Kazakhstan Premier League
Klassement 2026 / 2027
Premier League
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ordabasy
|
68 | 29 | 21 | 3 | 5 | 59 | 21 | +38 | 2.8 | 2,27 | 53% | 57% |
| 2 |
Kairat Almaty
|
64 | 29 | 19 | 3 | 7 | 59 | 22 | +37 | 2.8 | 2,17 | 50% | 57% |
| 3 |
FC Astana
|
53 | 29 | 15 | 6 | 8 | 46 | 29 | +17 | 2.6 | 1,80 | 50% | 50% |
| 4 |
Okzhetpes
|
51 | 29 | 15 | 8 | 6 | 45 | 37 | +8 | 2.8 | 1,80 | 67% | 63% |
| 5 |
Aktobe
|
46 | 29 | 13 | 9 | 7 | 44 | 37 | +7 | 2.8 | 1,63 | 63% | 57% |
| 6 |
Yelimay Semey
|
45 | 29 | 12 | 8 | 9 | 42 | 40 | +2 | 2.8 | 1,50 | 67% | 60% |
| 7 |
FK Tobol Kostanay
|
41 | 29 | 12 | 12 | 5 | 40 | 39 | +1 | 2.7 | 1,37 | 60% | 50% |
| 8 |
Ulytau
|
35 | 29 | 9 | 12 | 8 | 27 | 35 | -8 | 2.1 | 1,17 | 47% | 43% |
| 9 |
Zhenys
|
33 | 29 | 8 | 12 | 9 | 30 | 39 | -9 | 2.4 | 1,20 | 53% | 47% |
| 10 |
Kaspiy
|
33 | 29 | 9 | 14 | 6 | 31 | 42 | -11 | 2.5 | 1,10 | 53% | 53% |
| 11 |
Kyzyl-Zhar
|
30 | 29 | 8 | 15 | 6 | 29 | 41 | -12 | 2.4 | 1,13 | 50% | 50% |
| 12 |
Irtysh
|
29 | 29 | 7 | 14 | 8 | 29 | 44 | -15 | 2.5 | 1,07 | 53% | 50% |
| 13 |
Altay
|
27 | 29 | 6 | 14 | 9 | 30 | 41 | -11 | 2.4 | 0,87 | 57% | 43% |
| 14 |
Atyrau
|
27 | 29 | 5 | 12 | 12 | 24 | 35 | -11 | 2 | 1,00 | 53% | 33% |
| 15 |
Zhetysu
|
26 | 29 | 6 | 15 | 8 | 29 | 47 | -18 | 2.6 | 0,90 | 57% | 53% |
| 16 |
Kaisar
|
25 | 29 | 4 | 12 | 13 | 24 | 39 | -15 | 2.2 | 0,83 | 60% | 40% |
Kazakhstan Premier League Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Ordabasy aan de top en Kaisar aan de onderkant is 43 punten.
- • Verschil tussen Ordabasy op de 1e en Kairat Almaty op de 2e plaats is 4 punten.
Kazakhstan Premier League Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Ordabasy (12/15 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Ordabasy (9/14 overwinningen, 64%)
- • Grootste thuisvoordeel: FK Tobol Kostanay (+1.7 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Yelimay Semey (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 58% gescoord thuis, 42% uit (340 thuis, 248 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Kazakhstan Premier League op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Kazakhstan Premier League 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 240 gespeelde wedstrijden in Kazakhstan Premier League 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,57
616 doelpunten
Beide ploegen scoren
56%
134 van de 240
Over 2.5 doelpunten
50%
121 van de 240
Wedstrijden met een clean sheet
44%
106 van de 240
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 110 (46%) |
| Gelijkspel | 66 (28%) |
| Uitploeg wint | 64 (27%) |
| Doelpunten thuisploegen | 348 (1,45 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 268 (1,12 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 223 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 177 | 74% | 26% |
| Over 2.5 | 121 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 64 | 27% | 73% |
| Over 4.5 | 27 | 11% | 89% |
| Over 5.5 | 4 | 2% | 98% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 270 (44%) |
| Doelpunten tweede helft | 346 (56%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 46 (19%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 62 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 35,1 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 31 | 12.9% |
| 1 - 1 | 31 | 12.9% |
| 2 - 1 | 27 | 11.3% |
| 2 - 0 | 18 | 7.5% |
| 1 - 2 | 18 | 7.5% |
| 2 - 2 | 17 | 7.1% |
| 0 - 0 | 17 | 7.1% |
| 0 - 1 | 15 | 6.3% |
| 3 - 1 | 10 | 4.2% |
| 3 - 0 | 7 | 2.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (240 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 57 | 23.8% |
| 2 | 56 | 23.3% |
| 1 | 46 | 19.2% |
| 4 | 37 | 15.4% |
| 5 | 23 | 9.6% |
| 0 | 17 | 7.1% |
| 6 | 4 | 1.7% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,96 |
| Gele kaarten | 1124 |
| Rode kaarten | 66 |
| Over 2.5 kaarten | 87% |
| Over 3.5 kaarten | 73% |
| Over 4.5 kaarten | 54% |
| Over 5.5 kaarten | 38% |
| Over 6.5 kaarten | 20% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
12%
8%
10%
12%
9%
9%
13%
20%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Kairat Almaty
|
60 |
Ordabasy
|
59 |
Okzhetpes
|
49 |
FC Astana
|
48 |
Aktobe
|
47 |
Yelimay Semey
|
43 |
FK Tobol Kostanay
|
42 |
Kyzyl-Zhar
|
33 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Zhetysu
|
49 |
Kaspiy
|
44 |
Irtysh
|
44 |
Altay
|
44 |
Yelimay Semey
|
44 |
FK Tobol Kostanay
|
42 |
Kyzyl-Zhar
|
41 |
Kaisar
|
41 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Kairat Almaty
|
14 |
Ordabasy
|
13 |
FC Astana
|
10 |
Zhenys
|
9 |
Atyrau
|
8 |
Okzhetpes
|
8 |
Ulytau
|
8 |
Aktobe
|
7 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Ordabasy
|
2,27 |
Kairat Almaty
|
2,17 |
FC Astana
|
1,80 |
Okzhetpes
|
1,80 |
Aktobe
|
1,63 |
Yelimay Semey
|
1,50 |
FK Tobol Kostanay
|
1,37 |
Zhenys
|
1,20 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Okzhetpes
|
67% |
Yelimay Semey
|
67% |
Aktobe
|
63% |
FK Tobol Kostanay
|
60% |
Kaisar
|
60% |
Zhetysu
|
57% |
Altay
|
57% |
Atyrau
|
53% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Okzhetpes
|
63% |
Yelimay Semey
|
60% |
Kairat Almaty
|
57% |
Ordabasy
|
57% |
Aktobe
|
57% |
Kaspiy
|
53% |
Zhetysu
|
53% |
FC Astana
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Zhetysu
|
2,93 |
Aktobe
|
2,93 |
Kyzyl-Zhar
|
2,83 |
Yelimay Semey
|
2,73 |
Kaspiy
|
2,70 |
Altay
|
2,67 |
Zhenys
|
2,57 |
Irtysh
|
2,47 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Kazakhstan Premier League. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Okzhetpes
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FC Astana
|
| 2 |
Altay
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Kazakhstan Premier League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Ulytau
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Kazakhstan Premier League. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Ordabasy
|
| 3 |
FC Astana
|
| 3 |
Kairat Almaty
|
| 3 |
Yelimay Semey
|
| 3 |
FK Tobol Kostanay
|
| 2 |
Altay
|
| 2 |
Okzhetpes
|
| 2 |
Zhetysu
|















