Premier League Oekraïne
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shakhtar Donetsk
|
21 | 8 | 7 | 1 | 0 | 18 | 4 | +14 | 2.8 | Mykola Matvienko 1 | Dmytro Riznyk 1 | 2,63 | 25% | 50% |
| 2 |
Polessya
|
19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 7 | +10 | 3 | Maksym Bragaru 1 | Oleh Kudryk 1 | 2,38 | 63% | 63% |
| 3 |
Dynamo Kyiv
|
16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | 5 | +5 | 2.1 | — | — | 2,17 | 33% | 67% |
| 4 |
FC Kharkiv
|
15 | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | +9 | 2.7 | Carlos Miguel Paraco González 1 | Heorhii Ermakov 1 | 2,14 | 29% | 57% |
| 5 |
Karpaty
|
14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 6 | +9 | 2.6 | Nazarii Rusyn 1 | Roman Mysak 1 | 2,00 | 57% | 57% |
| 6 |
Zorya Luhansk
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 2.8 | — | — | 1,14 | 57% | 43% |
| 7 |
LNZ Cherkasy
|
11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2 | — | — | 1,14 | 14% | 43% |
| 8 |
Veres Rivne
|
9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira 1 | Valentyn Gorokh 2 | 1,13 | 50% | 38% |
| 9 |
Kolos Kovalivka
|
8 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 2.9 | — | Valentyn Morgun 0 | 0,83 | 50% | 50% |
| 10 |
Bukovyna
|
8 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 8 | -2 | 1.8 | Andrіi Busko 1 | Herman Penkov 1 | 1,00 | 25% | 38% |
| 11 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.1 | — | — | 1,14 | 0% | 43% |
| 12 |
Livyi Bereh
|
7 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | Nazarii Vorobchak 1 | Roman Zhmurko 1 | 1,17 | 33% | 0% |
| 13 |
Chornomorets
|
5 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1.9 | Kyrylo Popov 1 | Chijioke Kingsley Aniagboso 1 | 0,71 | 43% | 29% |
| 14 |
Hirnyk
|
5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | — | — | 0,83 | 67% | 50% |
| 15 |
Obolon'-Brovar
|
4 | 7 | 0 | 3 | 4 | 2 | 12 | -10 | 2 | — | — | 0,57 | 29% | 43% |
| 16 |
Kudrivka
|
2 | 8 | 0 | 6 | 2 | 6 | 20 | -14 | 3.3 | Denys Svitiukha 1 | Anton Yashkov 1 | 0,29 | 57% | 71% |
Premier League Oekraïne Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Shakhtar Donetsk aan de top en Kudrivka aan de onderkant is 19 punten.
- • Verschil tussen Shakhtar Donetsk op de 1e en Polessya op de 2e plaats is 2 punten.
Premier League Oekraïne Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Polessya (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Shakhtar Donetsk (4/4 overwinningen, 100%)
- • Grootste thuisvoordeel: LNZ Cherkasy (+1.8 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Karpaty (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 57% gescoord thuis, 43% uit (81 thuis, 60 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Premier League Oekraïne op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Premier League Oekraïne 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 56 gespeelde wedstrijden in Premier League Oekraïne 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,34
131 doelpunten
Beide ploegen scoren
39%
22 van de 56
Over 2.5 doelpunten
46%
26 van de 56
Wedstrijden met een clean sheet
61%
34 van de 56
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 21 (38%) |
| Gelijkspel | 17 (30%) |
| Uitploeg wint | 18 (32%) |
| Doelpunten thuisploegen | 74 (1,32 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 57 (1,02 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 47 | 84% | 16% |
| Over 1.5 | 41 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 26 | 46% | 54% |
| Over 3.5 | 10 | 18% | 82% |
| Over 4.5 | 5 | 9% | 91% |
| Over 5.5 | 2 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 57 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 74 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 7 (13%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 38,5 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 9 | 16.1% |
| 3 - 0 | 6 | 10.7% |
| 1 - 1 | 6 | 10.7% |
| 1 - 2 | 5 | 8.9% |
| 0 - 2 | 5 | 8.9% |
| 2 - 0 | 4 | 7.1% |
| 1 - 0 | 4 | 7.1% |
| 0 - 3 | 3 | 5.4% |
| 5 - 1 | 2 | 3.6% |
