Optibet Virsliga
De Optibet Virsliga is de eerste klasse in het Lets voetbal, de hoogste divisie. De competitie draagt de naam van de in Letland bekende goksite, Optibet. Virslīga betekent letterlijk vertaald super league. Er spelen 10 clubs.
Klassement 2026 / 2027
Virsliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rīgas FS
|
86 | 34 | 27 | 2 | 5 | 84 | 24 | +60 | 3.2 | Žiga Lipušček 3 | Jevgēņijs Nerugals 4 | 2,54 | 43% | 60% |
| 2 |
Riga
|
82 | 34 | 25 | 2 | 7 | 95 | 33 | +62 | 3.8 | Muhammed Badamosi 4 | Kenan Pirić 2 | 2,37 | 57% | 74% |
| 3 |
Auda
|
67 | 34 | 20 | 7 | 7 | 57 | 35 | +22 | 2.7 | Eduards Dašķevičs 4 | Nils Toms Puriņš 2 | 2,00 | 57% | 51% |
| 4 |
BFC Daugavpils
|
48 | 34 | 13 | 12 | 9 | 40 | 37 | +3 | 2.3 | Abdoul Kader Traore 2 | Jānis Beks 2 | 1,46 | 51% | 40% |
| 5 |
FK Liepaja
|
47 | 34 | 13 | 13 | 8 | 46 | 46 | 0 | 2.7 | Joseph Oloko Ede 2 | Dāvis Ošs 2 | 1,37 | 54% | 60% |
| 6 |
Super Nova
|
38 | 34 | 11 | 18 | 5 | 32 | 50 | -18 | 2.4 | Mārcis Ošs 3 | Dāvis Viljams Veisbuks 0 | 1,11 | 54% | 54% |
| 7 |
FS Jelgava
|
32 | 34 | 8 | 18 | 8 | 34 | 57 | -23 | 2.7 | Filip Hašek 3 | — | 0,91 | 43% | 43% |
| 8 |
Grobiņa
|
29 | 34 | 6 | 17 | 11 | 27 | 61 | -34 | 2.6 | Artjoms Puzirevskis 2 | Roberts Ozols 2 | 0,83 | 43% | 37% |
| 9 |
Tukums
|
25 | 34 | 5 | 19 | 10 | 44 | 65 | -21 | 3.2 | Raivis Ķiršs 1 | Sergejs Vilkovs 2 | 0,71 | 71% | 63% |
| 10 |
Ogre United
|
18 | 34 | 4 | 24 | 6 | 34 | 85 | -51 | 3.5 | Kristers Čudars 1 | Ņikita Parfjonovs 0 | 0,54 | 63% | 66% |
Optibet Virsliga Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Rīgas FS aan de top en Ogre United aan de onderkant is 68 punten.
- • Verschil tussen Rīgas FS op de 1e en Riga op de 2e plaats is 4 punten.
Optibet Virsliga Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Riga (13/17 overwinningen, 76%)
- • Beste uitrecord: Rīgas FS (15/17 overwinningen, 88%)
- • Grootste thuisvoordeel: FK Liepaja (+0.9 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Auda (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (274 thuis, 219 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Optibet Virsliga op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Optibet Virsliga 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 175 gespeelde wedstrijden in Optibet Virsliga 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,92
511 doelpunten
Beide ploegen scoren
54%
94 van de 175
Over 2.5 doelpunten
55%
96 van de 175
Wedstrijden met een clean sheet
46%
81 van de 175
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 75 (43%) |
| Gelijkspel | 40 (23%) |
| Uitploeg wint | 60 (34%) |
| Doelpunten thuisploegen | 286 (1,63 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 225 (1,29 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 165 | 94% | 6% |
| Over 1.5 | 134 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 96 | 55% | 45% |
| Over 3.5 | 58 | 33% | 67% |
| Over 4.5 | 34 | 19% | 81% |
| Over 5.5 | 16 | 9% | 91% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 233 (46%) |
| Doelpunten tweede helft | 278 (54%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 32 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 45 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (3%) |
| Minuten per doelpunt | 30,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20 | 11.4% |
| 0 - 1 | 19 | 10.9% |
| 2 - 1 | 15 | 8.6% |
| 1 - 2 | 13 | 7.4% |
| 1 - 0 | 12 | 6.9% |
| 2 - 0 | 10 | 5.7% |
| 0 - 0 | 10 | 5.7% |
| 3 - 1 | 9 | 5.1% |
| 0 - 2 | 8 | 4.6% |
