | 3 | 2,17 | 50% | 57% |
| 3 |
Al-Nassr
|
61 | 30 | 19 | 7 | 4 | 58 | 36 | +22 | 3.1 | 2,03 | 60% | 67% |
| 4 |
Al Shabab
|
55 | 30 | 15 | 5 | 10 | 52 | 36 | +16 | 2.9 | 1,83 | 53% | 57% |
| 5 |
Dhamk
|
44 | 30 | 12 | 10 | 8 | 38 | 44 | -6 | 2.7 | 1,47 | 53% | 43% |
| 6 |
Al Taee
|
37 | 30 | 11 | 15 | 4 | 33 | 45 | -12 | 2.6 | 1,23 | 47% | 57% |
| 7 |
Al-Raed
|
36 | 30 | 10 | 14 | 6 | 35 | 45 | -10 | 2.7 | 1,20 | 37% | 47% |
| 8 |
Al-Fateh
|
35 | 30 | 9 | 13 | 8 | 45 | 41 | +4 | 2.9 | 1,17 | 43% | 50% |
| 9 |
Abha
|
35 | 30 | 9 | 13 | 8 | 27 | 43 | -16 | 2.3 | 1,17 | 50% | 40% |
| 10 |
Al-Fayha
|
35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 21 | 24 | -3 | 1.5 | 1,17 | 33% | 17% |
| 11 |
Al-Ettifaq
|
34 | 30 | 8 | 12 | 10 | 40 | 47 | -7 | 2.9 | 1,13 | 53% | 53% |
| 12 |
Al Taawon
|
34 | 30 | 7 | 10 | 13 | 43 | 48 | -5 | 3 | 1,13 | 73% | 53% |
| 13 |
Al Baten
|
33 | 30 | 8 | 13 | 9 | 31 | 41 | -10 | 2.4 | 1,10 | 43% | 43% |
| 14 |
Al-Faisaly FC
|
33 | 30 | 7 | 11 | 12 | 28 | 37 | -9 | 2.2 | 1,10 | 47% | 43% |
| 15 |
Al-Ahli Jeddah
|
32 | 30 | 6 | 10 | 14 | 38 | 43 | -5 | 2.7 | 1,07 | 67% | 37% |
| 16 |
Al-Hazm
|
17 | 30 | 4 | 21 | 5 | 23 | 50 | -27 | 2.4 | 0,57 | 37% | 43% |
Saudi Professional League Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Al-Hilal Saudi FC aan de top en Al-Hazm aan de onderkant is 50 punten.
- • Verschil tussen Al-Hilal Saudi FC op de 1e en Al-Ittihad FC op de 2e plaats is 2 punten.
Saudi Professional League Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Al-Hilal Saudi FC (11/15 overwinningen, 73%)
- • Beste uitrecord: Al-Hilal Saudi FC (9/15 overwinningen, 60%)
- • Grootste thuisvoordeel: Al-Faisaly FC (+1.4 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Al-Ettifaq (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (359 thuis, 278 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Saudi Professional League op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2021 / 2022
Statistieken Saudi Professional League 2021 / 2022
Alle cijfers hieronder gaan over 240 gespeelde wedstrijden in Saudi Professional League 2021 / 2022.