| 3 - 1 | 2 | 3.6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (56 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 16 | 28.6% |
| 2 | 15 | 26.8% |
| 0 | 9 | 16.1% |
| 1 | 6 | 10.7% |
| 4 | 5 | 8.9% |
| 5 | 3 | 5.4% |
| 6 | 2 | 3.6% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 11,00 |
| Thuisploeg | 2,80 |
| Uitploeg | 8,20 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 100% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 60% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 20% |
Gebaseerd op 5 van de 56 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,14 |
| Gele kaarten | 220 |
| Rode kaarten | 12 |
| Over 2.5 kaarten | 66% |
| Over 3.5 kaarten | 46% |
| Over 4.5 kaarten | 38% |
| Over 5.5 kaarten | 29% |
| Over 6.5 kaarten | 20% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 22,80 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 10,60 |
| Balbezit thuisploeg | 41% |
| Balbezit uitploeg | 59% |
| Fouten per wedstrijd | 21,00 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,00 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,13 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 2,39 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
12%
8%
10%
8%
14%
15%
12%
14%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Shakhtar Donetsk
|
18 |
Polessya
|
17 |
Karpaty
|
15 |
FC Kharkiv
|
14 |
Dynamo Kyiv
|
9 |
Zorya Luhansk
|
7 |
Hirnyk
|
7 |
Kolos Kovalivka
|
6 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Kudrivka
|
18 |
Obolon'-Brovar
|
12 |
Zorya Luhansk
|
11 |
Kolos Kovalivka
|
10 |
Hirnyk
|
10 |
Chornomorets
|
9 |
Veres Rivne
|
9 |
Bukovyna
|
8 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Shakhtar Donetsk
|
5 |
FC Kharkiv
|
4 |
Bukovyna
|
4 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
4 |
Dynamo Kyiv
|
3 |
Karpaty
|
3 |
Obolon'-Brovar
|
3 |
Polessya
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Shakhtar Donetsk
|
2,63 |
Polessya
|
2,38 |
Dynamo Kyiv
|
2,17 |
FC Kharkiv
|
2,14 |
Karpaty
|
2,00 |
Livyi Bereh
|
1,17 |
Zorya Luhansk
|
1,14 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
1,14 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Hirnyk
|
67% |
Polessya
|
63% |
Karpaty
|
57% |
Zorya Luhansk
|
57% |
Kudrivka
|
57% |
Kolos Kovalivka
|
50% |
Veres Rivne
|
50% |
Chornomorets
|
43% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Kudrivka
|
71% |
Dynamo Kyiv
|
67% |
Polessya
|
63% |
Karpaty
|
57% |
FC Kharkiv
|
57% |
Shakhtar Donetsk
|
50% |
Kolos Kovalivka
|
50% |
Hirnyk
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Kolos Kovalivka
|
3,50 |
Kudrivka
|
3,43 |
Obolon'-Brovar
|
3,14 |
Veres Rivne
|
2,75 |
Dynamo Kyiv
|
2,17 |
Karpaty
|
2,00 |
Bukovyna
|
2,00 |
Hirnyk
|
2,00 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Shakhtar Donetsk
|
13,00 |
Polessya
|
10,00 |
FC Kharkiv
|
8,00 |
Karpaty
|
7,00 |
Kolos Kovalivka
|
4,00 |
Veres Rivne
|
3,50 |
Kudrivka
|
3,00 |
Bukovyna
|
2,00 |
Spelers in cijfers Premier League Oekraïne 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | André Pereira Gonçalves Veres Rivne | 1 |
| 1 | Andrіi Busko Bukovyna | 1 |
| 1 | Baton Zabërgja FC Kharkiv | 1 |
| 1 | Carlos Miguel Paraco González FC Kharkiv | 1 |
| 1 | Denys Svitiukha Kudrivka | 1 |
| 1 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira Veres Rivne | 1 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 1 |
| 1 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
| 1 | Kyrylo Popov Chornomorets | 1 |
| 1 | Maksym Bragaru Polessya | 1 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ivan Kaliuzhnyi FC Kharkiv | 1 |
| 1 | Mykyta Kravchenko Polessya | 1 |
| 1 | Pedro Victor Delmino da Silva Shakhtar Donetsk | 1 |
| 1 | Valerii Bondar Shakhtar Donetsk | 1 |
| 1 | Vitalii Grusha Bukovyna | 1 |
| 1 | Vladyslav Sharay Veres Rivne | 1 |
| 1 | Xeber Alkain Mitxelena Karpaty | 1 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pedro Victor Delmino da Silva Shakhtar Donetsk | 2 |
| 2 | André Pereira Gonçalves Veres Rivne | 1 |
| 2 | Andrіi Busko Bukovyna | 1 |