| 4 - 0 | 6 | 3.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (175 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 38 | 21.7% |
| 3 | 38 | 21.7% |
| 1 | 31 | 17.7% |
| 4 | 24 | 13.7% |
| 5 | 18 | 10.3% |
| 0 | 10 | 5.7% |
| 6 | 9 | 5.1% |
| 7 | 6 | 3.4% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,65 |
| Thuisploeg | 5,04 |
| Uitploeg | 3,61 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 71% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 35% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 31% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 20% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 12% |
Gebaseerd op 49 van de 175 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,38 |
| Gele kaarten | 740 |
| Rode kaarten | 26 |
| Over 2.5 kaarten | 79% |
| Over 3.5 kaarten | 65% |
| Over 4.5 kaarten | 45% |
| Over 5.5 kaarten | 29% |
| Over 6.5 kaarten | 14% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 26,51 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,59 |
| Balbezit thuisploeg | 50% |
| Balbezit uitploeg | 50% |
| Fouten per wedstrijd | 27,08 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,16 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,59 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,66 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
6%
10%
10%
9%
14%
13%
10%
11%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Riga
|
95 |
Rīgas FS
|
87 |
Auda
|
61 |
FK Liepaja
|
49 |
Tukums
|
44 |
BFC Daugavpils
|
42 |
FS Jelgava
|
37 |
Super Nova
|
35 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Ogre United
|
85 |
Tukums
|
67 |
Grobiņa
|
64 |
FS Jelgava
|
61 |
Super Nova
|
53 |
FK Liepaja
|
49 |
Auda
|
38 |
BFC Daugavpils
|
37 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Rīgas FS
|
19 |
Riga
|
15 |
Auda
|
13 |
BFC Daugavpils
|
11 |
FK Liepaja
|
8 |
Super Nova
|
8 |
Grobiņa
|
7 |
FS Jelgava
|
5 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Rīgas FS
|
2,54 |
Riga
|
2,37 |
Auda
|
2,00 |
BFC Daugavpils
|
1,46 |
FK Liepaja
|
1,37 |
Super Nova
|
1,11 |
FS Jelgava
|
0,91 |
Grobiņa
|
0,83 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Tukums
|
71% |
Ogre United
|
63% |
Riga
|
57% |
Auda
|
57% |
FK Liepaja
|
54% |
Super Nova
|
54% |
BFC Daugavpils
|
51% |
Rīgas FS
|
43% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Riga
|
74% |
Ogre United
|
66% |
Tukums
|
63% |
Rīgas FS
|
60% |
FK Liepaja
|
60% |
Super Nova
|
54% |
Auda
|
51% |
FS Jelgava
|
43% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Auda
|
3,14 |
Grobiņa
|
2,77 |
FK Liepaja
|
2,40 |
Ogre United
|
2,34 |
Tukums
|
2,29 |
Riga
|
2,06 |
Super Nova
|
2,03 |
FS Jelgava
|
1,83 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Rīgas FS
|
7,38 |
FK Liepaja
|
5,71 |
Riga
|
5,50 |
Ogre United
|
4,43 |
BFC Daugavpils
|
4,21 |
Grobiņa
|
4,00 |
FS Jelgava
|
3,50 |
Super Nova
|
3,13 |
Spelers in cijfers Optibet Virsliga 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduards Dašķevičs Auda | 4 |
| 1 | Muhammed Badamosi Riga | 4 |
| 3 | Filip Hašek FS Jelgava | 3 |
| 3 | Mārcis Ošs Super Nova | 3 |
| 3 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 3 |
| 6 | Abdoul Kader Traore BFC Daugavpils | 2 |
| 6 | Amar Haïdara FK Liepaja | 2 |
| 6 | Artjoms Puzirevskis Grobiņa | 2 |
| 6 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 2 |
| 6 | Darko Lemajić Rīgas FS | 2 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dmitrijs Zelenkovs Rīgas FS | 3 |
