El Botola Pro
Klassement 2025 / 2026
Botola Pro
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maghreb Fès
|
59 | 30 | 16 | 3 | 11 | 40 | 17 | +23 | 1.9 | 1,97 | 40% | 30% |
| 2 |
Renaissance Berkane
|
57 | 30 | 16 | 5 | 9 | 44 | 27 | +17 | 2.4 | 1,90 | 53% | 43% |
| 3 |
Raja Casablanca
|
56 | 30 | 16 | 6 | 8 | 39 | 19 | +20 | 1.9 | 1,87 | 33% | 20% |
| 4 |
FAR Rabat
|
55 | 30 | 13 | 1 | 16 | 45 | 22 | +23 | 2.2 | 1,83 | 50% | 47% |
| 5 |
Wydad AC
|
43 | 30 | 13 | 13 | 4 | 39 | 33 | +6 | 2.4 | 1,43 | 50% | 47% |
| 6 |
Difaa EL Jadida
|
40 | 30 | 9 | 8 | 13 | 30 | 34 | -4 | 2.1 | 1,33 | 57% | 47% |
| 7 |
Ittihad Tanger
|
39 | 30 | 9 | 9 | 12 | 27 | 31 | -4 | 1.9 | 1,30 | 53% | 27% |
| 8 |
FUS Rabat
|
37 | 30 | 9 | 11 | 10 | 31 | 36 | -5 | 2.2 | 1,23 | 53% | 30% |
| 9 |
Kawkab Marrakech
|
36 | 30 | 8 | 10 | 12 | 27 | 26 | +1 | 1.8 | 1,20 | 47% | 30% |
| 10 |
CODM Meknès
|
36 | 30 | 9 | 12 | 9 | 24 | 33 | -9 | 1.9 | 1,20 | 40% | 33% |
| 11 |
CR Khemis Zemamra
|
33 | 30 | 8 | 13 | 9 | 28 | 37 | -9 | 2.2 | 1,10 | 53% | 43% |
| 12 |
Hassania Agadir
|
33 | 30 | 8 | 13 | 9 | 27 | 39 | -12 | 2.2 | 1,10 | 47% | 43% |
| 13 |
UTS Rabat
|
31 | 30 | 6 | 11 | 13 | 32 | 40 | -8 | 2.4 | 1,09 | 63% | 34% |
| 14 |
Yacoub El Mansour
|
30 | 30 | 7 | 14 | 9 | 34 | 44 | -10 | 2.6 | 1,00 | 73% | 57% |
| 15 |
Olympique Dcheïra
|
30 | 30 | 7 | 14 | 9 | 29 | 40 | -11 | 2.3 | 1,00 | 50% | 38% |
| 16 |
Olympique Safi
|
22 | 30 | 3 | 14 | 13 | 24 | 42 | -18 | 2.2 | 0,73 | 63% | 37% |
El Botola Pro Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Maghreb Fès aan de top en Olympique Safi aan de onderkant is 37 punten.
- • Verschil tussen Maghreb Fès op de 1e en Renaissance Berkane op de 2e plaats is 2 punten.
El Botola Pro Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Maghreb Fès (9/15 overwinningen, 60%)
- • Beste uitrecord: Maghreb Fès (7/15 overwinningen, 47%)
- • Grootste thuisvoordeel: CODM Meknès (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Olympique Safi (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 53% gescoord thuis, 47% uit (275 thuis, 245 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de El Botola Pro op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2025 / 2026
Statistieken El Botola Pro 2025 / 2026
Alle cijfers hieronder gaan over 244 gespeelde wedstrijden in El Botola Pro 2025 / 2026.