| 2 | Baton Zabërgja FC Kharkiv | 1 |
| 2 | Carlos Miguel Paraco González FC Kharkiv | 1 |
| 2 | Denys Svitiukha Kudrivka | 1 |
| 2 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira Veres Rivne | 1 |
| 2 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 1 |
| 2 | Ivan Kaliuzhnyi FC Kharkiv | 1 |
| 2 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | André Pereira Gonçalves Veres Rivne | 1 |
| 1 | Andrіi Busko Bukovyna | 1 |
| 1 | Baton Zabërgja FC Kharkiv | 1 |
| 1 | Carlos Miguel Paraco González FC Kharkiv | 1 |
| 1 | Denys Svitiukha Kudrivka | 1 |
| 1 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira Veres Rivne | 1 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 1 |
| 1 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
| 1 | Kyrylo Popov Chornomorets | 1 |
| 1 | Maksym Bragaru Polessya | 1 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vladyslav Veleten Polessya | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nazarii Rusyn Karpaty | 4 |
| 2 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 3 |
| 2 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 3 |
| 2 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 3 |
| 2 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 3 |
| 2 | Joaquin Carlos Cifuentes Xalmet Karpaty | 3 |
| 7 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 2 |
| 7 | Denys Miroshnichenko Karpaty | 2 |
| 7 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 2 |
| 7 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 2 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joaquin Carlos Cifuentes Xalmet Karpaty | 3 |
| 2 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 2 |
| 2 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 2 | Nazarii Rusyn Karpaty | 2 |
| 5 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Denys Ndukwe Obieze Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Ibrahim Kane Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 1 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 66,7% |
| 2 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 50,0% |
| 2 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 50,0% |
| 2 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 50,0% |
| 2 | Nazarii Rusyn Karpaty | 50,0% |
| 6 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 33,3% |
| 6 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 33,3% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 50,0% |
| 2 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 33,3% |
| 3 | Nazarii Rusyn Karpaty | 25,0% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 1 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 2 |
| 1 | Roman Vantukh Karpaty | 2 |
| 6 | Ambrosii Chachua Karpaty | 1 |
| 6 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Daniil Khrypchuk Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Denys Miroshnichenko Karpaty | 1 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Goncharenko Kolos Kovalivka | 55 |
| 2 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 49 |
| 3 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 47 |
| 4 | Roman Vantukh Karpaty | 46 |
| 5 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 44 |
| 6 | Ambrosii Chachua Karpaty | 40 |
| 7 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 38 |
| 8 | Eduard Kozik Kolos Kovalivka | 34 |
| 9 | Nazarii Rusyn Karpaty | 33 |
| 10 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 32 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 93,0% |
| 2 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 92,5% |
| 3 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 90,5% |
| 4 | Roman Goncharenko Kolos Kovalivka | 88,7% |
| 5 | Roman Vantukh Karpaty | 86,8% |
| 6 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 86,3% |
| 7 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 85,5% |
| 8 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 75,6% |
| 9 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 71,1% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Vantukh Karpaty | 2 |