| 1 | Milan Corryn Grobiņa | 3 |
| 3 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 2 |
| 3 | Lasha Odisharia Rīgas FS | 2 |
| 3 | Tin Hrvoj Auda | 2 |
| 6 | Abdulrahman Taiwo Riga | 1 |
| 6 | Alfa Mussá Baldé Rīgas FS | 1 |
| 6 | Antonijs Černomordijs Riga | 1 |
| 6 | Armands Pētersons FS Jelgava | 1 |
| 6 | Bart Straalman FK Liepaja | 1 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 4 |
| 1 | Dmitrijs Zelenkovs Rīgas FS | 4 |
| 1 | Eduards Dašķevičs Auda | 4 |
| 1 | Milan Corryn Grobiņa | 4 |
| 1 | Muhammed Badamosi Riga | 4 |
| 6 | Darko Lemajić Rīgas FS | 3 |
| 6 | Filip Hašek FS Jelgava | 3 |
| 6 | Mārcis Ošs Super Nova | 3 |
| 6 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 3 |
| 10 | Abdoul Kader Traore BFC Daugavpils | 2 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Hašek FS Jelgava | 3 |
| 1 | Muhammed Badamosi Riga | 3 |
| 1 | Mārcis Ošs Super Nova | 3 |
| 1 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 3 |
| 5 | Abdoul Kader Traore BFC Daugavpils | 2 |
| 5 | Amar Haïdara FK Liepaja | 2 |
| 5 | Artjoms Puzirevskis Grobiņa | 2 |
| 5 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 2 |
| 5 | Darko Lemajić Rīgas FS | 2 |
| 5 | Eduards Dašķevičs Auda | 2 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduards Dašķevičs Auda | 2 |
| 2 | Kristers Čudars Ogre United | 1 |
| 2 | Milan Corryn Grobiņa | 1 |
| 2 | Muhammed Badamosi Riga | 1 |
| 2 | Stefan Panić Rīgas FS | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmed Ankrah Riga | 1 |
| 1 | Jayen Gerold Auda | 1 |
| 1 | Ralfs Kragliks Auda | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduards Dašķevičs Auda | 17 |
| 2 | Filip Hašek FS Jelgava | 16 |
| 3 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 12 |
| 3 | Joseph Oloko Ede FK Liepaja | 12 |
| 3 | Jānis Ikaunieks Rīgas FS | 12 |
| 3 | Muhammed Badamosi Riga | 12 |
| 3 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 12 |
| 8 | Darko Lemajić Rīgas FS | 11 |
| 8 | Rostand Ndjiki Rīgas FS | 11 |
| 10 | Rihards Bečers FS Jelgava | 10 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduards Dašķevičs Auda | 9 |
| 1 | Filip Hašek FS Jelgava | 9 |
| 3 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 8 |
| 4 | Joseph Oloko Ede FK Liepaja | 7 |
| 5 | Muhammed Badamosi Riga | 6 |
| 5 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 6 |
| 7 | Hussaini Ibrahim Auda | 5 |
| 8 | Abdoul Kader Traore BFC Daugavpils | 4 |
| 8 | Abdulrahman Taiwo Riga | 4 |
| 8 | Darko Lemajić Rīgas FS | 4 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hussaini Ibrahim Auda | 71,4% |
| 2 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 66,7% |
| 2 | Kaspars Anmanis Tukums | 66,7% |
| 4 | Filip Hašek FS Jelgava | 56,3% |
| 5 | Eduards Dašķevičs Auda | 52,9% |
| 6 | Muhammed Badamosi Riga | 50,0% |
| 6 | Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi FK Liepaja | 50,0% |
| 6 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 50,0% |
| 6 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 50,0% |
| 10 | Raivis Ķiršs Super Nova | 44,4% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 50,0% |
| 2 | Muhammed Badamosi Riga | 33,3% |
| 2 | Mārcis Ošs Super Nova | 33,3% |
| 4 | Eduards Dašķevičs Auda | 23,5% |
| 5 | Raivis Ķiršs Super Nova | 22,2% |
| 6 | Filip Hašek FS Jelgava | 18,8% |
| 7 | Darko Lemajić Rīgas FS | 18,2% |
| 8 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 16,7% |
| 8 | Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi FK Liepaja | 16,7% |