Doelpunten per wedstrijd
2,65
637 doelpunten
Beide ploegen scoren
50%
120 van de 240
Over 2.5 doelpunten
48%
114 van de 240
Wedstrijden met een clean sheet
50%
120 van de 240
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 109 (45%) |
| Gelijkspel | 67 (28%) |
| Uitploeg wint | 64 (27%) |
| Doelpunten thuisploegen | 359 (1,50 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 278 (1,16 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 223 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 172 | 72% | 28% |
| Over 2.5 | 114 | 48% | 52% |
| Over 3.5 | 69 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 32 | 13% | 87% |
| Over 5.5 | 14 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 268 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 363 (57%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 45 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 63 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 13 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 33,9 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 36 | 15% |
| 1 - 1 | 33 | 13.8% |
| 2 - 0 | 17 | 7.1% |
| 2 - 1 | 17 | 7.1% |
| 0 - 0 | 17 | 7.1% |
| 0 - 1 | 15 | 6.3% |
| 2 - 2 | 13 | 5.4% |
| 3 - 0 | 11 | 4.6% |
| 1 - 2 | 11 | 4.6% |
| 1 - 3 | 8 | 3.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (240 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 58 | 24.2% |
| 1 | 51 | 21.3% |
| 3 | 45 | 18.8% |
| 4 | 37 | 15.4% |
| 5 | 18 | 7.5% |
| 0 | 17 | 7.1% |
| 6 | 6 | 2.5% |
| 7 | 5 | 2.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,45 |
| Thuisploeg | 4,33 |
| Uitploeg | 4,12 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 72% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 62% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 36% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 22% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 15% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 10% |
Gebaseerd op 213 van de 240 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,42 |
| Gele kaarten | 987 |
| Rode kaarten | 56 |
| Over 2.5 kaarten | 83% |
| Over 3.5 kaarten | 63% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 28% |
| Over 6.5 kaarten | 17% |
Gebaseerd op 236 van de 240 wedstrijden.
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 22,93 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,15 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 26,88 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,46 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
8%
10%
10%
12%
11%
9%
12%
19%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Al-Hilal Saudi FC
|
63 |
Al-Ittihad FC
|
62 |
Al-Nassr
|
58 |
Al Shabab
|
52 |
Al-Fateh
|
45 |
Al Taawon
|
43 |
Al-Ettifaq
|
40 |
Al-Ahli Jeddah
|
38 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Al-Hazm
|
50 |
Al Taawon
|
48 |
Al-Ettifaq
|
47 |
Al-Raed
|
45 |
Al Taee
|
45 |
Dhamk
|
44 |
Abha
|
43 |
Al-Ahli Jeddah
|
43 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Al-Fayha
|
13 |
Al-Ittihad FC
|
12 |
Al-Hilal Saudi FC
|
12 |
Al Shabab
|
11 |
Al-Faisaly FC
|
10 |
Al-Fateh
|
9 |
Dhamk
|
9 |
Abha
|
8 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Al-Hilal Saudi FC
|
2,23 |
Al-Ittihad FC
|
2,17 |
Al-Nassr
|
2,03 |
Al Shabab
|
1,83 |
Dhamk
|
1,47 |
Al Taee
|
1,23 |
Al-Raed
|
1,20 |
Abha
|
1,17 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Al Taawon
|
73% |
Al-Ahli Jeddah
|
67% |
Al-Nassr
|
60% |
Al Shabab
|
53% |
Al-Hilal Saudi FC
|
53% |
Dhamk
|
53% |
Al-Ettifaq
|
53% |
Abha
|
50% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Al-Nassr
|
67% |
Al-Ittihad FC
|
57% |
Al Shabab
|
57% |
Al Taee
|
57% |
Al-Hilal Saudi FC
|
53% |
Al-Ettifaq
|
53% |
Al Taawon
|
53% |
Al-Fateh
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Al Taawon
|
2,86 |
Al-Ahli Jeddah
|
2,63 |
Al-Fateh
|
2,60 |
Al-Faisaly FC
|
2,45 |
Al Baten
|
2,45 |
Al-Hazm
|
2,43 |
Al Taee
|
2,27 |
Al-Nassr
|
2,20 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Al-Hilal Saudi FC
|
6,44 |
Al-Ahli Jeddah
|
5,39 |
Al-Nassr
|
4,92 |
Al-Fateh
|
4,70 |
Al Taee
|
4,39 |
Al-Hazm
|
4,26 |
Al-Ittihad FC
|
4,24 |
Al Shabab
|
4,11 |
Spelers in cijfers
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Saudi Professional League. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Al-Hilal Saudi FC
|
| 2 |
Al-Raed
|
| 2 |
Al Baten
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Saudi Professional League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Al-Hazm
|
| 2 |
Dhamk
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Saudi Professional League. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
Al-Nassr
|
| 5 |
Al-Hilal Saudi FC
|
| 3 |
Al Taawon
|
| 3 |
Al Shabab
|
| 2 |
Al-Raed
|
| 2 |
Al Baten
|
| 2 |
Al-Faisaly FC
|