| 2 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 1 |
| 2 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 1 |
| 2 | Nazarii Rusyn Karpaty | 1 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ibrahim Kane Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 2 |
| 1 | Marko Sapuga Karpaty | 2 |
| 1 | Roman Vantukh Karpaty | 2 |
| 1 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 2 |
| 6 | Ambrosii Chachua Karpaty | 1 |
| 6 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Daniil Khrypchuk Kolos Kovalivka | 1 |
| 6 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 1 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 2 |
| 2 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 1 |
| 2 | Jean Henrique Carneiro Pedroso Karpaty | 1 |
| 2 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Vantukh Karpaty | 8 |
| 2 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 7 |
| 2 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 7 |
| 4 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 6 |
| 5 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 5 |
| 5 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 5 |
| 5 | Nazarii Rusyn Karpaty | 5 |
| 5 | Roman Goncharenko Kolos Kovalivka | 5 |
| 5 | Xeber Alkain Mitxelena Karpaty | 5 |
| 10 | Ambrosii Chachua Karpaty | 4 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Vantukh Karpaty | 80,0% |
| 2 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 63,6% |
| 3 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 54,5% |
| 4 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 53,8% |
| 5 | Xeber Alkain Mitxelena Karpaty | 50,0% |
| 6 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 40,0% |
| 7 | Nazarii Rusyn Karpaty | 31,3% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduard Kozik Kolos Kovalivka | 3 |
| 1 | Xeber Alkain Mitxelena Karpaty | 3 |
| 3 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 2 |
| 3 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 2 |
| 5 | Daniil Khrypchuk Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Irgi Kasalla Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 1 |
| 5 | Marko Sapuga Karpaty | 1 |
| 5 | Nazarii Rusyn Karpaty | 1 |
| 5 | Roman Goncharenko Kolos Kovalivka | 1 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 5 |
| 2 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 2 | Ibrahim Kane Kolos Kovalivka | 2 |
| 2 | Joaquin Carlos Cifuentes Xalmet Karpaty | 2 |
| 5 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 1 |
| 5 | Denys Miroshnichenko Karpaty | 1 |
| 5 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
| 5 | Nazarii Rusyn Karpaty | 1 |
| 5 | Roman Vantukh Karpaty | 1 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 83,3% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Valentyn Gorokh Veres Rivne | 2 |
| 2 | Anton Yashkov Kudrivka | 1 |
| 2 | Chijioke Kingsley Aniagboso Chornomorets | 1 |
| 2 | Dmytro Riznyk Shakhtar Donetsk | 1 |
| 2 | Heorhii Ermakov FC Kharkiv | 1 |
| 2 | Herman Penkov Bukovyna | 1 |
| 2 | Oleh Kudryk Polessya | 1 |
| 2 | Roman Mysak Karpaty | 1 |
| 2 | Roman Zhmurko Livyi Bereh | 1 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Mysak Karpaty | 8 |
| 2 | Valentyn Morgun Kolos Kovalivka | 7 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Mysak Karpaty | 100,0% |
| 2 | Valentyn Morgun Kolos Kovalivka | 77,8% |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 1 |
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Ardit Tahiri Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Danyil Checher Veres Rivne | 1 |
| 1 | Danylo Karas Bukovyna | 1 |
| 1 | Denys Ndukwe Obieze Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Dmytro Kryskiv Shakhtar Donetsk | 1 |
| 1 | Dmytro Semenov Kudrivka | 1 |
| 1 | Giorgi Maisuradze Polessya | 1 |
| 1 | Herman Penkov Bukovyna | 1 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jerry Dieu-Merci Yoka Chornomorets | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 1 |