| 8 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 16,7% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lasha Odisharia Rīgas FS | 13 |
| 2 | Hussaini Ibrahim Auda | 10 |
| 3 | Ivans Patrikejevs Super Nova | 9 |
| 3 | Milan Corryn Grobiņa | 9 |
| 3 | Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi FK Liepaja | 9 |
| 3 | Roberts Savaļnieks Rīgas FS | 9 |
| 7 | Kirils Iljins FK Liepaja | 8 |
| 8 | Andrés Salazar Osorio Riga | 7 |
| 8 | Coli Saco Riga | 7 |
| 8 | Eduards Dašķevičs Auda | 7 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Panić Rīgas FS | 359 |
| 2 | Modou Saidy Rīgas FS | 280 |
| 3 | Antonijs Černomordijs Riga | 279 |
| 4 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 272 |
| 5 | Herdi Prenga Rīgas FS | 258 |
| 6 | Ahmed Ankrah Riga | 219 |
| 7 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 214 |
| 8 | Karl Gameni Wassom Riga | 205 |
| 9 | Aleksandar Filipović Rīgas FS | 188 |
| 10 | João Pedro de Souza Borges FK Liepaja | 176 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Herdi Prenga Rīgas FS | 93,8% |
| 2 | Modou Saidy Rīgas FS | 92,1% |
| 3 | Stefan Panić Rīgas FS | 91,8% |
| 4 | Ahmed Ankrah Riga | 91,3% |
| 5 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 91,0% |
| 6 | Karl Gameni Wassom Riga | 90,3% |
| 7 | Antonijs Černomordijs Riga | 88,0% |
| 8 | Andrés Salazar Osorio Riga | 87,6% |
| 9 | Iago Siqueira Augusto Riga | 86,8% |
| 10 | Coli Saco Riga | 85,6% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rikuto Iida Super Nova | 14 |
| 2 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 12 |
| 3 | Martin Hasek FS Jelgava | 11 |
| 4 | Jegors Cīrulis Super Nova | 10 |
| 4 | Jegors Novikovs FS Jelgava | 10 |
| 6 | Arsentii Doroshenko Ogre United | 9 |
| 6 | Dāvids Družiņins Grobiņa | 9 |
| 6 | Glebs Žaleiko FS Jelgava | 9 |
| 6 | Ivans Patrikejevs Super Nova | 9 |
| 6 | Olabanjo Alexander Ogunji Auda | 9 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arsentii Doroshenko Ogre United | 13 |
| 2 | Aleksejs Kudelkins Ogre United | 11 |
| 2 | Rolandas Baravykas Grobiņa | 11 |
| 4 | Rūdolfs Reingolcs Tukums | 10 |
| 5 | Jegors Cīrulis Super Nova | 9 |
| 6 | Ahmed Ankrah Riga | 8 |
| 6 | Alans Kangars FS Jelgava | 8 |
| 6 | Hussaini Ibrahim Auda | 8 |
| 6 | Kristers Volkovs Tukums | 8 |
| 6 | Ralfs Šitjakovs Super Nova | 8 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksejs Kudelkins Ogre United | 5 |
| 1 | Rihards Bečers FS Jelgava | 5 |
| 3 | Jānis Ikaunieks Rīgas FS | 4 |
| 3 | Leonel Strumia FK Liepaja | 4 |
| 3 | Rostand Ndjiki Rīgas FS | 4 |
| 6 | Coli Saco Riga | 3 |
| 6 | Rūdolfs Reingolcs Tukums | 3 |
| 8 | Aleksandrs Molotkovs Ogre United | 2 |
| 8 | Alfa Mussá Baldé Rīgas FS | 2 |
| 8 | Andrii Korobenko FK Liepaja | 2 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Danila Patijčuks FK Liepaja | 41 |
| 2 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 39 |
| 3 | Rikuto Iida Super Nova | 36 |
| 4 | Dāvids Družiņins Grobiņa | 29 |
| 4 | Eduards Emsis Super Nova | 29 |
| 6 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 27 |
| 6 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 27 |
| 6 | João Pedro de Souza Borges FK Liepaja | 27 |
| 6 | Raivis Ķiršs Super Nova | 27 |
| 10 | Coli Saco Riga | 26 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 70,4% |
| 2 | João Pedro de Souza Borges FK Liepaja | 69,2% |
| 3 | Coli Saco Riga | 68,4% |
| 4 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 67,5% |
| 5 | Dāvids Družiņins Grobiņa | 61,7% |