Doelpunten per wedstrijd
2,16
527 doelpunten
Beide ploegen scoren
52%
126 van de 244
Over 2.5 doelpunten
38%
92 van de 244
Wedstrijden met een clean sheet
48%
118 van de 244
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 92 (38%) |
| Gelijkspel | 86 (35%) |
| Uitploeg wint | 66 (27%) |
| Doelpunten thuisploegen | 280 (1,15 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 247 (1,01 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 215 | 88% | 12% |
| Over 1.5 | 167 | 68% | 32% |
| Over 2.5 | 92 | 38% | 62% |
| Over 3.5 | 33 | 14% | 86% |
| Over 4.5 | 12 | 5% | 95% |
| Over 5.5 | 5 | 2% | 98% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 238 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 287 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 38 (16%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 57 (23%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8 (3%) |
| Minuten per doelpunt | 41,7 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 47 | 19.3% |
| 1 - 0 | 31 | 12.7% |
| 0 - 0 | 29 | 11.9% |
| 2 - 1 | 27 | 11.1% |
| 1 - 2 | 24 | 9.8% |
| 2 - 0 | 18 | 7.4% |
| 0 - 1 | 17 | 7% |
| 0 - 2 | 10 | 4.1% |
| 2 - 2 | 9 | 3.7% |
| 1 - 3 | 6 | 2.5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (244 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 75 | 30.7% |
| 3 | 59 | 24.2% |
| 1 | 48 | 19.7% |
| 0 | 29 | 11.9% |
| 4 | 21 | 8.6% |
| 5 | 7 | 2.9% |
| 7 | 3 | 1.2% |
| 6 | 2 | 0.8% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 5,50 |
| Thuisploeg | 3,75 |
| Uitploeg | 1,75 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 38% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 25% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 13% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 13% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 13% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 13% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 13% |
Gebaseerd op 8 van de 244 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,16 |
| Gele kaarten | 1170 |
| Rode kaarten | 90 |
| Over 2.5 kaarten | 90% |
| Over 3.5 kaarten | 76% |
| Over 4.5 kaarten | 58% |
| Over 5.5 kaarten | 40% |
| Over 6.5 kaarten | 27% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 13,50 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,13 |
| Balbezit thuisploeg | 58% |
| Balbezit uitploeg | 42% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
9%
8%
9%
13%
11%
10%
12%
20%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FAR Rabat
|
45 |
Renaissance Berkane
|
44 |
Maghreb Fès
|
40 |
Wydad AC
|
39 |
Raja Casablanca
|
39 |
UTS Rabat
|
36 |
Yacoub El Mansour
|
34 |
FUS Rabat
|
31 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Yacoub El Mansour
|
44 |
Olympique Safi
|
42 |
Olympique Dcheïra
|
41 |
UTS Rabat
|
41 |
Hassania Agadir
|
39 |
CR Khemis Zemamra
|
37 |
FUS Rabat
|
36 |
Difaa EL Jadida
|
34 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Raja Casablanca
|
16 |
Maghreb Fès
|
16 |
FAR Rabat
|
15 |
CODM Meknès
|
11 |
Renaissance Berkane
|
10 |
Difaa EL Jadida
|
10 |
Kawkab Marrakech
|
10 |
Wydad AC
|
9 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Maghreb Fès
|
1,97 |
Renaissance Berkane
|
1,90 |
Raja Casablanca
|
1,87 |
FAR Rabat
|
1,83 |
Wydad AC
|
1,43 |
Difaa EL Jadida
|
1,33 |
Ittihad Tanger
|
1,30 |
FUS Rabat
|
1,23 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Yacoub El Mansour
|
73% |
Olympique Safi
|
63% |
UTS Rabat
|
63% |
Difaa EL Jadida
|
57% |
Renaissance Berkane
|
53% |
FUS Rabat
|
53% |
Ittihad Tanger
|
53% |
CR Khemis Zemamra
|
53% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Yacoub El Mansour
|
57% |
Wydad AC
|
47% |
Difaa EL Jadida
|
47% |
FAR Rabat
|
47% |
Hassania Agadir
|
43% |
Renaissance Berkane
|
43% |
CR Khemis Zemamra
|
43% |
Olympique Dcheïra
|
38% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
UTS Rabat
|
3,84 |
Kawkab Marrakech
|
2,83 |
Olympique Safi
|
2,80 |
Raja Casablanca
|
2,73 |
Ittihad Tanger
|
2,73 |
Yacoub El Mansour
|
2,73 |
CODM Meknès
|
2,67 |
FUS Rabat
|
2,60 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Olympique Dcheïra
|
8,00 |
UTS Rabat
|
7,00 |
CR Khemis Zemamra
|
6,00 |
Yacoub El Mansour
|
4,00 |
Wydad AC
|
2,50 |
Olympique Safi
|
2,50 |
Renaissance Berkane
|
2,00 |
FUS Rabat
|
1,33 |
Spelers in cijfers
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de El Botola Pro. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Renaissance Berkane
|
| 2 |
Raja Casablanca
|
| 2 |
FUS Rabat
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in El Botola Pro. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Hassania Agadir
|
| 3 |
Yacoub El Mansour
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de El Botola Pro. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 13 |
Maghreb Fès
|
| 12 |
FAR Rabat
|
| 6 |
Kawkab Marrakech
|
| 5 |
Raja Casablanca
|
| 2 |
FUS Rabat
|
| 2 |
Renaissance Berkane
|