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Ardit Tahiri Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Danyil Checher Veres Rivne | 1 |
| 1 | Danylo Karas Bukovyna | 1 |
| 1 | Denys Ndukwe Obieze Kolos Kovalivka | 1 |
| 1 | Dmytro Kryskiv Shakhtar Donetsk | 1 |
| 1 | Dmytro Semenov Kudrivka | 1 |
| 1 | Giorgi Maisuradze Polessya | 1 |
| 1 | Herman Penkov Bukovyna | 1 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 4 |
| 2 | Nazarii Rusyn Karpaty | 2 |
| 2 | Xeber Alkain Mitxelena Karpaty | 2 |
| 4 | Andriy Ponedelnik Kolos Kovalivka | 1 |
| 4 | Ardit Tahiri Kolos Kovalivka | 1 |
| 4 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 1 |
| 4 | Daniil Khrypchuk Kolos Kovalivka | 1 |
| 4 | Denys Ndukwe Obieze Kolos Kovalivka | 1 |
| 4 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 1 |
| 4 | Ibrahim Kane Kolos Kovalivka | 1 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 2 |
| 1 | Andrii Tsurikov Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Arinaldo Rrapaj Kolos Kovalivka | 2 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 1 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 2 |
| 1 | Nazarii Rusyn Karpaty | 2 |
| 8 | Daniil Denysenko Kolos Kovalivka | 1 |
| 8 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 1 |
| 8 | Ibrahim Kane Kolos Kovalivka | 1 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 1 |
| 1 | Jean Henrique Carneiro Pedroso Karpaty | 1 |
| 1 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 1 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 180 |
| 1 | Ihor Kharatin Veres Rivne | 180 |
| 1 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 180 |
| 1 | Kai Cipot Veres Rivne | 180 |
| 1 | Maksym Smiyan Veres Rivne | 180 |
| 1 | Mykhailo Protasevych Veres Rivne | 180 |
| 1 | Semen Vovchenko Veres Rivne | 180 |
| 1 | Valentyn Gorokh Veres Rivne | 180 |
| 1 | Vladyslav Baboglo Karpaty | 180 |
| 10 | Mohamed Aiman Moukhliss Agmir Karpaty | 179 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 2 |
| 1 | André Pereira Gonçalves Veres Rivne | 2 |
| 1 | Danyil Checher Veres Rivne | 2 |
| 1 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira Veres Rivne | 2 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 1 | Guilherme de Jesus Lima Veres Rivne | 2 |
| 1 | Ihor Kharatin Veres Rivne | 2 |
| 1 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 2 |
| 1 | Jean Henrique Carneiro Pedroso Karpaty | 2 |
| 1 | Joaquin Carlos Cifuentes Xalmet Karpaty | 2 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ambrosii Chachua Karpaty | 2 |
| 1 | André Pereira Gonçalves Veres Rivne | 2 |
| 1 | Danyil Checher Veres Rivne | 2 |
| 1 | Fabrício Yan Peixoto Barros Limeira Veres Rivne | 2 |
| 1 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 2 |
| 1 | Guilherme de Jesus Lima Veres Rivne | 2 |
| 1 | Ihor Kharatin Veres Rivne | 2 |
| 1 | Iván Calero Ruiz Karpaty | 2 |
| 1 | Jean Henrique Carneiro Pedroso Karpaty | 2 |
| 1 | Joseph Thibaut Sery Karpaty | 2 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roman Mysak Karpaty | 9,30 |
| 2 | Valentyn Morgun Kolos Kovalivka | 8,50 |
| 3 | Nazarii Vorobchak Livyi Bereh | 7,45 |
| 4 | Roman Vantukh Karpaty | 7,23 |
| 5 | Elias Miguel Trevizan Telles Kolos Kovalivka | 7,20 |
| 5 | Valerii Bondar Shakhtar Donetsk | 7,20 |
| 7 | Fellipe Vieira Cardoso Karpaty | 7,13 |
| 8 | Kyrylo Popov Chornomorets | 7,10 |
| 8 | Maksym Bragaru Polessya | 7,10 |
| 10 | Anton Salabay Kolos Kovalivka | 7,00 |
Vanaf 90 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Premier League Ukraine. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
FC Kharkiv
|
| 4 |
Shakhtar Donetsk
|
| 2 |
Dynamo Kyiv
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Premier League Ukraine. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Kudrivka
|
| 2 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Premier League Ukraine. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Polessya
|
| 4 |
FC Kharkiv
|
| 4 |
Shakhtar Donetsk
|
| 3 |
Dynamo Kyiv
|
| 2 |
Karpaty
|