| 6 | Raivis Skrebels BFC Daugavpils | 61,5% |
| 7 | Ahmed Ankrah Riga | 60,7% |
| 8 | Stefan Panić Rīgas FS | 60,5% |
| 9 | Aleksandar Filipović Rīgas FS | 60,0% |
| 9 | Martin Hasek FS Jelgava | 60,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rūdolfs Meļķis Tukums | 5 |
| 2 | Ceti Junior Taty Tchibinda BFC Daugavpils | 4 |
| 2 | Iago Siqueira Augusto Riga | 4 |
| 2 | Ralfs Kragliks Auda | 4 |
| 2 | Rūdolfs Reingolcs Tukums | 4 |
| 6 | Aleksandrs Molotkovs Ogre United | 3 |
| 6 | Andrii Korobenko FK Liepaja | 3 |
| 6 | Daniels Balodis Auda | 3 |
| 6 | Gustavs Leitans Grobiņa | 3 |
| 6 | Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi FK Liepaja | 3 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lasha Odisharia Rīgas FS | 15 |
| 2 | Raki Aouani Riga | 13 |
| 3 | Eduards Dašķevičs Auda | 8 |
| 4 | Abdoul Kader Traore BFC Daugavpils | 7 |
| 4 | Alfa Mussá Baldé Rīgas FS | 7 |
| 4 | Jayen Gerold Auda | 7 |
| 7 | Eduards Emsis Super Nova | 6 |
| 7 | Hussaini Ibrahim Auda | 6 |
| 7 | Modou Saidy Rīgas FS | 6 |
| 10 | Kyvon Leidsman FK Liepaja | 5 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hussaini Ibrahim Auda | 60,0% |
| 2 | Eduards Emsis Super Nova | 50,0% |
| 2 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 50,0% |
| 4 | Lasha Odisharia Rīgas FS | 45,5% |
| 5 | Eduards Dašķevičs Auda | 38,1% |
| 6 | Jānis Ikaunieks Rīgas FS | 36,4% |
| 7 | Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi FK Liepaja | 33,3% |
| 8 | Filip Hašek FS Jelgava | 30,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jevgēņijs Nerugals Rīgas FS | 4 |
| 2 | Dāvis Ošs FK Liepaja | 2 |
| 2 | Frenks Dāvids Orols Riga | 2 |
| 2 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 2 |
| 2 | Kenan Pirić Riga | 2 |
| 2 | Nils Toms Puriņš Auda | 2 |
| 2 | Roberts Ozols Grobiņa | 2 |
| 2 | Sergejs Vilkovs Tukums | 2 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 20 |
| 2 | Roberts Ozols Grobiņa | 17 |
| 3 | Sergejs Vilkovs Tukums | 13 |
| 4 | Dāvis Ošs FK Liepaja | 9 |
| 5 | Nils Toms Puriņš Auda | 7 |
| 5 | Ņikita Parfjonovs Ogre United | 7 |
| 7 | Ivans Baturins Tukums | 4 |
| 7 | Jevgēņijs Nerugals Rīgas FS | 4 |
| 7 | Kenan Pirić Riga | 4 |
| 10 | Raivo Stūriņš Auda | 3 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 90,9% |
| 2 | Roberts Ozols Grobiņa | 81,0% |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmed Ankrah Riga | 2 |
| 1 | Andrés Salazar Osorio Riga | 2 |
| 1 | Antonijs Černomordijs Riga | 2 |
| 1 | Arsentii Doroshenko Ogre United | 2 |
| 1 | Bart Straalman FK Liepaja | 2 |
| 1 | Dāvids Družiņins Grobiņa | 2 |
| 1 | Dāvis Mārcis Valmiers Tukums | 2 |
| 1 | Hussaini Ibrahim Auda | 2 |
| 1 | Kristers Volkovs Tukums | 2 |
| 1 | Mārcis Ošs Super Nova | 2 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksa Jovanović Grobiņa | 1 |
| 1 | Aleksejs Kudelkins Ogre United | 1 |
| 1 | Eduards Emsis Super Nova | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ahmed Ankrah Riga | 2 |
| 1 | Andrés Salazar Osorio Riga | 2 |
| 1 | Antonijs Černomordijs Riga | 2 |
| 1 | Arsentii Doroshenko Ogre United | 2 |
| 1 | Bart Straalman FK Liepaja | 2 |
| 1 | Dāvids Družiņins Grobiņa | 2 |
| 1 | Dāvis Mārcis Valmiers Tukums | 2 |
| 1 | Hussaini Ibrahim Auda | 2 |
| 1 | Kristers Volkovs Tukums | 2 |
| 1 | Mārcis Ošs Super Nova | 2 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rūdolfs Reingolcs Tukums | 14 |
| 2 | Ivans Patrikejevs Super Nova | 12 |
| 3 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 10 |
| 3 | Eduards Emsis Super Nova | 10 |
| 3 | Ralfs Šitjakovs Super Nova | 10 |
| 3 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 10 |
| 7 | Kirils Iljins FK Liepaja | 9 |
| 8 | Leonel Strumia FK Liepaja | 8 |
| 8 | Youba Traore Auda | 8 |
| 10 | Danila Patijčuks FK Liepaja | 7 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bogdans Samoilovs Tukums | 11 |
| 1 | Raivis Ķiršs Super Nova | 11 |
| 3 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 10 |
| 3 | Rihards Bečers FS Jelgava | 10 |
| 5 | Danila Patijčuks FK Liepaja | 9 |
| 5 | Eduards Dašķevičs Auda | 9 |
| 5 | João Pedro de Souza Borges FK Liepaja | 9 |
| 5 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 9 |
| 9 | Roberts Meļķis FS Jelgava | 8 |
| 10 | Coli Saco Riga | 7 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Kiwinda BFC Daugavpils | 3 |
| 1 | Darko Lemajić Rīgas FS | 3 |
| 1 | Hussaini Ibrahim Auda | 3 |
| 1 | Valerijs Lizunovs Super Nova | 3 |
| 5 | Amar Haïdara FK Liepaja | 2 |
| 5 | Eduards Dašķevičs Auda | 2 |
| 5 | Glebs Žaleiko FS Jelgava | 2 |
| 5 | Jacques Fokam-Sandeu Ogre United | 2 |
| 5 | Jānis Ikaunieks Rīgas FS | 2 |
| 5 | Maksims Sidorovs Grobiņa | 2 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 540 |
| 1 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 540 |
| 3 | Jegors Cīrulis Super Nova | 495 |
| 3 | Rikuto Iida Super Nova | 495 |
| 5 | Ralfs Šitjakovs Super Nova | 462 |
| 6 | Alans Kangars FS Jelgava | 450 |
| 6 | Bogdans Samoilovs Tukums | 450 |
| 6 | Filip Hašek FS Jelgava | 450 |
| 6 | Jegors Novikovs FS Jelgava | 450 |
| 6 | Rūdolfs Reingolcs Tukums | 450 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Agris Glaudāns Super Nova | 6 |
| 1 | Eduards Emsis Super Nova | 6 |
| 1 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 6 |
| 1 | Jegors Cīrulis Super Nova | 6 |
| 1 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 6 |
| 1 | Milāns Tihonovičs Super Nova | 6 |
| 1 | Raivis Ķiršs Super Nova | 6 |
| 1 | Ralfs Šitjakovs Super Nova | 6 |
| 1 | Rikuto Iida Super Nova | 6 |
| 10 | Alans Kangars FS Jelgava | 5 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eduards Emsis Super Nova | 6 |
| 1 | Gļebs Mihaļcovs BFC Daugavpils | 6 |
| 1 | Jegors Cīrulis Super Nova | 6 |
| 1 | Jānis Beks BFC Daugavpils | 6 |
| 1 | Raivis Ķiršs Super Nova | 6 |
| 1 | Ralfs Šitjakovs Super Nova | 6 |
| 1 | Rikuto Iida Super Nova | 6 |
| 8 | Agris Glaudāns Super Nova | 5 |
| 8 | Alans Kangars FS Jelgava | 5 |
| 8 | Bogdans Samoilovs Tukums | 5 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Žiga Lipušček Rīgas FS | 8,28 |
| 2 | Stefan Panić Rīgas FS | 8,00 |
| 3 | Modou Saidy Rīgas FS | 7,93 |
| 4 | Eduards Dašķevičs Auda | 7,79 |
| 5 | Sergejs Vilkovs Tukums | 7,67 |
| 6 | Jānis Ikaunieks Rīgas FS | 7,54 |
| 7 | Darko Lemajić Rīgas FS | 7,51 |
| 8 | Ahmed Ankrah Riga | 7,47 |
| 9 | Herdi Prenga Rīgas FS | 7,46 |
| 10 | Lasha Odisharia Rīgas FS | 7,45 |
Vanaf 216 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Optibet Virsliga. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Riga
|
| 4 |
Rīgas FS
|
| 3 |
BFC Daugavpils
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Optibet Virsliga. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
FS Jelgava
|
| 3 |
Super Nova
|
| 3 |
Ogre United
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Optibet Virsliga. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 16 |
Rīgas FS
|
| 7 |
Riga
|
| 4 |
BFC Daugavpils
|
| 2 |
FK Liepaja
|









